Módní pánské sportovní obleky v roce 2019

Pokud zpočátku bylo sportovní oblečení druhem uniformy pro muže zapojené do profesionálního sportu, dnes jsou věci jiné.Rozhodně všichni muži, kteří vedou aktivní životní styl, nosí oblečení tohoto formátu.Nejnovější kolekce designérů ukázaly, co budou sportovní oblečení mužů z roku 2019 v trendu.

Stejně jako dříve, hlavní důraz je kladen na pohodlí a kvalitu.Vzhled těchto oděvů nezískal o nic méně pozornosti, zejména sportovní styl.Další podrobnosti s fotografiemi modelů a popisem v článku dále.

Hlavní trendy v módě pro pánské sportovní oděvy sezóny 2019

Jaké jsou módní soupravy v módě v roce 2019? Jeden takový oděv je potřebný pro sport, jiní udržovat sportovní styl, a ještě jiní používají to pro každodenní nošení. Stylisté analyzovali nejnovější kolekce a přehlídky předních designérů a zdůraznili několik důležitých trendů:

 • soupravy pro každodenní nošení;
 • lze klást důraz na styl sport-chic;
 • Řez obleků by měl být v souladu se sportem
 • krejčovství nebrání pohybu, zpravidla jde o volný řez;
 • výrobní materiály umožňují pokožce „dýchat“.
Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista - tvůrce obrazu
Kromě praktických funkcí se nové módní návrhářské soupravy mohou pochlubit vysokou estetickou linií. Téměř všechny navrhované modely jsou jedinečné a exkluzivní. Ale pro začátekPodívejme se, jaké jsou trendy pro tento typ oděvů.

Obleky pro každodenní nošení

Vzhledem k tomu, že sportovní oblečení je především pohodlí, praktičnost a pohodlí, muži nejčastěji používají takové obleky pro každodenní nošení.ponožky.Z navrhovaných konstrukčních řešení lze vidět nejen sety pro profesionální sport, ale i mládežnický styl pro každodenní použití.Jednou z větví tohoto stylu je sport-chic.


Sportovní elegantní styl

Pánské sportovní oděvy ve styluSportovní šik je oblečení, které není určeno pro trénink v posilovně, ale jsou to běžné oblečení, které spojuje pohodlí a avantgardu, nejjasnější barvy a extravagantní látky.Nějaký druh sportu a klasiky, něco mezi tím, ne úzký profil.V takových oblecích bude muž schopen zúčastnit se jakékoli večerní akce, jít na rande nebo projít.

Obleky pro letní a zimní sporty: základní požadavky

Byly prokázány nové sportovní oděvy z nejnovějších sbírek pro letní a zimní sezónu.v různých stylech.Jak již bylo zmíněno, jedná se o obleky pro každodenní nošení ve sportovním formátu.Designéři také prezentovali kostýmy speciálně pro sport a trénink, které splňují základní požadavky - pohodlí, volný střih, prodyšné tkaniny, odpovídající střih.specifický sport.

Neomezujte pohyb

Při výběru takových sad je pohodlí pro muže v prvé řadě důležité, takže trénink a sportovní aktivity nezpůsobují nepohodlí. Proto výrobky určené pro sport od renomovaných designérů zahrnují především volný střih a pohodlné nošení na obrázku.

Materiál musí „dýchat“

Bez ohledu na roční období, během sportu, je pro člověka důležité, aby tkanina a textura oblečení umožňovaly kůži „dýchat“. To je zaručeno přírodními materiály vysoké kvality, využitím inovativních technologií v procesu krejčovství.

Krejčovství kostýmů by mělo odpovídat konkrétnímu sportu

Sport poskytuje různé typy a metody výcviku a řada značek sportovního oblečení samostatně vyvíjí modely a linie, přičemž zohledňuje všechny jemnosti a nuance. Jsou určeny pro specifické sporty, od fitness a atletiky až po biatlon a bojová umění.

Vhodné modely, například, jsou vhodné pro cyklistiku. Volný oblek, který nebrání pohybu, je nezbytný pro trénink sportovní gymnastiky. Ve fitness klubu je vybrána sada, která tělo dobře zahřívá a poskytuje širokou škálu pohybů.

Pokud jde o cestovní ruch a cestování, jsou důležité modely z odolných, vodotěsných a nevyčištěných látek.

Moderní módní tkaniny pro výrobu sportovních oděvů

Důležitý ukazatel kvality a. \ TPraktičnost teplákových souprav je materiálem výroby a tkaniny.Tvůrci těchto oděvů vzali v úvahu všechny moderní inovativní vývoj a řešení, s použitím nejodolnějších, prodyšných a pružných tkanin - bavlny, elastanu a polyesteru, saplexu a dazelu.

Bavlna

Ze všech přírodních tkanin má bavlna nejlepší vlastnosti.Konkrétně:

 • přirozenost a hypoalergennost;
 • absorpce vlhkosti (voda, pot);
 • prodyšnost, která neumožňuje potu;
 • možnost míchání s jinými tkáněmi.

V bavlněném oděvu může člověk pohodlně hrát sport jak v letním vedru, tak v podzimním chladném období.Kromě toho tkanina dokonale udržuje svůj tvar, má vysokou odolnost proti opotřebení.

Polyester

Stereotyp syntetického materiálu, který je škodlivý pro pokožku, je již dlouho porušován.Díky kompetentní kombinaci tkanin a zpracování s inovativními technologiemi se mohou tkaniny, jako je polyester, pochlubit následujícími charakteristikami:

 • není pomačkaný;
 • prochází vzduchem;
 • zachovává původní barvu;
 • nesedí;
 • dokonale nabývá podoby těla.

Zpravidla se polyester přidává do jiných tkanin, aby se zvýšila pevnost a pružnost materiálů.

Elastan

Další syntetická tkanina přidávaná do jiných tkanin při výrobě novodobých tepláků.Jeho hlavní přednosti jsou několikvlastnosti:

 • dokonale natažené;
 • se rychle vrací do své původní podoby;
 • zvyšuje odolnost vůči opotřebení jiných tkanin;
 • zlepšuje barevné vlastnosti jiných záležitostí.

Dazel

Díky vývoji odborníků, ne tak dávno, se objevil vynikající typ pleteniny - dasel, speciálně vytvořený pro šití pohodlných souprav pro sport. Jeho vlastnosti jsou následující:

 • pevnost;
 • pružnost;
 • odolnost proti opotřebení;
 • ochrana proti spálení sluncem;
 • Látka umožňuje pokožce „dýchat“.

Saplex

Tkanina Saplex (Supplex) je vysoce kvalitní polyester, příjemný a měkký na dotek a vizuálně podobný bavlně. Jeho hlavní charakteristiky jsou následující:

 • prodyšnost;
 • pružnost a pružnost;
 • vysoce kvalitní imitace bavlny;
 • měkká textura ve srovnání s polyesterem;
 • nezmizí na slunci;
 • nevytváří skleníkový efekt;
 • udržuje svůj tvar, odolnost proti roztržení;
 • opakuje siluetu obrázku bez omezení.

Tepláky si jistě vybere muž podle své velikosti a poté můžete vyhodnotit kvalitu tkanin, dodržování módních trendů, designu a barev. Pouze na základě těchto kritérií můžete najít nejlepší možnost.

Nejmódnější barvy pánského sportovního oblečení ze sbírek roku 2019

Módní trendy 2019 pro sportovní oděvy pro silnétohoto světa se odlišují nejen ve stylu a tkaninách, ale také v barvách designérů. Hlavní důraz je stále kladen na klasické odstíny, ale stylisté zaznamenali futuristické modely s různými jasnými akcenty.

Kombinace bílé a černé

Modely obleků černé a bílé barvy budou vypadat přísně a odvážně. Mohou to být černé soupravy s vložkami, pruhy, bílým logem nebo naopak. V každém případě je to univerzální a praktická volba pro všechny příležitosti.

Pastelové odstíny

Zvláště módní a svěží jsou kostýmy v pastelových barvách. V tomto rozsahu mnoho designérů vydalo letní modely z tenkých lehkých tkanin. Pastelové barvy mohou vycházet z jemné béžové barvy, která končí v nude růžové barvě.

Barevná, modrá a zelená barevná schémata

Pro stylové a neobyčejné muže nabídly chladné modely obleků v kontrastních světlých barvách - zelené, vínové a zelené. Jsou obzvláště důležité ve sbírkách podzimní a zimní sezóny.

Šedá a modrá

Pokud vezmeme v úvahu každodenní praktické možnosti, většina návrhářů vytvořila obleky v tmavě modré nebo šedé barvě. Tyto odstíny jsou dokonale kombinovány s různými styly a barvami v jiných prvcích obrazu.

Módní doplňky typické pro sportovní oblečení 2019

Nejkrásnější značkové obleky jsou vybaveny armaturou jakozdobící prvek. Hlavním cílem je vytvořit unikátní návrhářskou poznámku, která odlišuje modely od podobných. Nejčastěji designéři používali chevrons a loga, zámky s originálními spojovacími prvky, závěsy a knoflíky v nejnovějších sbírkách.

Různé smyčky a knoflíky pro uzávěr

Původním doplňkem sportovního obleku budou takové doplňky jako různé texturované knoflíky a smyčky. Také jako spojovací materiál lze použít zámky a knoflíky v neobvyklém provedení.

Visací zámky se stylovými a neobvyklými spona

Zipy a zipy v nových modelech kostýmů mohou být buď kovové s reflexní texturou nebo umělou hmotou ve světlých a neonových barvách. A i když módní trendy diktují zdrženlivost a stručnost, takové malé detaily mohou být jasným přízvukem.

Loga společnosti

Další nadčasovou klasikou je přítomnost log jako dekoru a doplňků ve sportovním oblečení. Můžete ukázat identitu chladné značky s malým kovovým logem nebo jako patch.

Originální chevrony

V nejnovějších sbírkách nejlepších designérů můžete vidět zajímavé modely sportovních obleků s pruhy, nášivkami a chevrony. Nejvíce často, chevrons demonstruje značku výrobce nebo jejich heslo.

Módní značky pánských sportovních obleků 2019

Stále si můžete vybrat kostýmy podle takových kritérií, jako je výrobce,značky a její pověsti.Takové značky jako Columbia, Adidas, Nike, Puma, Armani, D & G, Armani, Lacoste, atd. Jsou uznávány jako nepochybní vůdci ve výrobě strmých trendových sportovních obleků, z nichž každý odlišuje:

 • Nike - americká značka sportovního oblečení, která každoročně vyrábí řadu ležérních a specializovaných obleků pro profesionální sporty;
 • Adidasje německá značka specializující se pouze na sportovní oděvy, které v roce 2019 vyráběly stylové a vysoce kvalitní obleky založené na inovačním vývoji;
 • Reebok- další německá značka vedoucí ve výrobě vysoce kvalitní sportovní obuvi různých cenových segmentů, ale nejvýraznější novinkou jsou Reebok Crossfit a Reebok UFC.
 • Pumaje německá značka, která vyráběla kostýmy za použití speciální technologie, která při potu odstraňuje vlhkost z kůže, přivádí ji ven (Puma STYLE BEST a Puma ACTIVE BETTER);
 • Columbia- známá americká značka, profilovaná na vytvoření zimních kolekcí tepláků s jedinečnými vlastnostmi;
 • Lacosteje francouzská značka s logem krokodýla, která představuje klasiku sportovního stylu v pánských oblecích Sport, Monako, Košík.
 • Versaceje italská značka, která vydala řadu chladných sportovních obleků pro muže v elegantním designu;
 • Armanije italský designér, který vydal diskrétní soupravu Armani Emporio v diskrétní barevné paletě, bez ostře kontrastních tisků aOzdobné předměty;
 • Dolce & Gabbana- Italský módní dům, který vyrábí pánské obleky Dolce Gabbana Track Jump Suit Jacket v jasných kontrastních potiskech a barvách;
 • Asics- japonský výrobce nabízející sady pro outdoorové aktivity Asics SET SRIKER, SUIT WORLD, SUIT PLAYER atd.

Doplňky, které doplňují obraz člověka

Pro doplnění obrazu člověka je důležité kromě kombinézy zvolit a kombinovat doplňky. Který z nich lze vidět ve sbírkách prezentovaných návrhářů a značek? Jedná se o odlišnou trendovou obuv, pokrývky hlavy a také sportovní tašky.

Sportovní obuv

Sportovní obuv v roce 2019 se vyznačovala retro trendy a inspiracemi 90. let minulého století. Nejúžasnější modely jsou masivní boty a tenisky na vysoké, rýhované podešvi. Jako klasika v kontextu sportu se používají sněhově bílé tenisky a tyto modely mohou být doplněny světlými neonovými tkaničkami.

Sportovní klobouky

Čepice, čepice, čepice, nadhazovače jsou reprezentovány jako sportovní čelenky. Původní modely představily značky Band of outsiders, Fendi, Versace, Band of outsiderů, atd.

Sportovní tašky

Sportovní tašky ve sbírkách z roku 2019 se odklonily od obvyklého designu a stylu. Jedná se spíše o alternativní variantu ve formě batohu, určeného pro chodění do posilovny, cestování nebo chůze. Populární sporty budou peněženka z výše uvedených značek, ale v roce 2019 místo obvyklých banánůObrazy modelů jsou doplněny sportovní spojkou.

Závěr

Nejnovější sbírky slavných výrobců ukázaly, že dnešní pánské sportovní oděvy nejsou ani tak vybavením pro trénink a sport, jako stylová a originální část šatníku. Stále častěji se používají pro každodenní nošení, zvláště vhodné pro tento model sportovního stylu. Zbývá jen vybrat správnou sadu ve velikosti a stylu, najít módní design nápad podle trendů, aby vypadaly velmi výhodné.