Módní pánské kraťasy: styl 2018

Představte si, že celé léto bude muset chodit v horkých kalhotách, dokonce děsivých. Je lepší nemyslet na to, protože stylový muž bude vždy schopen najít stylové šortky, které budou v trendu. Stylové pánské kraťasy by se měly stát nepostradatelnou součástí šatní skříně, protože šetří z hrozného tepla v létě.

Aby však člověk v šortkách vypadal opravdu dobře, musí přesně vědět, které položky šatníku z této kategorie budou nyní v trendu. Chcete-li se s tím vypořádat úplně, musíte zvážit všechny nuance, které se týkají tohoto tématu.

Druhy řezu

Osoba, která není příliš dobře obeznámena s módou, si může myslet, že pánské kraťasy jsou banální standardní verzí zkrácených kalhot, které jsou vždy vyráběny podle stejného typu. Ve skutečnosti to tak není, protože pro vytvoření stylových šortek s použitím různých metod řezání. Pro výrobu šortek pro muže se používají následující typy řezů :

  1. Široký řez.
  2. Přímá montáž.
  3. Úzký řez.

Kraťasy mohou být nejen úzké, široké nebo zcela rovné. Návrháři nabízejí zákazníkům prodloužené nebo zkrácené verze. Abychom pochopili rozdíl mezi těmito možnostmi a který si vyberete, stojí za to zvážittento režim:

Krátké pánské kraťasy Kratší pánské kraťasy
Vyrábí se z denimové, přírodní nebo syntetické tkaniny.Délka výrobku dosahuje skutečného kolena.Vhodná volba pro muže vysokého a silnějšího pohlaví, kteří mají problémy s nadváhou.Takové šortky z kalhotové tkaniny budou dobrou volbou, protože takový výrobek může být nosen s košile a tričkami. Vyrobeno ze stejných materiálů jako dlouhá verze.Vhodné pro muže středního nebo krátkého vzrůstu, což je činí vizuálně vyššími a štíhlejšími.
Odborné poradenství! Bez ohledu na to, zda si člověk vybere prodloužené nebo krátké šortky, musí si uvědomit, že úplný obraz musí obsahovat alespoň 3 odstíny, protože pouze tehdy bude úspěšný.

Trendové materiály

Při výběru šortek se musíte dívat nejen na materiál, ze kterého jsou vyrobeny, ani na barvy.Muž by měl věnovat zvláštní pozornost výběru látky, ze které byl oděv vyroben.Módní pánské kraťasy 2018 budou vyrobeny z následujících materiálů:

  • úplet (výrobky z tohoto materiálu se dobře natahují, zdůrazňují postavu, neomezují pohyby, jsou vhodné pro silnější sex s jakýmikoli znaky na obrázku);
  • bavlna (materiál je odolný vůči opotřebení, přírodní, umožňuje dýchání kůže);
  • len (tkanina je dobře prodyšná, umožňuje vytvořit mírný chlad v nejteplejším letním dni);
  • vlna (produkt přirozený, vhodný pro sportování ráno nebo večer).
  • ​​

Aby bylo možné materiál správně určit, je třeba se podívat na několik možností a teprve potom vybrat ten správný.

Možnosti kombinací

Každý člověk by měl vědět, že vysoce kvalitní horthy musí mít dobrou hygroskopičnost, všestrannost a další příslušenství.Ještě důležitější jsou však informace o tom, jak a co kombinovat tyto letní šaty.Chcete-li vytvořit opravdu vzrušující snímky, musíte postupovat podle tohoto vzoru:

Krátký náhled Co
Denim Jděte dobře s jakýmkoliv topem, košile nebo sportovními dresy, obraz lze zdůraznit tenisky, tenisky nebo mokasíny.
Chinos Lze nosit s polokošile a tričkami s krátkým rukávem.Doplňte tento vzhled o šortky.
Sport V kombinaci se sportovními tričkami nebo tričkami nejsou vhodné pro věci z jiných stylů.Z bot je lepší upřednostňovat tenisky nebo tenisky.

Při výběru košile a košile na kraťasy nezapomeňte na takové detaily jako příslušenství.Stylový hodinky nebo mužný popruh jistě zdůrazní obraz.

Výběr fotografií


Malý závěr

Šortky jsou věc, která by měla být přítomna v šatníku každého člověka.Chcete-li, aby vypadali dobře na člověka, při výběru, musíte vzít v úvahu zvláštnosti vaší postavy a správně určit velikost.Musíte se naučit, jak tuto věc zkombinovat s jinými letními věcmi a pak můžete vytvořit velmi dobrý obraz.Výběr šortky, byste neměli pustit z typu designu tipy a aktualizace, pokud jde o nové trendy.

Je třeba zvolit takové šortky, aby byly pohodlné a ne horké.Džínovina volba nebude nejlepší volbou, ale prádlo nebo pletené orthas jsou dobrou volbou.Po vyzvednutí správného topu pro šortky, dobré boty a aktuální doplňky má člověk šanci vypadat velmi dobře a stát se středem pozornosti lidí kolem sebe, kteří chápou módu a mají také velmi dobrý vkus.V návaznosti na módní trendy tohoto roku.