Mužský deštník: úplný přehled příslušenství

Moderní lidé sledují svůj obraz o nic horší než ženy, proto v šatníku jsou doplňky, podle kterých lze posuzovat chuť a styl. V tomto seznamu jsou: kabelka, hodinky a deštník. Podle mnoha kritérií je nejzajímavější volbou deštníková třtina, která umožní nejen stát se jasným přízvukem v obraze člověka, ale také říct hodně o jeho postavení.

Dnes se ve skříni nachází každý deštník. Muži používají toto příslušenství pro ochranu před deštěm a větrem, proto dávají přednost modelům, které se vyznačují velkou čepicí a dlouhou rukojetí. Dlouhý deštník může být zajímavým doplňkem stylového obrazu a může být použit i jako třtina.

Historie modelu

První zmínky o deštníky jako třtiny se objevily přibližně ve stejnou dobu v Číně a v Egyptě již v 11. století. Zpočátku, oni byli vynalezeni jako úkryt před sluncem a větrem pro lidi královské krve a vznešené grandees. První vzorky byly velmi těžké a vážily více než 2 kilogramy. Rukojeť, ke které byla dóm připojena, byla také příliš dlouhá, asi 1,5 metru.

Toto příslušenství je na východním východěpovažován za znamení moci člověka, takže ho používali pouze členové královské rodiny.Ve starověkém Řecku, konkrétně v Římě, byly deštníky součástí dámského šatníku jako ochrana před sluncem a muži ho nepoužívali.Do Europuzonu se dostal až ve století XVIII.Ve Francii byl nazýván „slunečník“ a byl používán společně s maskou jako prostředek k ochraně před agresivním slunečním zářením.Teprve v XVIII. Století začal deštník používat v dešti třtinu k ochraně vlasů a oděvů před vodou.

Pro informaci! V průběhu staletí se samotná podoba a design deštníků změnil na, ale účel tohoto příslušenství zůstal dodnes nezměněn.

Odrůdy deštníku

Moderní výrobci dělí deštníkovou třtinu podle systému otevírání na dva typy: automatické a mechanické.Chcete-li zjistit, která odrůda je pro vás vhodná, měli byste pochopit, jak každá z nich funguje.

Systém mechanického otevírání

Tento systém je založen na skutečnosti, že paprsky by měly být zvednuty a nataženy kopulemi uživatele, a proto vyžadují pečlivé zacházení.Přesto je tento systém otevírání považován za nejspolehlivější.Pro otevření takového deštníku budete muset použít obě ruce, což není vhodné v každé situaci.

Mechanické modely se mohou zdát nepohodlné, ale přesto jsou odolné a zřídka se otáčejí při silných nárazech větru.Špice se zlomí velmi vzácně, protože pro mechaniku se používá kvalitní kov.

Systém automatického otevírání

Deštník s automatickým systémem je především velmi pohodlný. Pokud máte dokumenty v jedné ruce a náhle začalo pršet, můžete jednou rukou rychle otevřít deštník stisknutím tlačítka. Kopule se otevře během několika sekund. Deštník se také automaticky zavře.

Výhody automatického systému zahrnují kompaktnost a vysokou rychlost. Hlavní věcí je udržet deštník suchý, aby se do automatického mechanismu nedostaly kapky vlhkosti. Trvalá vlhkost může vést k rychlému poškození. Stroj deštník-třtina bude ve srovnání s mechanikou dražší.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Předpokládá se, že modely automatů nejsou vhodné pro impulzivní osobnosti, které postrádají trpělivost, aby přesně otevřely a zavíraly kupoli Pro tyto lidi je lepší věnovat pozornost automatickým otevíráním deštníků, které budou vhodné pro životní styl hostitele.

Ve skutečnosti není otevírací systém tak důležitý. Hlavní věc je pečlivě a pečlivě se vztahovat k věcem a pak vám bude sloužit mnoho let.

Možnosti výběru

Existuje několik kritérií, na nichž je volba deštníku založena. Mezi ně patří následující.

Podle barvy

Významnou roli hraje barva deštníku samců. Pokud mají ženské modely širokou škálu barev, jsou deštníkové hole pro muže vyráběny pouze v diskrétních barvách. Největší možná kontrastní buňkanebo pruhy.

Materiál

Je-li tkanina nekvalitní a má nedostatečné vodotěsné vlastnosti, pak deštník jednoduše nesplní svůj zamýšlený účel.Nekvalitní materiál rychle změní barvu, což vede ke ztrátě normálního vzhledu příslušenství.Kopule vyhořená skvrnami z rzi se budou stydět otevřít i v dešti.

Paprsky

Při výběru deštníku byste měli rozdělit hlavní zaměření rámu deštníku, konkrétně jeho paprsky.Neměly by být příliš tenké a viset v různých směrech.Pletací jehlice z tvrdého kovu nekorodují a udělají z deštníku kopuli kulatou a uklizenou.Také kvalita modelu závisí na trvanlivosti modelu a jeho vztahu s větrem.

Často vidíte, jak lidé ve sprše se silnými poryvy větru utíkají za deštníky ven jako padáky.Chcete-li se tomu vyhnout, musíte si vybrat velký deštník s mocnými pletacími jehlicemi, které musí být pružné, ale neztrácejí tvar a drží výrobek.

Tyč

To je základem jakéhokoliv deštníku.Tyč musí být jednoznačně silná a vyrobena z dobrého kovu.Celý systém na něm neustále stoupá a klesá, takže je důležité, aby vydržel takové zatížení a hmotnost celé konstrukce.

Tajemství výběru deštníku

Při výběru deštníku se nejprve podívejte na kvalitu výrobku a poté na barevný gamut a stylový exteriér.druh.Dobrý deštník by mělmají pěknou velkou kopuli pokrytou kvalitní tkaninou a silnou tyč s dřevěnou rukojetí.Věnujte pozornost nejlevnějším variantám.

Je lepší platit za kvalitní příslušenství než chytat plastové jehly po celou dobu od deštníku.Anglie, Itálie a Japonsko více než desetiletí vedou ve výrobě luxusních deštníků.Takové modely jsou příjemné na nošení a každodenní použití, jak bylo zamýšleno.I když jsou mnohem dražší, ve srovnání, pochopíte proč.

Poradenství! Levné deštníky, které se prodávají na trzích na každém kroku, mají každou šanci existovat.Ale v celé Evropě se kupují, když déšť začal nečekaně.Poté, co osoba dorazila domů, prostě posílá takový deštník do koše.A naši lidé mohou používat jednorázové modely po mnoho let v každodenním životě.

Závěr

Není těžké vybrat si kvalitní deštník s hůlkou.Hlavní je projít několika obchody a porovnat kvalitu navrhovaných modelů.Pokud mohou být podobné barvy, pak je zde základ deštníku, jeho mechanismus, často výrazně odlišný.Sluneční třtina doplňuje klasický styl a oblek.Při nákupu takového modelu je třeba chápat, že je krásné ho nosit, ne každý člověk.