Motýlí stroj ve tvaru T: co to je a co jedí?

Není tajemstvím, že všechno, co je nové, je zapomenutý, včetně holení pro muže, stejně jako popularita vousů a knírek.Břitvy ve tvaru písmene T byly používány muži před mnoha lety, ale zatím většina těchto mužů preferuje použití tohoto typu holicího strojku.Tyto holicí strojky se vyznačují velkou hmotností, kovovým tělem a ostrými břity.

Stroj ve tvaru písmene "Butterfly" je stejný břitva, ale má oboustrannou čepel a také jedinečnou kompletní sadu hlavy, která je mnohem pohodlnější při montáži a demontáži.V důsledku toho se poptávka po takovém příslušenství pro holení zvyšuje pouze.V tomto ohledu mnozí výrobci nabízejí různé verze motýlího stroje a muži potřebují pouze správnou volbu.

Jak to vypadá a jak vypadáJaká je zvláštnost takového stroje?

Tvar motýlů Tvarové břitvy jsou opravdovou revolucí pro holení po celém světě.Pokud předtím, než budete muset neustále utrácet spoustu peněz na drahé multi-blade nábojů aktualizovat holicí strojky, stejně jako být rušeni cizí marketingové rybářské pruty od výrobců, jako jsou rotující hlavy, vibrace a další nápady, dnes je motýl břitva s přístupným mechanismem práce.

Externě, břitva „Butterfly“ ve tvaru písmene T jeholicí strojek se skládá ze tří částí, hlavy, výměnných čepelí a rukojeti. Hlava znamená oboustrannou čepel, jakož i otevírací chlopně horního panelu pro odstranění "peří". Ihned na rukojeti pod hlavou je kroužek, který musí být otočen, aby se ventily otevřely, a také aby se nastavil úhel lopatek vzhledem k pokožce obličeje.

Pro informaci!Model Rockwell Model Razor od amerického výrobce je považován za významného představitele ideálního motýla.

Vlastnosti břitvy tvaru „Butterfly“ ve tvaru písmene T jsou následující:

 • Systém Twist-To-Open pro otevření hlavy holicího strojku pro změnu „peří“. To znamená, že to znamená otáčení a otevírání, přičemž horní deska víka se otevírá dvěma klapkami, když se otáčí prstencem, který je umístěn na rukojeti holicího strojku.
 • Změníte-li stupeň upnutí kotouče s kroužkem v polohách 1-6, můžete přizpůsobit konstrukci individuálním požadavkům, a to úhlu sklonu lopatek. Člověk tak bude schopen určit stupeň agresivity stroje s ohledem na jeho dovednosti a zkušenosti s obsluhou stroje.
 • Pro takový nástroj můžete vyzvednout jakékoli „peří“ standardní velikosti, mohou existovat různí dodavatelé, výrobci a různé stupně ostrosti.

Břitva ve tvaru písmene T je zpravidla vyrobena z nerezové oceli a jiných druhů kovů, které jsou pevné a trvanlivé. Rukojeť na stroji bude texturovaná, aby se při holení stroj nevyklouzl z rukou a pevně držel. Čím větší váha na stroji, tím blížebudou umístěny na kůži čelní čepele, respektive vlasy budou odříznuty na nulu.

Snadná péče nebo bezpečnost?

Stroj „Butterfly“ se liší od ostatních typů holicích strojků ve tvaru písmene „T“, když je třeba je vyměnit.A pokud ostatní modely vyžadují absolutní analýzu komponent - hlava, rukojeť, lopatky, pak v případě motýla nebude třeba stroj rozebírat, jednoduše posuňte kroužek na rukojeti a vyměňte „peří“ v otevřených klapkách horního krytu.Proto je „Butterfly“ snadno holitelným nástrojem na holení.

Slabou stránkou tohoto nástroje je skutečnost, že při nahrazování „peří“ musíte být velmi opatrní.Odborníci se domnívají, že mechanismus otevírání křídla způsobuje, že nástroj je náchylný k nárazům, křídlo může být zaháknuto a ohnuto v opačném směru, čímž dojde k porušení hlavy stroje.V opačném případě se v zásadě neobjeví žádné problémy při práci s motýlkem.

Znalecký posudek
Alexey Strizhnikov
Holič, odborník na účesy mužů41]
„Pro každého výrobce strojů Butterfly se mohou ostří a kvalita čepelí lišit.Ale doporučuji, abyste "peří" 1krát změnili pro 4-5 procedur holení, v závislosti na tloušťce a tuhosti štětin. "

Pokud jde o bezpečnost, výrobci si tento parametr holicího strojku samostatně všimnou, protože konfigurace hlavy znamená maximální ochranu protičepele.Ale díky torznímu kroužku nemůžeotevřete pouze křídlo hlavy stroje, ale také nastavte úhel lopatek vzhledem k povrchu obličeje. Každý člověk si tedy může zvolit stupeň agresivity nástroje podle svých dovedností. Proto je holicí strojek ve tvaru písmene "Butterfly" snadno udržovatelný a má dostatečnou úroveň bezpečnosti.

Populární firmy - výrobci

Pokud klasický stroj ve tvaru T znamená maximální bezpečnost holení, může být „Butterfly“ v závislosti na nastavení úhlu bezpečným a agresivním způsobem. Vzhledem k této jedinečné vlastnosti se tyto holicí strojky staly obzvláště populární, což je důvod, proč mnoho výrobců příslušenství pro holení začalo vyrábět motýli.

Nejlepší seznam nejlepších motýlkových holicích strojků v celé historii strojů ve tvaru písmene T zahrnuje následující značky a modely od globálních značek příslušenství pro holení:

 1. Parker 92Rje nejlepší volbou pro milovníky pohodlného holení a schopnosti nezávisle regulovat agresivitu. Model vyvažuje vynikající design, univerzálnost a náklady. Instalace "peří" je jednoduchá, stejně jako skutečné použití nástroje. Holicí strojek má dlouhou rukojeť pro větší pohodlí, design s tvarovanou černou rukojetí vám umožní držet ho pevně ve vašich rukou. Několik dalších modelů motýlů je reprezentováno Parkerem - 96R, 76R, 87R, 16R, 17R a 99R.
 2. Feather Popular- stroj s rovným řezem a uzavřeným typem hřebene umožňuje používat zařízení co nejbezpečněji. Je to snadnéHmotnost, měkký holicí strojek s poniklovanou kovovou hlavou a polymerními slitinami ve zbytku detailů.Břitva je také známá svou optimální cenou.Reliéfní rukojeť pomáhá držet ji pevně při holení.
 3. ROCKWELL MODEL T- další známá značka z Ameriky, Rockwell Razors, představuje klasickou verzi motýla, která předpokládá systém výměny čepele Twist-To-Open.Břitva má 6 úrovní agresivity pro různé zákazníky, od začátečníků až po profesionály.Rukojeť z mosazi je opatřena krytem převodovky pro zabránění klouzání v rukou.
 4. Merkur Vision- německá značka nabízí také model motýlků.Konstrukce umožňuje úpravu stupně agresivity, to znamená, že člověk sám může určit, v jakém úhlu bude čepel pracovat.
 5. Razor BARBURYS „Butterfly“- belgická společnost rovněž vydala stroje s modelem „Butterfly“.Rozlišuje velmi ostrý kotouč stroje, stejně jako přijatelnou hmotnost pro silné a sebevědomé oholení.Při otáčení knoflíku můžete otevřít mechanismus motýla a snadno vyměnit lopatky.
 6. Timorje stroj na holení motýlů od německého výrobce, který vyrábí profesionální účesy a nástroje na holení.Mechanický mechanismus umožňuje snadno a rychle vyměnit čepel bez demontáže samotného stroje.Takový nástroj slibuje měkké a bezpečné oholení, ale ne vždy se vyrovná s tuhými štětinami.
 7. Astra 501- nejlevnější provedení motýlího stroje ve tvaru písmene T od firmy Gillette, která je kompletně vyrobena z plastu, s výjimkou ventilůhorní panel na hlavě.Neexistuje žádná naléhavá potřeba vydržet a kontrolovat úhel sklonu, protože stroj zvládá bezpečné měkké oholení bez ohledu na to, jak ho člověk drží v ruce.Jedinou nevýhodou je jeho nízká hmotnost, kvůli které ho mnoho mužů chce při holení zatlačit, což je zakázáno.
 8. Baili BD179je další čínskou verzí motýlkového stroje za nízkou cenu a přijatelnou kvalitu.Pochromované pouzdro slibuje dlouhodobý provoz a systém Butterfly nevyžaduje kompletní demontážní nástroj pro výměnu čepelí.Břitva je balena v plastovém pouzdře se zrcadlem uvnitř a jednou vyměnitelnou čepelí.Další výhodou stroje je přítomnost hřebene pro orientaci vlasů během holení.
 9. Pearlje americký výrobce klasických holicích strojků, který nabízí dva modely motýlů, jmenovitě Pearl SBF-11 Twist Butterfly a Pearl SBF-11G Twist Butterfly.Obě verze jsou vyrobeny ze slitiny zinku ZAMAK-3 (hlavice) a mosazi (rukojeti).V prvním případě je rukojeť potažena chromovaným pokovením, ve druhém - chromováním a zlatým /černým eloxováním.Takové zařízení pro depilaci bude indikátorem stavu člověka.
 10. Weishi 9306-FLje čínský stroj ve tvaru motýla ve tvaru písmene T, který také snadno otevírá klapky horního krytu hlavy pro výměnu čepelí.Výrobce nabízí dvě verze těchto strojů, které se liší pouze rukojetí nebo spíše jejich délkou.Stroj znamená měkké oholení, můžete vyzvednout čepele od jiných výrobců, ale standardní velikost.

Všechny navrhované varianty motýlů ve tvaru písmene T se liší cenou, výrobním materiálem, stupněm agresivity, trvanlivosti a kvalitou.Nepochybnými lídry v poptávce jsou značky Parker, Merkur, Feather a ROCKWELL.

Závěr

Holicí strojek Butterfly bude ideální volbou pro nováčky k holení pomocí strojů ve tvaru písmene T.Může poskytnout nejbezpečnější a nejagresivnější vysoce kvalitní holení.Snadnost použití a výměna lopatek, stejně jako schopnost ručně nastavit úhel lopatek činí z motýlů nejoblíbenější produkty mimo jiné modely a modifikace.