Nejdražší pánské obleky: TOP-10 značek

Kostým namaluje každého muže a odhaluje v něm ty nejlepší rysy vzhledu a charakteru. Oblek je navíc integrálním atributem obchodního stylu, takže každý moderní člověk musí mít alespoň jeden klasický oblek pro oficiální akce. Drahý a luxusní oblek může člověku pomoci dobýt svět, živým potvrzením tohoto je elitní nejdražší pánské obleky.

Klasika je styl, který nikdy neztratí svůj význam, to bylo vzato v úvahu nejslavnější návrháři a módní návrháři, který nabízí mužům značkové obleky pro každý vkus. Díky tomu můžete zdůraznit své zvláštní postavení ve společnosti, solventnost a finanční nezávislost, charisma a úspěch, stejně jako bezvadný vkus. Nejlepší pánské obleky jsou uvedeny v horním seznamu sestaveném stylisty a designéry.

Pánský oblek Premium

Podnikatelský oblek je vždy a ve všech asociován s vysokou finanční situací, takže by si člověk měl pro sebe určitě zvolit luxusní, vysoce kvalitní variantu pro speciální akce. Stylisté trvají na tom, že kostým je stožár, to znamená povinný kus oblečení, který by měl mít každý ve skříni. A aby bylo možné si vybrat, budou elitní značky prezentovány v hodnocení sestaveném stylisty.

Takové obleky pro muže značky dosáhly nejvyšší kvality:

1.Stuart Hughes Diamond Edition.Přednosti jedinečného designu a luxusní kvality kostýmuPatří k slavným návrhářům Stuart Hughes a Richard Jewelsom.Model kostýmu svítí elegancí a propracovaností a na světě jsou jen 3 takové obleky, cena každého z nich je 892 500 dolarů.

2. Dole & Gabbana. Počínaje rokem 1985 a dodnes se tato značka těšila nesmírné popularitě a její tvář reprezentuje světová zpěvačka Madonna, která oslavila duet návrhářů.Kostýmy ze značky jsou vždy různé speciální design a odvážné rozhodnutí.

3.Brioni.Módní dům z Itálie nabízí drahé, ale elitní a luxusní modely obleků pro muže.Produkce využívá nejdražší materiál Vanquish II, kromě obleků jsou šity z bílého zlata, proto tuto značku mohou získat pouze bohatí lidé.Cena jednoho takového obleku bude $ 43,000 a vyšší.

4.Kit. Značka začíná od roku 1968 a dnes je tato značka považována za elitní italskou společnost, která vyrábí kvalitní pánské obleky.Nejlepší nabídka značky je oblek s označením K-50 za cenu 60 000 dolarů.

5. THOM BROWNE. Slavná americká značka po celém světě, která vyrábí kvalitní luxusní obleky pro obchodníky.Obleky ve stylu klasiky a přísnosti jsou prezentovány ve dvou kategoriích - střední a vysoká cenová politika.

6.Alexander Amosu. Luxusní věci byly vždy v čele takového designéra, s tím výsledkem, že byly vyrobeny cool kostýmy pro muže klasického stylu.První modelystojí více než sto tisíc dolarů, protože pouze knoflíky obsahovaly karátové zlato a použitá tkanina byla nejdražší na světě.Cena nejdražšího obleku byla $ 101,860.

7.Zoot Suit. Kostým z této značky je velmi specifický design a provedení, v blízkosti vintage stylu.Zpočátku, cena obleku byla 900 dolarů, ale v důsledku aukce, kupující koupil za 78.000 dolarů.

8. William Westmancott Ultimate. Populární návrhář William Westmencott odhadoval jeho nejdražší práci na $ 75,000.Postupem času se kvalitní pánské obleky od této značky začaly kupovat ruskými magnáty a podnikateli na Středním východě.

9.Desmond Merrion Supreme Bespoke. Londýnská značka, která se proslavila po celém světě pro své krejčí a vyrábí luxusní pánské obleky.V průměru, cena obleku s takovým logem je 50.000 dolarů, zatímco Desmond Merrion Supreme Bespoke model prodává za 75.000 dolarů dnes.

10.Cavalier Rockefeller Vanquish II. Tento kostým hoří luxusem a bohatstvím, protože je vyroben z nejdražších tkanin, doplněných 4-karátovými diamantovými knoflíky, a vytvoření jedné kopie trvá asi 200 hodin.Náklady na kostým jsou 70 000 dolarů.

Závěr

Většina známých značek dnes vyrábí vysoce kvalitní kostýmy středních a nízkých cen pro široký segment spotřebitelů a současně vyvíjí elitní jednokusové modely v omezeném množství pro většinu spotřebitelů.nejbohatších mužů na světě.Politici, podnikatelé, kreativní jednotlivci jsou připraveni rozdat tisíce dolarů, aby zdůraznili, které kostýmové firmy si mohou dovolit.Kromě image a pověsti tohoto obleku se jedná o luxusní styl, vzhled a reprezentativnost.