Na které straně jsou muži nosí náramek: stříbro, zlato a další

Pánské náramky se stávají populárním trendem.Na které straně jsou muži nosí náramek?Pokud všichni věřili, že šperky a doplňky jsou určeny pouze pro ženy, nyní je čas znovu zvážit.Různé kultury vidí náramky jako ideální nástroj pro vyjádření společenských postojů a náboženských přesvědčení.

Vzhledem k tomu, že náramky se v posledních letech staly populárním módním doplňkem pro muže, na trhu se začaly objevovat stále více možností jejich designu a materiálů, z nichž jsou vyrobeny.

Jaké řetězy na ruce preferují muži?

Pokud začnete se základním předpokladem, že ano, muži mohou nosit náramky, pokud chtějí, otázka se stává - jak ji nosit a proč ji potřebují?Role dobře zvoleného náramku se neliší od role jakéhokoli jiného šperku, jako je náhrdelník nebo prsten.To by mělo být znatelný přízvuk - ne centrální část oblečení, ale určitá vlastnost, která zastavuje oko.

Přesná forma, kterou potřebujete nosit náramek, bude záviset na stylu oblečení, který člověk preferuje v každodenním životě.Pokud se jedná o kostým a upřednostňuje se klasický styl, pak se oblékajíkovový náramek, který bude vypadat přirozeně.

Pokud v šatníku převládají tropické košile a sportovní styl, měli byste věnovat pozornost mužskému náramku z kůže, lana a korálků s drsným tkáním, které bude vypadat přirozeněji.

V obou případech je však úloha náramku stejná: zdůrazňuje celkový vzhled.

Pro informaci! Příliš jasný, lesklý kov vždy vypadá bez chuti a velký, nemotorný kovový náramek, který se rychle posouvá sem a tam, rychle roste.

Pro vytvoření harmonického obrazu je důležité znát nejen to, jaký druh náramků nosí muži, ale také to, jak odpovídat barvě oblečení.Není třeba vytvářet barevné schéma výhradně pro tyto dekorace.Barva nebo barvy nalezené na šperku by se měly objevit alespoň někde jinde ve všeobecném souboru.

Doporučuje se také nemíchat různé styly.Nosí muži v tričkách na zápěstí drahokamy?Ne, toto není platné připojení.

Na které ruce se má nosit?

Existuje mnoho možností, na které straně se nosí řetězový náramek, pokud jde o muže.

Pravidlem je, že náramek nebo náramky musí být v tandemu se zbytkem souboru.To znamená, že byste neměli míchat příslušenství z obyčejného materiálu se speciálním oblekem z luxusní tkaniny.Velikost náramkuby také měla zapadat do obrazu člověka.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Kovové náramky jsou dražší a jsou také vhodnější pro dospělé muže.

Zlatý náramek

Zlato je věčný kov, který se používá nejen v pánských špercích, ale i pro dámské šperky. Najdete je v různých barvách, jako je bílá, žlutá, červená nebo růžová. Tyto náramky mohou pomoci udělat dobrý dojem na formálních akcích a večírcích. Mohou být vyrobeny z čistého kovu nebo v kombinaci s jinými materiály.

Stříbro

Stříbro je cenově dostupnější než zlato. Stříbrný náramek dodává eleganci jakémukoliv outfitu a toto příslušenství má nejlepší a skvělou brilanci ve srovnání s jinými drahými kovy. Pro spolehlivého muže vhodnější masivnější výrobky. Rafinovanější typ stříbrného náramku bude vhodnější pro mladé muže.

Ocel

Dalším populárním kovem používaným v pánských náramcích je nerezová ocel. Tento materiál může vypadat jako stříbro. Tyto produkty jsou mezi mladými lidmi velmi oblíbené.

Majitelé ocelových dekorací nejsou omezeni na přísné normy, jak je nosit a na které ruce, i když je volba aktivní ruky přijatelnější.

Pro informaci!Příslušenství by mělo být úměrné velikosti těla: pro většího chlapa zapadají velké náramky a muž s tenkou staturou by měl věnovat pozornost tenkému náramku.

Kůže

Muži jsou již zvyklí na nošení kůže na zápěstí v podobě hodinek, takže kožený náramek nebude velkým skokem do světa šperků.Pozitivním aspektem koženého náramku je, že si zachovává pocit mužnosti.Kůže jako materiál je univerzální, takže v závislosti na stylu a velikosti náramku může vypadat formálně a zároveň projevovat vzpouru.Pevná nebo tkaná kožená manžeta - klasický punkový styl.

Na rozdíl od kovových náramků mohou kožené verze dokonale doplňovat hodinky (ať už jsou to kůže, tkanina nebo ocelový pásek) a kontrastovat s nimi, což znamená, že muži mají na výběr, na kterých místech se nacházejíruku nosit tento náramek a na kterém zápěstí.

Měď

Měděné náramky dodávají celému souboru texturu a nečekaný pokles kovové barvy.

Muži se někdy vyhýbají jasným šperkům, protože se obávají, že budou vypadat žensky.Měď je ideální způsob, jak experimentovat s barvou při zachování mužského materiálu - kovu.

Pro informaci! Zvláště dobrý měděný náramek bude vypadat s džínovinou nebo khaki.

Pravidla pro nošení hodinek

Mít hodinky již není nutné, ale mnoho mužů je používá dodnes.Někdy se dokonce stávají prvkem výzdoby v obraze, takže volba náramku a hodinek, stejně jako jejich správné umístění na rukou, nutí tento moment podrobně zpracovat.Podleklasické kánony, hodinky nejsou nošeny s jinými doplňky. Vzhledem k tomu, že často zabírají levou ruku, místo náramku na pravém zápěstí.

Moderní designéři rozebírají zavedená pravidla týkající se uspořádání zdánlivě nekompatibilních kovů a textur a vytvářejí tak unikátní soubory. Pro ty, kteří nevlastní jemnou chuť, je však lepší sledovat klasické kánony.

Závěr

Protože se oblečení mění ze dne na den, měli byste si koupit několik náramků, které budou pracovat s různými styly. Bez ohledu na to, jaký druh oblečení převažuje většinu času, musíte se podívat na náramky, které se zdají přirozené doplňky. Vzhledem k tomu, že náramky pro muže jsou prezentovány ve všech tvarech, velikostech a provedeních, lze s jistotou říci, že na trhu bude určitě něco, co je vhodné pro styl a chuť.