Muž Bob účes: odrůdy a fotografie

Zpočátku, bob účes byl vnímán jako ženský, jak to bylo preferováno ženy slabší pohlaví.Ale dnes, módní trendy a inovace stylistů změnily vnímání tohoto účesu, takže je více mužský než ženský.Mnoho hvězd světového show businessu se stalo pozoruhodným důkazem, že bob vypadá dokonale na člověka.A stylisté a řemeslníci vyvinuli mnoho odrůd a modelů účesů.

Moderní účes mužského fazole je odlišný od klasiky, preferují ho spíše muži, kteří ničí stereotypy a chtějí radikálně změnit svůj vzhled.Volumetrické horní části vlasů přijímá jak hladký a přísný styl, stejně jako neopatrný a rozcuchaný, jak moderní styl grunge přijímá.Je nutné zvolit čtvercový bob pod tvarem obličeje, věku, celkového obrazu a stylu člověka.

Co je to účes bob?

Před několika desítkami let nabízela pánská móda pro účesy jen několik možností pro klasické účesy, ale dnes díky módním trendům aExistuje více než sto nápadů pro vývoj stylistů v mužském arzenálu.Kare-bob je populární u mužů po dlouhou dobu, protože má své vlastní výhody a vlastnosti.Zpočátku, klasický mužský bob účes byl vykonáván na středně dlouhých vlasech.

Mistr si ostříhal vlasy tak, aby se v zadní části hlavy vytvořilo maximální množství vlasů a rovné prameny s poněkud neopatrným stylem nataženým na koruně, chrámy a rány.Rány v této verzi ostříhat by měly být protáhlé a mírně šikmé, ležérně padající přes čelo.Vzhledem k těmto rozdílům, účes dává obraz člověka dojem mládeže, jakési vzpoury.

Pro informaci! Hlavním zaměřením bob-cut je objemný hřbet hlavy a rovný nebo šikmý asymetrický okraj až k linii obočí.Nejčastěji muži dělají hladký účes účesu s vyhlazenými vlasy.

Komu?

Nejčastěji výrobci broušených oděvů vytvářejí účes pro žáky a mládež, a to díky této technologii řezání vlasů a stylovosti dětí a zdůrazňování měkkých rysů obličeje.Mladí kluci také ocení ostříhat, ale častěji dávají přednost moderním výkladům s neopatrným stylingem a krátkou délkou vlasů.Starší muži si musí pečlivě vybrat typ fazole, takže účes harmonicky zapadá do celkového obrazu a stylu.

Co se týče struktury vlasů, bob vypadá nejlépe na husté a rovné vlasy, které nevyžadujístyling a rovnání, mají přirozený objem a zdravý vzhled. Průměrná délka účesu se více hodí do klasického stylu pro kancelářské pracovníky, dlouhá verze je nošena tvůrčími jedinci s mimořádným myšlením a doporučuje se vyzkoušet krátkou verzi na atletech a mladých klucích.

Střih je kontraindikován pro muže s konzervativními pohledy na život a styl, muži v pevném věku, stejně jako majitelé kudrnatých kudrnatých kudrlinek nebo tenkých a řídkých vlasů. Tento účes vyžaduje přítomnost rány, takže přijímá mírné klima, ve kterém čelo nebude potit nebo kazit styl čelenky. S ohledem na tvar obličeje je čtvercový bob vhodný pro majitele oválného kulatého tvaru.

Výhody

Pánský účes bob je populární mezi všemi generacemi z nějakého důvodu a kvůli velkému množství preferenčních rozdílů. Konkrétně:

   1. Novinka . Tento účes se v poslední době stal populárním a souhlasem stylistů, pokud uvažujeme o mužské verzi. Nelze tedy říci, že model účesu je zastaralý a nudný, naopak, vyzařuje kouzlo novosti a modernosti.
   2. Všestrannost . S přihlédnutím k typu obličeje a vzhledu může účes dokonale napravit některé nedostatky vzhledu. Disproporce nebo úhlová tvář mohou být skryté šikmé rány a správně rozložený objem ve vlasech. Pro oválný obličej je vhodnější čtyřkolky s rozloženým a hladkým průběhemrány.
   3. Možnost změny . Za prvé, účes je přijatelný pro krátké, střední a dlouhé vlasy, takže člověk může periodicky měnit odrůdy, experimentovat s obrázky. Za druhé, díky přítomnosti rány a hustých vlasů na zadní straně hlavy, můžete neustále měnit styling možnosti, hřeben na stranu, aby hladký nebo rozcuchaný tvar.
   4. Originalita . Pro muže s neobyčejným myšlením a přístupem k jejich obrazu může mít účes různou délku až po délku pramenů až po linii ramen. Taková stylová a originální fazole přitáhne od ostatních maximální pozornost a zdůrazní jeho zvláštní pohled na obraz člověka.

Zkrácení bobu s neopatrnými prameny v hromadě dá člověku jemnost jeho vzhledu, učiní ho vizuálně mladším, změkčí hrubé rysy obličeje a úhlovou podobu formy a šikmé rány napraví tvar a vyvažují proporcionalitu obličeje. Stylisté nabízejí velké množství odrůd a typů bobů, krátkých, středně dlouhých, dlouhých, asymetrických nebo rovných verzí, přípustné je i zvýraznění vlasů.

Odrůdy účesu

Pod vlivem módních trendů prošel bob účes mnoha úpravami a proměnami až do současné sezóny. Stylisté dnes nabízejí mnoho alternativ a variant fazole pro muže všech věkových kategorií, externích dat a vlasových funkcí. Ale 5 druhů bob účesů jsou obzvláště populární - pro střední nebo krátké vlasy, symetrické aasymetrické, stejně jako bob s přímými rány.

Kare-bob na střední srsti

Pokud vezmeme v úvahu bob na střední vlasy, je důležité, aby vlasy měly přirozený objem a hustotu. Vnějšku, účes se podobá ženské verzi fazole s přítomností maximálního množství na zadní straně hlavy. Ale pro muže je to zvláštní plochý účes ve směru vlasů v této části hlavy. Přidat kouzlo může být mírně vyčnívající prameny v chrámech a rány. Rány v tomto střihu mohou být rovné, šikmé, hladké nebo v tvůrčím zmatku.

Bob pro krátké vlasy

Pokud vezmeme v úvahu zkrácenou verzi, bob se bude podobat klasickému boxu. Stylisté doporučují takový účes pouze pro muže, kteří jsou odvážní a připraveni k pokusům, protože neobvyklá silná forma na horní části hlavy, stejně jako kriticky krátké chrámy a zadní část hlavy, nebudou vyhovovat každému muži. Krátký bob je navíc obtížné diverzifikovat možnosti pro styling. Krátký bob, podle mistrů, je poctou konzervatismu a přesnosti. Horní prameny zanechávají délku 3-5 cm, česání zpět, vytvoření ostrých zkrácených chrámů, vyvýšené vlasy u koruny a koruny.

Asymetrická varianta

Pokud má člověk čtvercový, hranatý nebo široký typ obličeje, měli byste věnovat pozornost této možnosti bob účesu. Nejčastěji chlupy střední délky znamenají neopatrný, chaotický styl a v oblasti rány jsou prameny prodlouženy v šikmé části. Přední zakřivení padá šikmo, a tím výhodněnastavení vlastností obličeje.Vizuálně asymetrický bob prodlužuje a štípá obličej.

Symetrický pohled

V případě muže, který upřednostňuje dlouhou verzi účesu, by měly být vlasy co nejsilnější a nejpevnější.Průvodce vytvoří symetrickou verzi účesu tak, aby prameny vlasů před třesky byly co nejpřímější s hladkým dělením.Hladké hrany tlusté rány by měly dosahovat až k chrámům a pak se zaokrouhlit.Symetrie vyžaduje ideální tvar obličeje, v tomto případě oválný mužský obličej.

Bob s přímými rány

Přímé rány, jako v případě symetrického bobu, by měly být tlusté ve struktuře a pádu.na linii obočí.Nejčastěji hladký bob s přímými rány dělají teenagery a děti školního věku, protože účes harmonicky zapadá do docela romantického obrazu.Dospělí muži mají menší pravděpodobnost, že tento účes nosí, s výjimkou kreativních lidí a mužů s modelovým vzhledem s dokonalou proporcí obličeje.

Jaký typ fazole zvolit?

Stylisté si všimnou, že nejoblíbenějším typem u mužů všech věkových kategorií je asymetrický bob s neopatrně tvarovaným stylem pramenů.Tento účes může dokonce vyzkoušet na majitele kudrnaté kadeře, pokud rány padají na jednu stranu.Neudržité vlasy lze dát do pořádku přes odstupňovaný účes.Asymetrický bob se doporučuje majitelům kulatého obličeje.

Poradenství! Příliš hrubá odvážnárysy obličeje v tandemu s Bob účes bude vypadat směšně a trapně.

Bangs také hrají důležitou roli při vytváření účesu, například přímé rány zapadají do hladké fazole, roztrhané rány zdůrazňují výraznost očí. Šikmé rány jsou vhodnější pro kulatý obličej, oválný obličej je přímá volba. Účes je vhodný pro majitele silných, rovných a ne náchylných k nadměrným mastným vlasům. Ale starší muži, kadeřníci nedoporučují žádné fazole.

Možnosti pokládky

Čím déle bude bob účes, tím více úsilí bude vyžadovat. Nejdůležitější pravidlo pro styling - vlasy by měly být dokonale čisté a hladké. Proto musí člověk zásobit kvalitní šampon a kondicionér, změkčující vlasy. Pokládání může být klasický omezený nebo kreativní originál.

S pomocí vysoušeče vlasů a kulatého hřebene můžete přidat vlasům další objem a nastavit směr vlasů. Na mokré, čisté vlasy můžete aplikovat trochu pěny a pak ji vysušte v požadovaném tvaru fénem. Rány jsou také položeny fénem přímo nebo šikmo. Pokud je vyroben rozcuchaný styling, můžete na prameny použít malý vosk a pak vlasy nastavit rukama.

Fotogalerie

Abychom pochopili, jak je populární účes bobů v této sezóně, stylisté nabízejí fotografie osobností s různými možnostmi účesu.


Závěr

V současné době je žádaný bob ostříhat mezi slavnými muži a kluky v každodenním životě. Nejčastěji je účes určen pro střední vlasy, zdůrazňující jemnost vzhledu a správné proporce obličeje, a co je nejdůležitější, rovné, silné a luxusní vlasy. Stylisté trvají na tom, že fazole ve všech výkladech vypadá stylově a moderně na mužech štíhlé postavy a oválné tváře.