Mužské bokovky účesů: vytvořit svůj styl

Pro některé muže je účes spíše nutností, protože pro ostatní je účes prvkem celkového obrazu a stylu. Stylisté věří, že správný účes je 50% úspěchu při vytváření úspěšného obrazu člověka, takže je důležité, aby se k otázce volby rozhodl odpovědně. Dnes, několik stylů pánských účesů je populární - klasické, sportovní, vojenské, retro styl, romantické a bederní účesy.

Ve skutečnosti návrháři a stylisté považují bederní a retro styl za synonymní, protože v obou případech hovoříme o módě minulého století. Stačí se podívat přes fotky moderního mládí a mladých kluků, abyste pochopili rozdíl mezi bederním stylem. Například, pánské bederní účesy jsou rozlišovány jistou ironií a originálním stylem, to může být účesy jakékoliv délky v retro verzi.

Popis stylu bokovky

Ve ​​skutečnosti je třeba se zabývat historií vzniku a vývoje bederního stylu, a proto je třeba se ve velkém časovém období dotknout 20. a 50. let minulého století. Zde můžete vidět všechny druhy retro účesů, jako je pompadour, Elvis Presley styl, Caesar, pod hrncem, underkat a mnoho dalšího. Dnes vševarianty účesů z minulosti poněkud upraveny pod trendem módních trendů.

Pro informaci!Bokovky jsou lidé, kteří dávají přednost poslechu hudby, která není uznána většinou, jíst jídlo a nápoje, což není v trendu dnes. Totéž lze říci o vystoupení zástupců této subkultury. Nosí zastaralé módy a retro účesy.

Moderní bederní účesy naznačují následující vlastnosti a vlastnosti:

  • prodloužené prameny v třesku;
  • lehce zatuchlé a volné vlasy;
  • trvanlivé a objemné vlasy přes vrchol účesu;
  • přítomnost tlustých a dlouhých vlasů;
  • chomáč nebo zámotek rány a pramenů na korunce.

Kadeřnictví vyžaduje zvláštní pozornost, musí být elegantní a dokonale upevněné pomocí kosmetiky. Chcete-li vytvořit efekt špinavých vlasů, můžete použít gel nebo vosk, na konci styling nutně opravit lak silný stupeň fixace. Ideální varianta účesu v tomto stylu je protáhlý šikmý okraj, stejně jako objemný vlasový styling v horní části hlavy.

Vlastnosti bederních účesů a jak si vybrat svůj styl

Každý bederní střih ve zkrácené nebo rozšířené verzi musí nutně zahrnovat kosmetické výrobky, protože jeho stavem je silný styling. Tento styl předal mladým lidem v Rusku ze států, nejčastěji takové modely účesů preferují mladí kluci ve věku 15-25 let. VelkéPočet druhů účesů bude vyhovovat mužům různých typů vzhledu a stylu v oblečení.

Další účesy určitých skupin osob:

Tuft

Nejčastěji vypadají bederní účesy neformálně, zejména pokud jde o účes ve tvaru chomáčů.Ale takový styling může být účinně prováděn pouze profesionálem, protože česání vlasů na čele a posílání zpět ve formě kukly, kterou sám Elvis Presley miloval doma, bude docela obtížné.V ideálním případě je tato volba vhodná pro styling kluků s oválným a tenkým povrchem.

Neumyté vlasy

Pro muže je často obtížné provést tento krok, protože opravené vlasy nebo účinek mokrých vlasů způsobených gelem, voskemnebo fudge bude pohodlné ne každý.Kromě toho, veřejný rámec diktuje, že vlasy musí být čisté, nelze říci o bederní účesy.Tento styl přijímá hladké česané vlasy od čela až po zadní část hlavy, na které se vynakládá velké množství stylingových výrobků.

Bang

Nejběžnější účes účesu, který má prodloužený třesk.Dnes doplňuje téměř všechny možnosti pro účesy tohoto stylu, ale počet stylingových možností může být nespočet.S pomocí provazců na čele, se vytvoří chomáč nebo kukla, na horní části hlavy se oplétá gula, nebo se šňůra ponořuje šikmo s nedbalým ležením.Bangsv ideálním případě koriguje jakýkoliv tvar obličeje, úkryt úhlu, nadměrnou plnost nebo disproporci.

Vousy

Bederní styl můžete dokonale doplnit, pokud můžete na obličeji pěstovat vlasy se stylovým a originálním účesem.Vousy mohou být plné, široké a tlusté a mohou být elegantní a krátké v tandemu s tenkým podlouhlým knírkem.Můžete si udělat obrázek vtipnější, pokud otočíte konce antény s pomocí fudge nebo vosk.Je důležité pravidelně upravovat vousy a vousy, aby nedošlo k přetížení obrazu dlouhými a tlustými vlasy, česáním a stylingem vlasů tak pravidelně jako vlasy.

Tkané

Není žádným tajemstvím, že retro styl vyžaduje povinnou podmínku pro účesy mužů - objem.Dosažení objemu není ve skutečnosti tak obtížné, protože účesy bokovky akceptují použití stylingových výrobků.Hromada je tvořena v kořenové zóně, což způsobuje malé množství laku nebo gelu.Po tom se vlasy jemně česaly, aniž by ovlivnily vnitřní boufant.Nejčastěji je objem vlasů připevněn k korunce nebo v oblasti rány.

Fotogalerie

Pokud člověk preferuje krátké vlasy, ve stylu bederní můžete uspořádat jakýkoliv obvyklý účes.Jednoduše naneste gel nebo vosk, a pak prsty, aby se lepení ve všech směrech prameny.Ideální hipster styl bude vypadat na vlasy střední délky, stačí se podívat na fotografii níže.


Závěr

Subkultura mládeže z Ameriky ve 40. letech minulého století přišla do Ruska poměrně nedávno, zaplavila obrazy teenagerů a mladých mužů.Hlavními ukazateli tohoto stylu je jistý komiks a absurdita v detailech.Účesy také vypadají velmi extravagantně a originálně, což umožňuje mladým mužům vyjádřit se ve společnosti a přitáhnout pozornost.Bokovky jsou mladí lidé, kteří sledují módní trendy, dávají přednost fotografování a přijímají volný styl v oblečení a účesech.