Módní pánské svetry: trendy 2018-2019 rok

Móda nestojí v klidu, nabízí mužům nové produkty a trendy, díky kterým se můžete vyjádřit a demonstrovat své okolí s dokonalou chutí a smyslem pro styl.I jednoduchý svetr může být jasným a originálním přízvukem v obraze, pokud odpovídá módním trendům a doporučením stylistů.V tomto ohledu je vhodné pečlivě přezkoumat trendy a módní trendy, které naznačují pánské módní svetry.

Časy, kdy ženy byly jedinými, kteří sledovali nejnovější sbírky od návrhářů, byly dávno pryč.Každý moderní člověk dnes pozorně sleduje svůj vzhled, zodpovědně se přibližuje k přípravě oblečení a obrazů.Dokonce i jednoduchý svetr, svetr nebo svetr lze vybrat s nejnovějšími trendy, v tomto ohledu můžete zdůraznit jeho univerzálnost a smysl pro styl.

Jaké jsou pánské svetry v módě?

S příchodem roku 2018 musí muži počítat s trendy a trendy, které přináší mužské módě.Pokud vezmeme v úvahu módní svetry pro muže, návrháři a stylisté nabízejí dvě možnosti designu - diskrétní a stručné, což je vhodné pro obchodní a dospělé muže, stejně jako světlý a originální styl pro mladé a kreativní lidi.

Znalecký posudek
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Mikina je běžný název všech pletených výrobků pro všechna roční období, s výjimkou horkého léta.Do této kategorie dnes patří mnoho modelů svetrů - mikiny, vesty, svetry, roláky, pulovry, mikiny, bombardéry, mikiny a mnoho dalšího.

Podíváte-li se na sbírky návrhářů a předpovědí stylistů, v roce 2018 budou módní svetry několik modelů:

 1. Cardiganje pletená bunda, která je alternativou k svrchnímu oděvu.
 2. Jumperje pletený výrobek s U-krkem bez přezek.
 3. Mikinaje pletený svetr se sponami, který je znázorněn v různých modelech.
 4. Mikinaje pánská pánská bunda s výstřihem ve tvaru písmene U a vložkou ve tvaru písmene V v oblasti krku.
 5. Bombardérje módní svetr se sponou a stojacím límcem, který slouží jako alternativa k svrchnímu oděvu.
 6. Olimpik- sportovní bunda se zipem, na rukávech a lemu elastická.

Také takové modely, jako je svetr, svetr nebo rolák, mohou být připsány svetrům, mezi nimiž jsou hlavní rozdíly ve tvaru límce a krku.Těchto 6 jmen svetrů je však v roce 2018 považováno za nejmodernější, jak si to mnozí stylisté a designéři myslí.

Barevný gamut

Krásné a chladné svetry pro muže z nejnovějších sbírek jsou prezentovány v klasických a klidných odstínech, protože jsou všestranné ve stylistické otázce, stejně jako praktické a praktické.pohodlné vponožky.Při výběru barev, stylistů identifikovat několik vůdců, a to:

 • klasické a brutální černá, takové bundy jsou harmonicky v kombinaci s klasickými předměty oblečení;
 • zářivě bílá barva, která účinně překonává geometrický tisk a asymetrii;
 • klidná šedá barva, díky své jednotvárnosti, je kombinována s různými i nejjasnějšími barvami;
 • červená je kontrastní barva, která kombinuje stejné kontrastní tóny;
 • vojenská maskovací barva pro brutální a drzé muže;
 • chladná růžová barva pro mladé a sebevědomé kluky.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat otázkám správné kombinace odstínů a barev.Pokud jde o pastelové barvy, je mnohem jednodušší vybrat si šaty pro ně.Světlé a hluboké barvy však vyžadují kompetentní přístup, takže byste si měli pečlivě přečíst tipy stylistů.

Chladné svetry pro muže: fotografie

V dnešní době jsou velmi oblíbené modely s chladným a originálním svetrem, které se vyznačují jasnými barvami a potisky.Nejoblíbenějšími hity této sezóny jsou proužek, mozaika mozaiky a buňka.Zvláštní pozornost si zaslouží bundy se zvířecím potiskem jelenů a sněhových vloček, což je ideální pro zimní sezónu.


Dalším velmi specifickým trendem v designu pánských svetrů jsou modely s kožešinovým lemováním v ručně vyrobených aplikacích,manžety a límce, v roli výzdoby interiéru a mnoho dalšího.

Také módní a chladné modely svetrů jsou ty, které se liší v určité struktuře a páření textury.

Slavné značky

Nejmódnější a nejkrásnější pletené svetry pro muže v současné sezóně se již podařilo představit světově známým značkám pánské módy. Stylists okamžitě identifikoval nejjasnější a nejoriginálnější modely pánských svetrů, představovat top seznam značkových svetrů a svetry. Do tohoto seznamu spadají následující loga:

 1. Nikes módními a pestrými sportovními modely bund.
 2. Adidass širokou škálou modelů a barev pro mladé a aktivní muže.
 3. Reeboks diskrétními modelymikina s kapucía pevně spojenými můstky.

První dvě značky se specializují více na oblečení pro mládež a třetí výrobce nabízí svetry v uklidňujících klasických barvách, které jsou vhodnější pro muže s pevným věkem.

Závěr

Bez ohledu na to, zda se jedná o značkové pánské svetry nebo o ne tak populární výrobce, člověk se musí spoléhat pouze na módní trendy současné sezóny, na své osobní preference, ukazatele kvality, styl, praktičnost a všestrannost. Je lepší zvolit takové možnosti, které harmonicky zapadají do obecného stylu a obrazu člověka, stejně jako jsou vyrobeny z přírodních tkanin.