Nejkrásnější pánské parfémy: toaletní voda

Výběr parfémů pro mnoho mužů není snadný úkol, proto odborníci pravidelně testují navrhované druhy vůní od známých značek, vytvářejí seznamy nejlepších a nejvyhledávanějších parfémů. Nejčastěji se jedná o vytrvalý, originální a nejkrásnější pánský parfém, který může být dřevitý, květinový, pižmový s náznaky tabáku, citrusů, koření a koření.

Lahodné příchutě by neměly způsobit přirozenou chuť k jídlu a chuť k jídlu z opačného pohlaví. A vývojáři parfémů pro moderní lidi znají v těchto záležitostech smysl. Zbývá pouze seznámit se se seznamem navrhovaných chutí a vybrat příslušnou možnost. Vrcholný seznam lahodných, přitahujících pozorností, perzistentních parfémů pro muže zahrnuje 10 položek.

Jaká je vůně parfému?

Pokud během výběru potřebujete nejchutnější toaletní vodu pro muže, odborníci doporučují dát přednost těm kompozicím, které jsou co nejvšestrannější a obsahují takové složky, jako jsou citrusové plody, koření, koření a osvěžující vůně. Takové vůně jsou dokonalé.vhodné pro muže s aktivním životním stylem, bez ohledu na věk a celkový obraz v obraze.

Chutné parfémy jsou druhem vůně, která může okouzlit opačné pohlaví, spustit reakci těla.Nejčastěji jsou pánské parfémy chutné vůně, pokud obsahují citrusové přísady, afrodiziakum jako jantar a pižmo, dřevité přírodní pachy, stejně jako tóny povzbuzující chuť k jídlu a koření, jako je vanilka, pepř, skořice atd.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Bez ohledu na to, jak chutné a příjemné bude čich vůně, kterou si člověk vybere, je nutné ji dát na kůži.Faktem je, že každá osoba má různé kožní kontakty s toaletou, zvyšuje, změkčuje nebo zdůrazňuje její vůni a pevnost.

Nejchutnější parfémy pro muže: top 8 vůní

Pro každého člověka připravili výrobci parfémů individuální vůni, zbývá pouze určit jejich preference a touhy.Někdo jako zvláštní brutální vůně smíšené s kůží nebo semišem, někdo oceňuje tóny tabáku v toaletě, mnoho lidí má rád lahodné vůně s ovocem a květinovými akcenty.Vzhledem k preferencím každé z významných značek dnes nabízejí nejchutnější parfémy pro náročné muže.A odborníci v této oblasti identifikovali některé z nejlepších obchodů.

1. Allure Homme sport by Chanel

Je dobré zavolat tohoto mužeParfém může být alespoň pro bohatou a zároveň nenápadnou citrusovou vůni.Ze všech sportovních vůní pro agilní muže je tento považován za nejsložitější, vícekomponentní a hluboký.Aroma dodává osvěžující svěžest, svádí opačné pohlaví s jeho sexuálními akcenty.Specialisté přezdívali vůni vášnivou, okouzlující a světlou.

2. Ten pro muže podle Dolce & Gabbana

Tento parfém je extravagantní a luxusní díky obrovské poptávce od roku 2008roku k dnešnímu dni Jeden muž pro muže Dolce & Gabbana se stal mužskou klasikou.Woody poznámky zdůrazňují charakter a sílu, inteligenci a mužnost.A tabák a cedrové akcenty promíchané s citrusovými přísadami a zázvorem učiní vůni přitažlivou a chutnou podle názoru všech lidí.

3. Prada Man

Tato toaletní voda byla v roce 2006 vydána významným módním domem, její harmonická a mužná vůně okamžitě získala srdce.milionů mužů.Jeho tvůrce vyvinul komplexní kompozici pro silné, odvážné a vášnivé muže, hodnotící orientální odstíny a exotické poznámky.V očích žen se majitel takové vůně vůně bude zdát dominující, úspěšný a sexy.

4. Givenchy Gentlemen Only Parisian Break

Z Givenh, linie Gentleman Only od specialistů Givenchy považuje tuto vůni pouze za pařížský break za klasickou,ve kterém vrchní noty stříkají s energií a čerstvostí citronu a máty, pak srdce vůně je odhaleno - toto je šalvěj, vetiver a ambroxan.Tato vůněobjevil se v Rusku poměrně nedávno, ale již zaujal vedoucí postavení v mnoha hodnoceních odborníků a odborníků.

5. Eau Fraiche by Versace

Tento parfém je zařazen do skupiny vůní dřevité vody, kde estragon a pepř se staly vynikajícími akcentystejně jako svůdná vůně šalvěje.Vzrušené pižmo, koření kardamom a bergamot.Citrusové doplňky mohou být doplněny citem a citem.

6. Acqua Di Gio, kterou vypracoval Giorgio Armani

Tato příchuť neztratila svůj význam již více než 20 let, je založena naTam jsou vynikající a okouzlující vůně růže, hyacint, muškátový oříšek, jasmín a cyklámen.Také tam jsou osvěžující mořské akcenty, v souvislosti s nimiž takové složení odkazuje na parfém do skupiny vodních nečistot.

.Grapefruity a pižmo jsou doplňující akcenty a výsledkem je chutný, osvěžující a povznášející parfém.Developerovi se doporučuje vyzkoušet si tuto vůni pro muže s aktivním životním stylem.

8. Calvin Klein CK Free Sport

Další značková chuť pro muže, kteří preferují čerstvé a nevtíravé vůně.Základem této kompozice je jasná a bohatá vůně mandarinky a bergamotu, navíc budou květinovými akcenty jasmínu, konvalinek a lotosu.Dřevitá vůně cedru a afrodiziakálního pižmaučinit majitele tohoto parfému atraktivní v očích opačného pohlaví.

Závěr

Aby člověk našel lahodnou příchuť, musí rozhodnout o svých preferencích, ať už jde o dřevité, květinové, ovocné příchutě.Nejčastěji výrobci parfémů nabízejí smíšené kompozice, ve kterých jsou všechny uvedené poznámky v naprosté harmonii.A bez ohledu na zkušenosti a zkušenosti s navrhovanými možnostmi parfémů, klasické parfémy nebo nové předměty byly schváleny odborníky a samotnými muži.