Mužské účes paličkou: kdo je a fotografie

Každý chce vypadat stylově a krásně.Bohužel není vždy snadné vybrat správnou volbu.Mnoho lidí má ráda stříhání z minulosti, ale teď nejsou v módě.Střih Mallet je však populární i v naší době.

Dnes budeme hovořit o vlastnostech tohoto obrázku, zjistit, jak snížit střih a vidět možnosti jeho stylu.Také zjistíme, komu to vyhovuje a jak jej sledovat.

Vlastnosti stříhání vlasů

Mužský účes paličkovač vypadá v zadní části hlavy, vlasy jsou dlouhé, a nahoře a chrámy jsou krátké.Někdy, některé rozloučení, ale nejčastěji vlasy bez něj.

Účes si získal popularitu již v 80. letech.V Sovětském svazu ho nosili celebrity jako Viktor Tsoi a Konstantin Kinchev.Stylizované vlasy s břitvou a nůžkami.Koruna hlavy byla velmi bujná, ale krátká a zbytek vlasů dosáhl ramen.

Postupem času je tato srážka věcí minulosti, ale nyní byla oživena.Stylisté mírně změnili jeho vzhled, ačkoli technologie provádění zůstala stejná.

Hlavní výhody této srážky jsou následující:

 • Střih vypadá perfektně na rovných a tenkých vlasech.Obvykle pro takovou hlavu vlasů je velmi těžké najít krásný účes.
 • Účes pomáhá vystupovat z davua následovat módní inovace.
 • Palička nemusí být položena na dlouhou dobu, stačí jen vyschnout hlavu a vyrovnat vlasy.
 • Pokud vás obraz unaví, můžete svůj styl změnit, aniž byste čekali na růst vašich vlasů.

Zastaralá palička získala nový vzhled v retro stylu. Ti, kteří chtějí radikálně změnit svůj vzhled a přidat určitou originalitu, si mohou vybrat tento účes s odvahou.

Pro informaci!Dima Bilan - slavná zpěvačka také nosila účes paličkou.

Komu?

Nelze jednoznačně říci, že paličkou je mužský účes, ona je také stříhána pro dívky. Tento účes můžete nosit naprosto libovolného muže, bez ohledu na jeho tvář. Konečný výsledek bude záviset na dovednosti specialisty. Jeho úkolem je skrýt nedostatky klienta a soustředit se na jeho kouzlo.

Délka vlasů zde nezáleží, protože palička má různé možnosti. Samozřejmě, ostříhat na dlouhých vlasech je výraznější a výraznější než na krátkých vlasech. Vzhled muže s tímto účesem závisí na jejím stylu.

Tento obrázek je ideální pro kreativní lidi. Za prvé, není to tolik času na styl, než na jiné účesy. Za druhé, vypadá to nestandardně a vyhovuje těmto lidem.

Zeptejte se svého specialisty, jak udělat tento účes tak, aby vyhovoval vašim potřebám, skryl vaše vady a učinil z vás stylového muže.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista - tvůrce obrazu
I když máte řídké vlasy, můžete si vytvořit paličkou, protože to dělá objem vlasům.

Technologie provádění

Zastřihovač paliček kombinuje obraz obchodního a kreativního člověka.Můžete to udělat tímto způsobem.

 1. Umyjte si vlasy a česejte.
 2. Rozdělte vlasy do pěti částí.Dvě části temporální, jedna parietální a dvě okcipitální.Chcete-li pochopit, jak to provést, můžete video sledovat.
 3. Řez by měl být zahájen ze zadní části hlavy, odděleně.Je důležité vytvořit rovný obrys.
 4. Pak jdi do chrámů.Holení této oblasti hlavy je lepší břitvou.Je důležité, aby vlasy byly tak krátké, že nepokryjí ucho.Nezapomeňte udělat krásné hrany chrámu.
 5. Zbývající část časové oblasti se řeže technikou „pramene na pramenu“.
 6. Nyní pokračuje k koruně.Nejdříve se odřízne první ovládací prvek a pak zbytek.
 7. Na konci nezapomeňte profilovat vlasy.

Ačkoli tento obraz stále nosí naši rodiče, může vypadat dobře na dnešním mládí.Pokud provedete malé změny a provedete úpravy, muž bude vypadat módní a originální.

Možnosti stylingu

Pánský účes paliček může vypadat odlišně vzhledem k různým variantám stylingu.Tento postup můžete provést různými způsoby.

 1. Vyrovnejte vlasy.Rovný účes vypadá elegantně a stylově.Tento obraz je ideální pro každodenní použitíživota.
 2. Zaoblené hrany.To lze provést díky curlingu nebo speciálnímu hřebenu.Uvnitř zaoblených konců vypadají krásně s kulatým obličejem, může to prodloužit.S oválným tvarem je lepší položit si vlasy v opačném směru.
 3. Pokud jste ve spěchu a máte rovné vlasy, pak můžete rychle vyschnout hlavu, aniž byste usazovali vlasy, malý chaos vám nepokazí obraz.To však nevyhovuje těm, kteří mají kudrnaté vlasy.

Jak je vidět, je důležité zvážit tvar obličeje a strukturu vlasů.Také se snažte, aby objem na korunu, protože to je tato část účesu, který dělá obraz zvláštní.

Aby styling trval dlouho, musíte ho opravit.To lze provést různými způsoby:

 • Lac,
 • Mousse,
 • Gel,
 • Penka.

Další informace o všech výrobcích pro pánské vlasy.

Každý nástroj má své vlastní výhody a nevýhody.Nezapomeňte, že pěna vytváří obraz mokrého efektu, takže to nepřehánějte.Pro prevenci, někdy nechte vlasy suché přirozeně, aby nedošlo k jejich přesušení.

Poradenství! Získejte speciální hřeben a vysoce kvalitní čisticí prostředky, takže můžete snadno udělat styling a nekazit vlasy.

Mužský účes paliček: foto

Na fotografii můžete pochopit zřejmé rozdíly paličky v 80. letech a nyní.Když jste viděli různé obrázky, možná budete chtít vytvořit takový obraz pro sebe.Věnujte pozornost délce vlasů.Pro každého klienta vybere specialista jinou techniku.provedení účesu, s přihlédnutím ke všem rysům jeho vzhledu.

)

Péče o vlasy

Tento vlas nevyžaduje zvláštní péčiJe důležité zajistit, aby hlava byla čistá a vlasy krásně řezané.Účes potřebuje pravidelný styling, jinak ztratí svůj vzhled.

Vzhledem k tomu, že mnoho lidí používá vlasy na vlasy, vyživují vlasy oleji a maskami, aby je udrželi suché a zdravé.Používejte dobré čisticí prostředky a přípravky pro stříhání vlasů, vzhled vlasů bude záviset na tom.