Muehle T-Razors: Německá kvalita

Mnoho mužů, kteří pravidelně zažívají proces holení, zná značku Muehle z Německa.Tento výrobce již mnoho let vyrábí vysoce kvalitní stroje, břitvy, elektrické spotřebiče a kosmetiku pro muže.Každý pátý muž na celém světě měl holicí strojek Muehle, jak ujišťuje výrobce, soudě podle počtu prodaných produktů.

Muehle vyrábí příslušenství na holení déle než 70 let, odborníci radí každému člověku, aby vyzkoušel klasické holicí stroje ve tvaru písmene T do praxe.Stroje ve tvaru písmene T jsou nejčastěji dva typy - s uzavřeným střihem pro začátečníky v procesu holení a také s otevřeným střihem pro zkušené muže se schopnostmi používat takový holicí strojek.

Sortiment firmy Muehle

Společnost byla původně založena v roce 1945Rok v Německu a dodnes jsou všechny produkty této značky vyráběny výhradně v Německu.Příslušenství a výrobky na holení za mokra se značkou Muehle se pro každého Němce staly atributem každodenního holení.Produkce společnosti se neustále rozšiřuje, dnes sortiment zahrnuje výrobky jako Tobrazové stroje, stroje z elitní řady nejvyšší kvality, doplňkové příslušenství pro holení a kosmetiku.

Stroj ve tvaru písmene T

Obecně se společnost Muehle zabývá výrobou obráběcích strojů ve tvaru písmene T a těch, které zahrnují výměnné čepové kazety. Břitva ve tvaru písmene t je především bezpečnostní holicí strojek, který má odlišnou rukojeť a konstrukci hlavy. Tyto holicí strojky mají velkou hmotnost, resp. Jsou lepší a rychleji stříhají chlupy u kořene. Dnes Muehle nabízí několik typů strojů ve tvaru písmene T, například:

 1. Muehle R89- klasický holicí strojek ve tvaru písmene T Muehle s výměnnými břity. Materiály výroby takového stroje znamenají jeho trvanlivý servis, stříbro-bílý chrom jako kovový povlak, mosazné knoflíky. Břitva je odolná vůči korozi a holení s takovým nástrojem vyžaduje praxi a zkušenosti člověka.
 2. Muehle R41RG- Chromovaný stroj ve tvaru T, který vyvolává radost z prvního dotyku a vzhledu. Stroj znamená otevřený hřeben, respektive kvalita holení bude vysoká, ale riziko zranění je také vysoké. Nejmenší dotek holicího strojku bude doprovázen okamžitým stříháním vlasů. Chromovaná rukojeť je doplněna původní texturou pletiva, výborným vyvážením břitvy a nejvyšším stupněm ostrosti jsou výhody tohoto modelu.

Stroje ve tvaru písmene T lze navíc rozdělit do dvou kategorií - s otevřeným a uzavřeným hřebenem.Klasické a chromové břitvy jsou doplněny o zboží, ve kterém je hlava vyrobena z kovu, a rukojeť je vyrobena z pryskyřice, dřeva, slonoviny, přírodního rohu nebo porcelánu, stejně jako břitva s prodlouženou rukojetí.Všechny verze strojů ve tvaru písmene T mají velký zájem a důvěru od lidí po celém světě.

Série Elite

Společnost Muehle nabízí milovníkům kvalitních a přírodních elitních doplňků.Konkrétně:

 1. Řada MUEHLE CLASSICje řada elitních holicích strojků a příslušenství pro znalce klasiky.Uvnitř série jsou nabízeny sady, které obsahují stroj ve tvaru písmene T.To by mohl být břitva SOPHIST, sofistikovaný a bezchybný model holicího strojku pro muže s charakterem zralé osobnosti.Výrobce také nabízí holicí strojek z kolekce PURIST s hladkými liniemi a dokončenými formami a drahý materiál Briard se podílel na tvorbě výrobků.
 2. ​​
 3. Řada MUEHLE MODERNje ideální produktovou řadou pro znalce prvotřídní kvality a módního designu.Všechny výrobky z této série byly vytvořeny z drahých a demokratických materiálů pro všechny segmenty spotřebitelů.V sérii najdete kolekci STYLO se strojem ve tvaru T klasického vzhledu s rukojetí thuja a kolekci KOSMO s klasickým břitvou ve tvaru písmene T z oliv, pryskyřice a barevného dubu.
 4. Řada MUEHLE INTROje ideální série pro začátečníky v procesu holení s holicemi ve tvaru písmene T.Uvnitř série jsou tři kolekce s moderním designem aširokou škálu možností. Například kolekce LISCIO nabízí holicí strojek ve tvaru písmene T s lakonickými liniemi a ergonomickým tvarem, sbírku RYTMO s černým, modrým a mátovým kuželovým holicím strojem a chromovou základnou a kolekci VIVO se strojem ve tvaru písmene T se švestkovou cibulkou a pochromovanými detaily.
 5. Série MUEHLE TRADITIONAL- zde představil výrobce pouze jeden typ holicího strojku ve tvaru písmene T, nejlepší příklad klasických bezpečnostních strojů. Pokud jde o kvalitu oholení štětin, lze tento holicí strojek porovnat pouze s nebezpečným holicím strojem, ale stroj ve tvaru písmene T má pohodlnou rukojeť, vyváženou hmotnost a dvojité nože. Hlavní výhodou těchto strojů je však jejich kompaktnost.

Společnost rovněž nabízí řadu HEXAGON s břitvou ve tvaru T s extravagantními geometrickými vzory, sérii ROCCA s jednoduchými liniemi, autentický design a světlé mužné rysy. Tyto dvě série mohou být také milovány pro muže, kteří dávají přednost použití elitních strojů ve tvaru T.

Příslušenství

Muehle také vybízí muže, aby vybrali vhodné příslušenství pro použití břitev ve tvaru písmene T. Mohou to být následující kategorie zboží:

 • vyměnitelné žiletky;
 • hygienické ručníky;
 • alunitové a hemostatické kameny pro případy řezů;
 • výměnné hlavy pro obráběcí stroje;
 • štětce na holení pro holicí kosmetiku;
 • výměnné napínací hlavy pro kartáče;
 • pohony pro použité nože;
 • trysky pro holicí strojek ve tvaru písmene T;
 • pouzdra, držáky a kryty pro stroj ve tvaru písmene T;
 • kryty čepelí a další.

Všechny tyto doplňky vyhovují životu mužů v oblasti holení a používání strojů ve tvaru písmene T. Příslušenství je harmonickým doplňkem kolekce příslušenství pro holení.

Kosmetika firmy

Dalším produktovým segmentem německé značky je kosmetika MUEHLE, která umožňuje takové holení a péči o pleť. Řada produktů MUEHLE SKIN CARE zahrnuje přítomnost produktů pro holení, budou to mýdla, oleje, gely, krémy a balzámy s přírodním bylinným prostředkem. Uvnitř linky, výrobce nabízí tři produktové řady - Aloe Vera pro citlivou pokožku, Rakytník řešetlákový pro všechny typy pleti a santalové dřevo pro suchou pokožku.

Výrobce také vydal další řadu výrobků - prémiovou kosmetiku MUEHLE ORGANIC. Zde naleznete výrobky pro hygienu nejen pro holení, ale i pro celé tělo. Na základě nejnovějšího výzkumu se kosmetika vytváří na základě marockého arganového oleje, ruční extrakce. Všechny kosmetické výrobky této řady jsou certifikovány BDIH jako přírodní a organické kosmetické výrobky.

Jak vyzvednout břitvu?

Každý holicí strojek Muehle má své vlastní vlastnosti, funkčnost a výrobní materiály. Výrobce obecně nabízí 4 typy obráběcích strojů ve tvaru písmene T:

 • Úzký řez rovný - měkký neagresivnístroj pro začátečníky v tomto oboru;
 • Open cut opencomb je agresivní stroj, který mohou používat muži s minimálními dovednostmi;
 • Slantbar se šikmým řezem - nejagresivnější typ břitvy ve tvaru písmene T, který je vhodný pro použití zkušenými zralými muži;
 • s nastavením úhlu - stroj je univerzální pro každého člověka, který nezávisle reguluje stupeň agresivity stroje.

Právě na tomto principu výrobce strojů tvaru T doporučuje Muehle, abyste si vybrali vhodný nástroj pro sebe, pouze na základě vašich vlastních dovedností a praxe.

Co je tak zvláštního na strojích na holení Muehle?

Holicí strojek ve tvaru písmene T německé značky je zastoupen pouze jednou čepelí, která ve skutečnosti neholí o nic méně než tři nebo pět čepelí od jiných typů obráběcích strojů. V tomto případě je kontakt kůže s čepelí minimální, a stupeň podráždění a negativní reakce kůže po holení bude také zanedbatelný. Takový břitva se mnohem snáze čistí a dezinfikuje.


Neexistují žádné další břitvy, které mají pouze jednu čepel, tak rychle a hladce oholí strniště, jako břitva Muehle T.
Náklady na jednu vyměnitelnou hlavu holicího strojku ve tvaru písmene T jsou 10-15krát levnější, než by stálo člověka, kdyby si kupoval náhradní kazety a čepele. Proto si muž může koupit nejdražší břitvu ve tvaru písmene T od Muehle a zdůvodnit svou cenu tím, že ušetří peníze za výměnu čepele.

Jak správně skladovat a dezinfikovat?

ve tvaru písmene TPo každé holicí proceduře by měl být stroj na pár minut umístěn do dezinfekčního roztoku, aby se čepel zbavila patogenní flóry a blokád. Poté je třeba stroj otřást, otřít papírovým ručníkem a nechat zaschnout na speciálním držáku Je zakázáno umísťovat stroj ihned po holení do sáčku nebo láhve, protože zbytky vlhkosti mohou nepříznivě ovlivnit výrobní materiály.

Stanovisko odborníka
Alexey Strizhnikov
Barber, odborník na účesy mužů
„Aby byly čepele chráněny před otupěním, musí být chráněny před přímým kontaktem s jakýmkoli povrchem.“

Jakmile se čepel začne přilepit na chloupky a vytáhnout je, musíte ji změnit na novou čepel. Uložte stroj, který potřebujete, na otevřeném prostoru místnosti, který je větraný a nepředpokládá vlhký vzduch.

Jakou řadu zvolit?

Pro muže, kteří se v poslední době holí strojem ve tvaru písmene T, doporučuje výrobce Muehle výběr strojů, které mají nástroje s uzavřeným nebo nastavitelným hřebenem, například ze série TRADITIONAL nebo RYTMO. Zkušení muži ale budou vyhovovat agresivním holicím strojkům s kvalitními holicími vlasy ze série MODERN a INTRO.

Závěr

Holicí strojky ve tvaru písmene T od německé známé značky Muehle mohou být bezpečné a agresivní, protože každý druh má své silné stránky. Každý člověk by si měl vybrat holicí strojek na základě svých vlastních preferencí a dovedností.Výrobce zase zaručuje vysokou kvalitu nástroje a holení s ním.