Na které ruce jsou pánské hodinky: může být na pravé straně?

Náramkové hodinky dnes používají ženy a muži ne jako praktický a nezbytný doplněk, ale spíše jako ornament a doplněk ke stylu a obrazu.Odborníci poznamenávají, že mnozí uspějí v tom, že dokáží prokázat svou bezvadnou chuť a preference okolnímu prostředí za pomoci luxusních a značkových hodinek.Je důležité věnovat pozornost jen otázkám, na kterých muži nosí etikety, aby tento dojem nepokazili.

Stylisté a designéři radí každému modernímu muži, aby měl k dispozici 3 páry hodinek pro různé příležitosti, jmenovitě každodenní model, sportovní hodinky pro aktivní zábavu a značkové luxusní hodinky pro zvláštní příležitosti a oficiální akce.Je důležité pochopit pravidla etikety týkající se používání takového příslušenství.

Na které straně se nosí pánské hodinky?

V minulých stoletích se lidé snažili vymyslet všechny druhy zařízení a příslušenství, které by mohly měřit a kontrolovat čas.Dnes, většina mužů nosí náramkové hodinky za cenu několika tisíc dolarů jen doplnit příslušenství k obecnému obrazu a stylu.Jakmile se na světě objevily první náramkové hodinky, bylo předurčeno, na jakou ruku se nosí mužské hodinky.

Od té doby až do současnostiVětšina lidí bez ohledu na pohlaví, věk a další funkce si pro zápěstí vybírá levé zápěstí.Abychom pochopili, proč muži nosí hodinky na levé ruce, stačí pochopit zásadu, že musíte nosit hodinky na těch rukou, které muži méně využívají.Díky tomu je možné zachovat celistvost příslušenství od mechanického nárazu, kromě toho se popruhy moderních modelů hodinek snadno upevňují na levé ruce.

Normy a pravidla etikety neuvádějí jasné požadavky, na kterých by muži měli nosit hodinky pro muže.Etiketa pouze učí, jak vybrat a harmonicky kombinovat formu a typ hodinek se skříňovými předměty a různými událostmi.Nejčastěji však obchodní muži nosí hodinky na levé ruce, což potvrzuje jejich vzdělání a eleganci.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Muži, kteří se zajímají o to, zda muž může nosit hodinky na pravé ruce, by měli pochopit důvody, proč obchodní etiketa přijímá nošení doplňků na levé ruce.Za prvé, je mnohem snazší si obléknout a upevnit hodinky pravou rukou, příslušenství na levé ruce lze nosit bez nutnosti demontáže.Zadruhé pomůže zachovat integritu hodin v průběhu profesní činnosti.

Mohu příslušenství nosit na pravé ruce?

Jak ukazuje praxe, mnozí zástupci silné poloviny společnosti dnes nosí naviják na pravé končetině navzdory podnikáníetiketa.Důvodem je především nedostatek znalostí pravidel a trendů pánské módy a napodobování mnoha slavných osobností.Psychologové vysvětlují jinak, proč muži nosí hodinky na pravé ruce.Naopak, ti, kdo jsou přirozeně leváci a naopak, pravicová osoba s největší pravděpodobností nosí hodinky na levé ruce, podléhají této tendenci.

Dnes je nejdůležitějším mužem, který nosí hodinky na pravé ruce, ruský prezident Vladimir Putin.Ve znamení solidarity s ním mnoho mužů také změnilo své hodiny na pravé straně, čímž prokázalo ducha vlastenectví.Podle statistik mají kreativní lidé s nestandardním myšlením na pravé ruce hodinky.Etiketa však není v rozporu s takovým výběrem mužů a poskytuje svobodu volby.

Pro informaci! V Číně, mnoho moudrých mužů věří, že je škodlivé nosit takové příslušenství na pravém zápěstí.Jde o to, že na něm jsou důležité energetické body, jeden z nich je zodpovědný za práci srdce.Trvalé nošení hodinek vyvolá podráždění bodů a zhoršení zdraví.

Jak nosit hodinky s náramkem?

Aby bylo možné vypadat dokonale a stylově, je důležité zvolit správné modely a typy hodinek pro váš styl a obraz, stejně jako naučit etiketu, jak nosit pánské hodinky.Zvláštní pozornost je třeba věnovat hodinkám s náramkem, jejichž popruh může být vyroben z kovu, plastu, drahých kovů, textilu, keramiky a kůže.Pásy lze zakoupit samostatně od příslušenství nebo s ním spojit.

Pro aktivní aPohybující se muži hodí modely s kovovými pásky a kůže také nosí rychleji.Neformální modely mohou být vyrobeny z titanu, mosazi nebo oceli, a pro oficiální a slavnostní události, můžete si vzít model z drahých kovů.Podle pravidel etikety by měl být náramek hodinek mírně volný a jeho šířka by měla odpovídat šířce zápěstí.A barva náramku musí být v souladu s paletou barev oblečení.

Závěr

Pouze vzdělaný, inteligentní a inteligentní člověk ví , jak si vybrat a nosit náramkové hodinky, na kterých se podle etikety drží rukou ajaké modely kombinovat s obrázky.Pravidla pro výběr a kombinování příslušenství jsou vlastně celou vědou, navíc sortiment nabízí pro každou příležitost obrovské množství typů takových doplňků.Musíte je nosit na levé ruce a je také důležité harmonicky kombinovat jejich strukturu a barvy s oblečením a dalším příslušenstvím.