Nejjednodušší způsob, jak uvázat kravatu: snadný uzel, který zvládne každý

S pomocí doplňků se mužům podaří zdůraznit svůj individuální styl a správně umístit akcenty.Stylisté říkají, že v šatníku každého moderního člověka by měl být přísný klasický oblek, stejně jako bílá košile a kravata.Mnozí muži podceňují důležitost kravaty, i když toto příslušenství je základním atributem úplného obrazu.

Odmítnutí vázanky lze zdůvodnit tím, že ne každý člověk zná pravidla pro návrh tohoto příslušenství.Existuje mnoho typů uzlů krav, například Eldridge, Trinity, Prince Albert.Pro začátečníky v tomto oboru, stylisté vyvinuli jednoduchý způsob, jak uvázat kravatu, že člověk bez dovedností bude dělat.Existuje mnoho typů uzlů, díky kterým můžete v oděvu zdůraznit různé styly.Navíc návrháři nabízejí mnoho typů vazeb pro různé příležitosti.

Jak nosit kravatu?

Než se člověk učí, jak udělat jednoduchý uzel, musí se naučit, jak si ho vybrat.Pozornost by měla být nejprve věnována šířce vázacích pásků, široká kravata je vhodnější pro muže se silnou postavou a délka je volena podle výšky muže. Je-li člověknakloněn korpulenci, je pro něj lepší zvolit si příslušenství s obrazy oválných a kulatých linek, muži s jasnými rysy a silnou bradou se vejdou do geometrických vzorů.

Nyní byste měli věnovat pozornost pravidlům nošení kravaty, abyste mohli najít jednoduchý způsob, jak uvázat kravatu.Stylisté rozlišují následující pravidla nošení:

  • po uvázání kravaty do uzlu, jeho délka by měla pokrývat přezku na pásu;
  • Optimální délka kravaty je 9 cm;
  • Uzel by měl být pevně utažen, ale bez záhybů a nadměrných otlaků;
  • i ten nejjednodušší uzel kravaty musí být vázán na límec košile;
  • Je zakázáno přetahovat tkaninu, protože to způsobuje její deformaci.

Vzhledem k velké rozmanitosti vazeb a barev si můžete vybrat různé možnosti pro práci, zvláštní příležitosti, každodenní nošení a jiné příležitosti.Monochromatické kravaty se doporučuje, aby si vybrali košili s velkým vzorem, na modrou košili a rybí oblek je lepší zvolit pruhované příslušenství a malé inkluze jako vzor na kravatě jsou vhodné pro pracovní atmosféru.

Vlastnosti jednoduchého uzlu

Když se dotázali, jak snadné je vázat kravatu, stylisté doporučují snažit se o jednoduchý uzel, který má mnoho alternativních názvů - uzel čtyř uzlů, uzel čtyř uzlůNěmecký nebo italský uzel.

V Anglii se tato varianta tkaní kravatu nazývá „čtyři v ruce“, což doslova znamená „čtyři vrukou.Tam tento vůz upřednostňoval nejprve kočárek, vázal šály a šály a později se začali praktikovat muži s kravatou.

Odborný posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Dodnes existuje v Anglii klub s názvem „Čtyři v ruce“, ve kterém všichni členové svázají svá kravata s jednoduchým tkacím uzlem.

Dnes je to snadný způsob, jak rychle a v současnosti kreslit kravatu, což by mělo mít za následek tenký uzel kuželovitého tvaru.Je však možné uvažovat o mírné asymetrii, protože kravata vizuálně vypadá lehce a zároveň elegantně.Tento způsob tkaní se praktikuje na všech typech příslušenství, bez ohledu na délku, šířku a výrobní materiál, navíc je vhodný pro košile s různými límci.

Jak snadno spojit kravatu: instrukce krok za krokem s fotografiemi

K tomuto účelu se stylistům doporučuje provádět akce v následující chronologii:

Kravata je umístěna na krku, směřuje dopředu a na levou stranu je umístěn široký proužek, těsně pod úzkým koncem.Nyní musíte překonat konce, nasměrovat široký pruh přes úzký vpravo.

Široké pásmo se táhne doleva, ale zevnitř pod úzkým pásem kravaty.

Nyní se opět drží široký řádek vpravohorní úzký konec.

Dále je pod smyčkou krku otočen široký pás, ale podél vnitřní strany ve směru zdola nahoru.

Z širokého proužku na smyčce by se mělo pootočit očkem, širokým koncem kravaty projít a táhnout dolů.

Uzel je dotažen, oba pruhy jsou spojeny tak, že široký pruh je přes úzký ve středu košile.

Podle většiny mužů a stylistů se jedná o nejjednodušší uzel kravaty, který lze udělat během několika sekund. Nejčastěji je využívají mladí lidé, ale muži v pevném věku s většími zkušenostmi v těchto záležitostech praktikují složitější možnosti a metody.

Video instrukce

Aby bylo možné vizuálně vidět pokyny, jak se naučit vázat kravatu, můžete navíc zobrazit videa, kde je vše podrobně popsáno pomocí příkladu.

Závěr

Nejčastěji jsou problémy s tkáním vázány mezi mladými kluky, kterým chybí zkušenosti v těchto záležitostech. Pro mladé lidi, stylisté nabízejí naučit se jednoduchým způsobem tkát uzel, který se provádí v několika krocích za pár minut. Tento způsob tkaní je vhodný pro muže, kteří se nepokoušeli vůbec tkát kravatu. Nebudou muset být prováděny žádné neobvyklé akce a výsledkem je, že na límci košile je vytvořen elegantní a stylový kravatový uzel.