Módní pánské džíny: otrhaný styl s otvory

Jen před 80 lety byly džíny považovány za výhradně pracovní oděvy mužů a neměly nic společného se stylem. Později je ženy začaly nosit, což dělalo tuto věc módnější. Historie džínové módy v Americe začala a dodnes jsou takové kalhoty považovány za stylové.

Obzvláště populární jsou pánské roztrhané džíny, které lze na módním trhu vidět stále častěji. Jsou vyráběny v různých barvách, vytvářejí originální tření, takže s pomocí toho zástupce silnějšího pohlaví najde svůj individuální styl a zdůrazní jejich charakter. Ale podle jakých kritérií zvolit tyto kalhoty, aby vždy zůstaly v módě, je nutné pochopit.

Móda pro roztrhané pánské džíny

Dokonce i před deseti lety muži roztrhané džíny nevedly k překvapení pro starší lidi. Babičky, které jsou daleko za 70, si myslely, že mladí lidé nosí podobné oblečení, protože prostě nemají dost peněz na nové věci. Ale jaké bylo jejich překvapení, když se ukázalo, že stárnou džíny a dělají z nich díry speciálně pro vytvoření nového a jedinečného stylu, který nikdo nemůže říct.

Známí návrháři začali vyrábět obnošené džíny, které vypadají trochu staré z následujících důvodů:

 • člověk v takové věcikalhoty vypadají sexy;
 • tento styl dodá i roztomilý chlapec odvahu a brutalitu;
 • oblečení tohoto stylu vám umožní vytvořit jedinečný obraz ulice;
 • nošení těchto kalhot je módní a pohodlné, a co je nejdůležitější, umožňují vám udělat skutečný trend ze standardní věci.

Černé, modré, bílé, modré kalhoty s odíráním na kolenou, na bocích nebo na jiných místech - to je běžná věc, která se stala skutečným uměleckým dílem a populárním módním trendem.

Pozor!Na trhu jsou nejznámější mezi slavnými muži džíny Dolce & Gabbana, LTB, Just Cavalli, Galliano. Je to pánské oblečení těchto značek, v roztrhaném stylu, je standardem stylu a sexuality.

Trendové modely

Džíny s otvory v kolenou a dalšími pánskými kalhotami s odíráním, stejně jako hubené džíny jsou nejvýznamnějšími výrobky na trhu s módou. Vzhledem k tomu, že takový oděv se vyrábí hodně, člověk se může zaplést do různých možností a vybrat si, co je potřeba. Chcete-li se vyhnout této módní selhání, můžete zjistit, které vybledlé kalhoty jsou v trendu. Při výběru módního produktu potřebujete následující kritéria:

​​
Styl ripovaných pánských džíny Jak si vybrat modely trendů podle stylu
Klasické roztrhané džíny Jedná se o módní verzi s malými odíráním, která je lepší koupit v modré barvě. Kromě scuffs, džínsy by měly mít 5 kapes, oni majírovnou siluetu, by měla vypadat téměř stejně jako první kalhoty džíny, které šly do prodeje.
Objemově roztrhané džíny s nízkým pasem Tento model je trendem let 2017–2018.Džíny by měly mít mírné odření, mírně zúžené níže.Je lepší koupit takové kalhoty z tmavých odstínů, kombinovat je s tričkami a košile.
Denimové vybledlé kalhoty Takový model by měl vypadat jako klasické kalhoty, měl tmavou barvu.Lehké odření na kalhotách tohoto stylu dokonale zapadne do obchodního obrazu.

Samozřejmě byste neměli zapomenout na kalhoty vyrobené ve stylu ulice.Nejsou univerzální, vhodné pro mladé muže, kteří se chtějí stát brutálnějšími.Na takových kalhotách by mělo být hodně.

Módní barvy

V této sezoně budou trendové riflované pánské džíny.Co je však považováno za doporučenou barevnou paletu podle návrhářů, je následující:

 1. Černé a jiné tmavé odstíny.
 2. Klasické modré džíny.
 3. Roztrhané kalhoty ve světle modrém odstínu.
 4. Indigo barva.

Pánské klasické a hubené džíny by měly být vybírány podle barev podle sezóny, protože pouze tehdy budou vypadat stylově a relevantně.

Odborný posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Pánské džíny s opotřebovanými tmavými odstíny se nejlépe nosí v chladném období, protože se dobře hodíVrchní oděvy a zimní obuv, ale v létě se nejlépe používají kalhoty světlé barvy, které kombinují s tričkami a košile. Modrá barva je univerzální, je vhodná pro všechna roční období.

ObrázkyStanovisko stylistů

Při výběru pánských kalhot s odíráním, nemusíte brát první džíny, které přišly do ruky. Světově proslulí stylisté věří, že výběr takových kalhot by měl být vzat zodpovědně, a to určením požadovaného modelu podle následujících parametrů:

 • zdůraznit, při výběru, zvláštnosti jeho postava (plnohodnotní muži budou vyhovovat tmavým kalhotám z volného střihu, a nízcí muži by se neměli dívat na modely s vysokým pasem);
 • nemusíte brát džíny, kde je spousta děr, všechno by mělo být mírné;
 • musíte si vybrat styl a barvu kalhot podle věku, nezapomeňte na status ve společnosti;
 • stojí za to osud, s jakým oblečením se budou tyto kalhoty nosit častěji.

Například černé kalhoty s otvory v klíně mužů, vhodné pro mladé kluky na podzim. Hubené džíny s odíráním si budou moci dovolit ty, kterým příroda neublížila růst a štíhlost.

Závěr

Výběr módních džíny, je lepší, aby spolu s přítelem nebo přítelkyní, aby mohli pomoci ze strany určit požadovaný model. Bez ohledu na to, černé, modré nebo bílé džíny si koupí muže, hlavní věctak, že jdou k němu a odpovídají věku.Na trhu je tolik odřené džíny, že si každý může najít svůj ideál.