Módní pánské košile pro rok 2018 s výběrem fotografií

Košile je základním prvkem pánského šatníku, který musí být k dispozici každému zástupci silnějšího pohlaví.Košile ve skutečnosti nejsou vždy indikátory klasického stylu, existují i ​​ty, které z hlediska barev, modelů a stylů patří k neformálnímu městskému stylu.V každém případě by se měl člověk podívat na nejnovější kolekce designérů, kteří prezentovali módní pánské košile pro rok 2018.

Zde jsou přítomny, stejně jako standardní modely klasického přísného stylu, vhodné pro obchodní styl, a existují originální, jasná, odvážná rozhodnutí návrhářů pro kreativní muže a dívky.Bílá košile je univerzální a praktická volba, která dnes harmonicky kombinuje se všemi styly oblečení.Zbytek modelů a stylů vyžaduje podrobnou kombinaci a studium.

Košile je nepostradatelným atributem skříně stylového muže

Zdá se, že pánská košile je tak jednoduchá věc, že ​​by to bylo pro někoho těžké.k překvapeníAle pokud se podíváte na nejnovější módní trendy a sbírky od známých návrhářů, můžetevidět různé originální možnosti, které zdůrazňují eleganci, odvahu a sebevědomí.Správně zvolený střih a styl pomůže mužům opravit některé nedokonalosti figurky, vizuálně učinit tělo prominentním a štíhlým.

Košile je věc, která nikdy neztratí svůj význam, může být nošena s klasickými obleky pod svetry a pulóvry, spolu s různými styly kalhota džíny.Zvláštní pozornost by měla být věnována mužům, jako jsou styl a styl košile, její velikost a fit, výrobní materiály, soulad s módními trendy a barevné schéma, přítomnost designu a tisku.

Pro informaci! Po dlouhou dobu v minulých stoletích byly košile rodinným dědictvím, které procházely mužskou linií z jedné generace na druhou a působilo jako symbol luxusu a bohatství.

Módní pánské košile 2018: foto

Pouze pokud má člověk zájem o svět módy, a také vždy ví, jaké módní trendy jsou relevantní, i jednoduchý model košilemůže být jasným přízvukem bezvadného stylu a chuti.Stylisté si všimnou, že v moderní společnosti je košile indikátorem nejen módy, ale také praktičnosti.Návrháři a stylisté nabízejí několik stylů a modelů trendů pro muže různého věku a preferencí.

Musí mít: bílou košili

Bílá košile je povinným atributem moderního člověka, podle stylistů v šatníku každého člověka musí být taková věc.Tato košile dokonale zapadá do jakýchkoliv barev doplňků, obleků a obuvi, může být nošena pod klasikou a pod jinými moderními trendy a styly oblečení. Pokud jste správně porazili oblečení, můžete ho nosit i pod sportovní obuv, která bude vypadat kreativní a svěží.

Do klece

Již několik let kostkovaná košile nevyšla z módy a zaujímá vedoucí ukazatele z hlediska poptávky a preferencí mužů. Kostkovaný tisk může být velký i malý, hodně záleží na celkovém oblečení mužů. Barvy buněk mohou být v paletě tak blízké a radikálně odlišné.

S tiskem

Pokud člověk preferuje vystupovat z davu s kreativním a čerstvým outfitem, měl by si pro sebe hledat tištěnou košili. S tímto potiskem si můžete vytvořit letní, romantický a vzdušný obraz v dnešní módě, rostlinné a zvířecí kresby. Hlavní pravidlo takové košile je umírněnost, protože havajský styl tisku je již zastaralý a není relevantní dnes.

Pruhované

Pokud je muž zmaten otázkou, které pánské košile jsou módní v roce 2018, pruhovaná košile se stane možností výhry. Stylisté věří, že tento styl košile musí být přítomen v šatníku každého člověka, protože je univerzální a praktický, relevantní v každé situaci. Svislé pruhy vizuálně štíhlé a dělají člověka vyšší, asymetrie dokonale skrývá extra objem v pase.

Od denimu

Košile zDenimová tkanina je dnes opět na vrcholu popularity, která je tváří ležérního oblečení. S pomocí džínové košile, můžete vytvořit nestandardní a neformální obraz, jsou nosí pod džíny a pod kalhoty. Džínovina může být tmavě modrá, pod ní můžete nosit běžné kalhoty, nebo to může být lehké, což příznivě kombinuje s džíny a letní modely kalhot.

Se zipem

Košile se zipy - to je skutečný hit v roce 2018, takové modely vypadají perfektně na stylových, extravagantních a štíhlých mužech. Košile tohoto stylu jsou často vyrobeny z klasických klidných barev, například hnědé, černé, béžové barvy. Tisk je vzácným doprovodem na zipové košili, designéři v nich oceňují ducha minimalismu a přísnosti.

Populární barvy košile pro muže 2018

V roce 2018 jsou módní barvy pánských triček častěji světlými odstíny, které omlazují a osvěžují tvář mužů.

Možnosti výhry jsou bílé, béžové, mléčné, šedé, pastelové košile. Pokud člověk preferuje syté barvy, v tomto případě by se měl podívat na košili vínové, vínové, zelené, modré a černé.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista
Ne poslední roli při výběru košile hraje materiál vytvořený takovou věcí. Z nejnovějších sbírek je zřejmé, že nejčastěji jsou vysoce kvalitní košile šité z vlny, bavlny, džínoviny, úpletu, kůže, hedvábí a lnu.

Stylové detaily a doplňky

Hlavním ozdobným detailem módních košil v roce 2018 jsou náplasťové kapsy.Tyto modely košile byly prezentovány na nejnovějších módních přehlídkách slavných značek Hermes, Oliver Spencer a č. 21, které nabízejí košile ve stylu safari s velkými kapsami.A autor prohlašuje, že čím větší kapsa na košili, tím módnější bude vypadat.

Košile bez límce jsou dalším módním trendem, který mnozí slavní návrháři a módní návrháři ve svých sbírkách demonstrovali.Je jen důležité si uvědomit, že takové košile by neměly být nošeny s kravatou, navíc tyto modely jsou často s krátkými rukávy, což je neformální styl.

Dalším hitem roku 2018 jsou pruhy, tisky ve formě květin, růží a dalších ozdobných prvků.Takové modely košile lze vidět ve sbírkách Emporia Armaniho, Valentina a Driesa Van Notena.Je lepší nosit takové košile s prostornými styly kalhot, jako je například náklad nebo klasické džíny.

Závěr

Košile v minulých dobách byla ukazatelem bohatství, šlechty a luxusu, předávaných z generace na generaci.Dnes, s pomocí košile různých barev, vzorů, vzorů a potisků, se mužům daří demonstrovat svou delikátní a bezvadnou chuť, smysl pro styl a originalitu.A neustále aktualizované kolekce módních návrhářů a slavných návrhářů poskytují pouze neomezený výběr odvážných a čerstvých nápadů.