Módní zimní čepice: výběr klobouků zima 2018-2019

Zimní sezóna pro mnoho se stává příležitostí ukázat svůj zvláštní styl oblečení, včetně pro muže. S pomocí teplého oblečení můžete nejen poskytnout pohodlí a teplo, ale také originální a sofistikovaný obraz. Čelenka je jedním ze zajímavých detailů šatníku, který byl vnímán jako čistě praktická věc, ale dnes jsou módní zimní čepice originálním šperkem.

Nošení klobouku je nezbytné nejen proto, že teplota je nízká na ulici, ale také k vytvoření úplného a harmonického vnějšího obrazu. Ačkoli zkušenosti ukázaly, že ruské zimy jsou prostě nemožné bez teplého a útulného klobouku, a návrháři a módní návrháři nabízejí také stylové a módní kolekce klobouků pro muže. Pokud se podíváte na to, co se připravuje a na zimu 2018, můžete se připravit na tvorbu nových snímků.

Uzávěry 2018 - 2019

Stylisté a designéři dnes nabízejí mužům různé módní nápady ve sbírkách oděvů, které se zpravidla objevují v dostatečném předstihu před požadovanou sezónou. Totéž lze říci o sbírkách zimních čepic, které jsou již ve stádiu tvorby a vývoje, ačkoli zimní sezóna 2018-2019 ještě nedorazila. Sbírky nabízejí klasiku, šokující, model a mládež, aco je nejdůležitější, módní pánské zimní čepice pro příští zimní sezónu.

Vlastnosti a trendy sezóny

Stejně jako v předchozích obdobích předpovědi počasí předpovídají, že ruská zima v roce 2018 přinese mráz a zimu, takže musíte myslet na útulný, teplý, pohodlný, ale stylový a módní luk předem. Tento úkol je určen módními návrháři a stylisty, vyvíjejícími kolekce pánských klobouků.

Základem jsou následující kritéria - praktičnost, minimální péče o klobouky, ale originalita a soulad s módními trendy, pro zimní sezónu budou pro zimní sezónu následující položky:

 • jednoduchost odstínů a omezení barevné škály výrobků;
 • jednoduché nekomplikované modely a styly;
 • minimální použití dekorativních předmětů a dekorací.
Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Znalecký posudek! Při vytváření čelenek, sezónních prvků, různých povětrnostních podmínek, stejně jako životního stylu člověka a různých stylů proudy byly vzaty v úvahu. Příští rok klobouk může být lehký pro cestování v autě nebo objemné teplé pro chůzi a aktivní zábava, praktické pro každodenní nošení a módní a originální pro zvláštní příležitosti.

Nové modely zimní sezóny v letech 2018–2019 se stanou následujícími modely a typy stropů:

 • pletené modely s ruční výzdobou a doplňkovými dekoracemipráce;
 • stylové unisex čepice;
 • prodloužené a kulaté modely pro mladé muže ;
 • čepice, které mohou být nošeny trochu stranou nebo zády k hlavě, přičemž tvar obličeje se přizpůsobí příznivému světlu;
 • lehké pletené čepice s logy a štítky na čelní části, jednoduchost čar a přítomnost ozdobných akcentů;
 • kožené klobouky pro slušné a stylové muže.

Odborníci obecně poznamenávají, že zimní pánské klobouky pro rok 2018-2019 jsou úplným protikladem, kombinací velkých velikostí a stylovým originálním designem. To je na první pohled velký, teplý a pohodlný styl v příští sezóně skutečným trendem. To umožní člověku, aby si nevybral pohodlí a módu a úspěšně a harmonicky spojil tato dvě kritéria do jedné čelenky.

Odrůdy a modely

Pokud člověk upřednostňuje stylové pánské zimní čepice, návrháři a módní návrháři připravili pro příští zimní sezónu mnoho zajímavých nápadů. Díky novým sbírkám budou zástupci silnějšího pohlaví vždy schopni zdůraznit svůj zvláštní styl a obraz, vypadají elegantně a moderně.


Z navrhovaných modelů stropů by muži měli věnovat pozornost následujícím typům:

 1. Těsné a tenké pletené klobouky. Jedná se o jednoduché a velmi pohodlné nošení věcí, které v ideálním případě sedí na hlavě, přičemž jeho tvar. Čepice s jasnými barvamitisk a texturované kresby, ornamenty.
 2. Pletené čepice bini. Takové uzávěry volumetrické struktury a mládí naznačují objem v oblasti krku. Zde můžete otočit čepici a vytvořit z ní různé styly. Módní budou modely s pruhy a ručním dekorem.
 3. Čepice s bójí. Zástupci zlatého mládí okamžitě ocenili takovou náruživou náladu. Návrháři nabízejí ručně vyráběné klobouky s texturovanými geometrickými vzory, stejně jako přítomnost buboes.

 4. Čepice s kožešinovými pompoms. To je skutečný trend sezóny, kdy pletené teplé klobouky doplňují kožešinové pom-poms na vrcholu. Tyto klobouky budou vyrobeny z kašmíru nebo úpletu, ale pom-pom je vyroben z přírodních materiálů, jako je mývalí srst, liška nebo liška polární.
 5. Čepice s manžetou. Tento univerzální typ pokrývky hlavy je vhodný pro muže všech věkových kategorií a typů vzhledu. Čepice jsou vyrobeny z objemového tvaru pro spolehlivé zakrytí uší a hlavy před větrem a mrazem. A v oblasti manžety na čele dělají designéři kresby, štítky a další dekory.
 6. Cap-guma. Pohodlný a praktický klobouk, který je spojen vzorem "elastického", takže pohodlně zapadá do tvaru hlavy člověka, aniž by způsoboval pocit omezení.

 7. anglická guma. S touto technikou vypadá pletací čepice volumetrické a teplé a hladké texturyDobře se hodí k klasickému a přísnému oblečení.
 8. Čepice s copánky. V tomto případě také hovoříme o způsobu pletení klobouků, tj. Textury čelenky ve formě copánků. Mládež modely doplnit kožešiny pom-poms, tam jsou pletené modely s manžetami a ušima.
 9. Model se vzorem „klikatého štěstí“. Protože ručně vyrobené věci jsou opět v trendu, čepice tohoto stylu se opět používají. Originální geometrický vzor je ideální pro každodenní nošení a kombinaci s klasickými oděvy.

 10. Víčko s ušima. Tento model je moderní interpretací klobouků s klapkami na uši, modely jsou vyrobeny z kůže, pleteniny a dokonce i z řezané kožešiny, jsou neuvěřitelně teplé a pohodlné na nošení. A nejnovější trend se stal prodloužené uši na pletené modely s pletenými kravaty.
 11. Kapota. Mužský výklad ženského klobouku, který se často vyrábí z úpletu a ručně pletené vlny.
 12. Klobouky. Pokud bylo dříve takové příslušenství vnímáno jako čistě ženský, dnes se klobouk může stát zimní čepicí pro muže.

 13. Převzetí. Tyto klobouky vypadají skromně a jednoduše, jsou prováděny ve stejném tónu a bez jakýchkoliv dekorací a dekorů. Proč jsou jen módní kolekce pánských baretů z módního domu Gucci.
 14. Kožešinové čepice. Pokrývka hlavy z přírodní kožešiny je novým trendem pánské módy, zejména modelem klobouků v podobě ušních klapek.
 15. Kožešinový klobouk. Takové originální a zároveň módní modely klobouků jsou mezi designéry populární. V nové sezóně budou představeny modely z krátké kožešiny norek a astrakhanských kožešin, dlouhých kožešin arktických lišek a mývalů.

Zvláštní pozornost by také měla být věnována čepicím, které jsou opět v módě. Pro zimní sezónu připravovali designéři modely s ušima tlustých tkanin. Tam jsou také modely, které se podobají baseballovou čepici s koženým hledím, stejně jako elegantní kožešinové modely s elegantní hledí.

Materiál a rozsah barev

Pokud se podíváte na navrhované modely čepic pro muže pro zimní sezónu 2018-2019, můžete vidět, že používanými materiály jsou pletenina, vlna, plsť, melanž, kašmír, přírodní kožešiny a kůže.

Poradenství!Letošní nový trend mezi materiály používanými k výrobě klobouků a jiných oděvů je tlumená nebo světlá melanž.

Nejúspěšnější barvy jsou následující:

 • černý klobouk pro jakýkoliv obraz a věk;
 • bílý klobouk pro mladé kluky;
 • šedá čepice pro milovníky klasiky;
 • červený klobouk pro muže s jasným vzhledem;
 • čepice se skandinávskými vzory a geometrickými tisky.

Při volbě barev a modelů budou klasické low-key klobouky tmavých odstínů win-win. Také populární bude šedá, ashen,béžové, cihlové a hořčicové barvy.

Vybereme pro vás módní novinku

Pro muže, kteří jsou často na cestách, návrháři nabízejí pohodlné a jednoduché modely klobouků, ať už jde o jednoduchý pletený klobouk, teplý klobouk zkůže nebo kožešiny, nebo zahřáté a stylové čepice.Pokud se očekává silná námraza, budou vhodnější než kdy jindy klapky na uši, objemné pletené klobouky, klobouky a kožešinové modely.Mladí kluci jsou perfektní modely s ornamenty, klopou a klobouky s hledím.

Při výběru klobouku byste měli věnovat pozornost značkám jako Armani Jeans s lehkými sportovními modely, PUMA s etnickými, sportovními, lehkými čelenkami, LACOSTE s modely pro skutečné módy,OSTIN Anglické pletené čepice s pompoms a akrylovými kbelíky, Calvin Klein s čepicemi pro žokejky apod. Je také důležité brát v úvahu zpracování stylu čelenky a stylu ostatních oděvů, aby bylo možné je harmonicky a kompetentně kombinovat v jednom luku.

Závěr

Klobouky pro muže pro příští zimní sezónu v letech 2018-2019 jsou připraveny, nové předměty a originální sbírky, které prezentují tyto módní domy a designéři jako LACOSTE, Calvin Klein,Armani Jeans, PUMA, OSTIN, Gucci, Moncler Gamme Bleu a další výrobci.Mnoho z navrhovaných modelů a stylů se vyznačuje jejich jedinečnou chutí, stejně jako materiály výroby a barev.Všechny však okamžitě plní funkce - chrání před chladem za jakýchkoli povětrnostních podmínek a mění vzhled člověka pouze v příznivém světle.