Muži boxeři slon s kufrem - originální a cool

Nejen obvyklé pro všechny rodinné muže nebo boxery jsou nyní v módě.Dívky stále více dávají svým mužům chladné a vtipné spodní prádlo, mezi nimiž je zvláštní místo obsazeno pánským slonovým spodním prádlem.Vypadají tak vtipně a originálně, že je prostě nereálné odmítnout takového přítele.

Spodní prádlo tohoto typu je populární mezi mladými kluky a kreativními muži, kteří se nebojí vyzkoušet něco nového a chtějí potěšit své dámy.Hlavní věc je, že tento kus oblečení by měl být správně vybrán ve velikosti a pak to bude přesně radost.

Odrůdy kalhotek se slony

Kalhotky se slony se staly trendem nové sezóny.Někteří z nich mají nejen kresbu tohoto roztomilého zvířete, ale také chladný kmen, stejně jako uši.Existují dva typy těchto pánských spodních prádlo a každý z nich má své pozitivní stránky.

Pletené

Vlněné pánské kalhoty s kufrem jsou ideální jako dárek pro den svatého Mikuláše, pro Vánoce nebo Nový rok.Jsou velmi teplé a měkké, obvykle tento model je ručně.Na výrobku nejsou žádné švy, které by se v intimních místech svírají, na bocích jsou uši a uprostřed je kufr.

Barva a design takového zajímavého pánského spodního prádla může být jiný, každý si může vybrat pro sebemožnost.Při nákupu takového oblečení stojí za zmínku následující věci:

  • Tato možnost není vhodná pro každodenní nošení;
  • Nenoste takové kalhoty pod džíny nebo těsnými kalhotami;
  • Je lepší nosit takové spodní prádlo výhradně doma.

Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Při výběru pletených kalhot se slonem byste měli věnovat pozornost vláknům, ze kterých byly vyrobeny.Pokud nitě při kontaktu s tělem způsobují svědění nebo podráždění, pak tuto možnost nelze zakoupit.

Tkanina

Pánské spodní prádlo ve formě slona s kufrem je také vyrobeno z tenké tkaniny.Jsou pohodlnější a praktičtější.Spodní prádlo je trochu jako obyčejní boxeři, ale také má uši na bocích, stejně jako kufr.

Nejoblíbenější jsou takové kalhoty, které jsou modré nebo šedé, ale jsou zde i některé dívky, které si pro své muže vybírají neobvyklé z hlediska barevnosti modelu.

Poradenství! ​​I když jsou kalhoty s látkou se slonem jemnější a praktičtější ve srovnání s pletenými, neměly byste je nosit pod kalhoty a nosit je k návštěvě nebo práci.

Fotokompilace


Závěry

]

Kalhotky s kufrem jsou originálním a zajímavým dárkem, který si můžete koupit pro muže na prázdniny.Ale nečekejte, že takové spodní prádlo lze nosit každý den, a to zejména v těsné kalhoty, protože má poměrně velkédekorativní detaily.

Pletené kalhoty se slonem lze koupit v zimě, hadříkem - v létě, a pro nejodvážnější to stojí za to koupit tanga s kufrem a ušima.Hlavní věc je, že kalhoty měly správnou velikost a muž, který jim představoval dobrý smysl pro humor.