Nejdelší knír a mistři světa

Někteří muži jsou následovníci knírek, pěstují knír různých tvarů a jsou dlouhé a váží si je. Podle psychologů, tvar vousů a jejich velikost může říct hodně o jejich majiteli. Ujišťují, že inteligentní lidé si nemohou dovolit provozovat příliš dlouhé kníry kvůli své mentalitě.

Mezi hinduisty a muslimy lze často nalézt dlouhé vousy a kníry, kteří se svou vírou vyhýbají jakémukoli kontaktu s břitvou a vousy jsou považováni za nedotknutelný symbol mužskosti a rozdílu pohlaví.

Držitelé světových rekordů

Dnes budeme hovořit o dvou držitelích světových rekordů, kteří byli schopni pěstovat nejdelší knírek - to je SikhSarvan Singh a hinduistický Ram Singh Chauhan.

Ram Singh Chauhan

Tento indián má 58 let a je držitelem světového rekordu v délce jeho přirozeného kníru. Podle něj pěstování nejdelšího knírku na světě nebylo tak snadné, jak se zdá. Délka jeho pýchy již dosáhla 4, 3 metry a nadále roste. Jediné, co zažívá, je to, že v poslední době se jeho obličejové vlasy rozrůstají velmi pomalu, což je zaznamenáno v Guinnessově knize rekordů, a ani jeden z nich se tomuto ukazateli nepřiblížil.


Hind to jistějeho úspěch je založen na časném rozhodnutí upustit břitvu.Již v 70. letech minulého století se rozhodl pěstovat knír a už se ho nedotýkal.Nyní, s věkem, hormony nejsou tak aktivní, takže růst vlasů se výrazně zpomalil.Ram však stále tvrdí, že délka knírek roste o pár centimetrů každý rok.

Člověk tráví každý den nejméně dvě hodiny pečující o knírek, aby byly v perfektním stavu a dokonce tyto postupy srovnávají s péčí o dítě.

Důležité! Mimochodem, říkáme, že v Indii mají všichni sebereflexující muži vousy nebo kníry.Je to symbol mužské hrdosti a úcty.Tento atribut hrdosti je pro Indy neocenitelný.

Sarvan Sing

Kněz Sikh vstoupil v roce 2008 do Guinnessovy knihy rekordů.V době měření dosáhl vous s knírkem délky 75 stop.Relativně nedávno změřil a zjistil, že vlasy stále rostou.Je zajímavé si všimnout, že viník sám je humorný o své slávě a vousy a kníry nevidí nic zvláštního.

.)

Pro informaci! Sikhové jsou velmi náboženští a nikdy se neholí vůbec.Muži se starají o obličejové vlasy, pokud je příliš dlouhý, je vázán na hrudník nebo rameno.To je důvod, proč mezi Sikhy můžete často najít obrovské vousy a kníry.

Jen fotografie velkého knírku

výběr fotografií zobrazujících velké kníry na mužských tvářích.Unikátní odrůdy takové vegetace a jejich pokládání mohou způsobit úctu.

Poradenství! Aby pěstoval svěží knírek, muž nestačí jen jako genetická predispozice!Musíte jíst správně a odstranit všechny špatné návyky.

Mnozí se domnívají, že o takových experimentech s jejich vzhledem mohou rozhodovat pouze skutečné kliky.Možná je to tak, ale musíme vzdát hold mužům, kteří měli sílu jít na takový výkon.Každý zástupce silnějšího pohlaví alespoň jednou v životě se snažil mít knírek, takže chápe, že se jedná o dlouhý a obtížný proces.Vlasy a na hlavě a obličeji vyžadují pečlivou a zvláštní péči.Pouze v tomto případě můžete doufat v dobrý výsledek!