Módní obuv pro muže podzim-zima 2018-2019: přehled modelů

Jakmile začne studená sezóna, stylisté okamžitě doporučují, aby si muži vybrali pro sebe módní a pohodlné boty ze současných sbírek. Módní boty pro muže Fall-Winter 2018 od známých návrhářů a módních návrhářů byly již prezentovány na molu a stylisté okamžitě identifikovali nejuniverzálnější, módní, kreativní a praktické modely pro muže.

Kolekce podzim-zima má velký seznam modelů a odrůd klasické, každodenní sportovní obuvi. Zbývá jen vybrat, co muži preferují - boty, boty nebo sportovní modely, rozhodovat o barevnosti a designu. Chcete-li zúžit okruh vyhledávání, stylisté doporučují prohlížet fotografie nejjasnějších a nejúspěšnějších kopií výstav podzim-zima 2018.

Módní pánská obuv 2018

V první řadě by muži měli věnovat pozornost klasickým botám, protože je to základní prvek pánského šatníku. Je těžké představit si období podzim-zima bez dvojice klasických bot a pro každodenní luk jsou přípustné i neformální verze obuvi. V současné sezóně jsou populární modely s vysoce texturovanou podešví, existují modely, které se po mnoho let nemění.

Následující modely obdržely zvláštní doporučení:

 1. Oxfordské botyv klasické verzi se šněrováním, které jsou ideální pro jakýkoli formální obchodní styl.
 2. Obuv Derbyv černé barvě také mnoho let neopustila molo na módních přehlídkách.
 3. Neformální modelyhnědých dvoubarevných bot, které mohou být nošeny pod jakýmkoliv oblečením kvůli jejich všestrannosti.
 4. Mokasínynenápadných odstínů měkké, ale vzduchotěsné kůže s vnitřní izolací.Mokasíny jsou vhodné v podzimní sezóně, v zimě bude zima.
 5. Mokařistředního stupně formality, které lze nosit v klasickém obleku a džínách.
 6. Obuv pro opice , která dokonale zapadá do klasického a přísného pánského luku, může být vyrobena z hladké nebo lakované kůže.

Obecně platí, že klasická obuv a obuv v sezóně podzim-zima 2018 se příliš neliší od nabídek v předchozích sezonách, s výjimkou toho, že špička boty je více obroušená a botyprodloužené.Také v módě jsou nyní boty s pletenými koženými vložkami.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Dvoubarevná obuv pro diváky, která doporučuje šněrování, hnědobílé nebo černobílé zbarvení pleti, je hitem pánské obuvi z podzimního zimního období 2018, v důsledku čehož jsou boty považovány za neformální.

Módní boty na podzim-zima 2018-2019

Boty jsou ideální botou pro zimní sezónu a její drsné počasípodmínek Díky vysoce kvalitním přírodním materiálům, trvanlivým podrážkám, vysokým vrcholům, botám spolehlivě chrání končetiny před větrem, mrazem a srážkami. Podíváte-li se na sbírky slavných návrhářů, můžete sledovat následující módní trendy a návrhy:

 • boty na trvanlivých rýhovaných podrážkách , například modely od designéra Salvatore Ferragamo, šité podle technologie „trametsa“, kdy boty zůstávají pružné a trvanlivé i při maximálních srážkách a špatném počasí;
 • turistické boty , které se poněkud podobají botám turistů určených pro dlouhé turistické výlety;
 • boty se dvěma zipy, například od JF London a designéra Joshua Fehna;
 • kožená obuv Chukka nebo pouštěznačky Clark pro muže, kteří dávají přednost nízké a praktické botě;
 • zlaté kožené botyjsou skutečným hitem této sezóny od návrháře Elia Fiorucciho.

Pro fajnšmekry extravagantního stylu a pobuřující byly představeny modely obuvi s vrcholy pokrytými kamínky od značky JF London, stejně jako kreativní modely modrých ovčích kožešinových bot a krokodýlových popruhů značky Santoni. Ale stylisté nebyli k novým modelům bot s kožešinovým lemem lhostejní.

Módní sportovní obuv sezóny

Sportovní obuv je také na vrcholu popularity mezi muži různého věku. Pro podzimní a zimní sezónu vytvořili návrháři řadu modelů sportovního stylu s jedinečnými doplňky a designem. Nejdříve však tato bota zůstanestále nejpohodlnější, odolný vůči opotřebení a teplu.Stylists také poznamenal následující sportovní inovace od designérů:

 • izolované zimní boty, které podle designu a provedení se podobají běžecké boty, ale znamenají trvanlivé vysoké podešve, vysoce kvalitní materiály, kůže, semiš nebo nubuk, stejně jako izolacevnitřní strana;
 • Vedoucími poptávkami byly tenisky v období podzim-zima v roce 2018 se silnými podešvemi a nahuštěnými špičkami na kotníku;
 • sportovní obuv, ponožky, které díky elastickým výrobním materiálům pevně přiléhají k nohám;
 • neztrácejí svůj význam pro tenisky, zejména úpravy tenisek pro sport a běžné nošení.

Hlavní sportovní modely obuvi v současné sezóně jsou stále tenisky, většina značek pánské obuvi vydala celé řady různých modelů tenisek.Některé modely lze kombinovat nejen s hubenými kalhotami, ale is klasickým přísným oblekem.

Jaké barvy jsou v módě?

Při výběru pánské obuvi podle módních trendů podzimního zimního období 2018 by měly být upřednostňovány modely z přírodních textur, semiše a kůže.Pokud má být podzim suchý bez nadměrných srážek, můžete sledovat pár bot s nubukem.Stylisté doporučují podívat se na kombinované modely různých barev.Oblíbeny budou i boty z kvalitní umělé kůže.

Mezi barvami budou relevantní nejen tradiční bílé a černé odstíny.boty, ale také syté barvy, například:

 • barva ušlechtilá hořčice;
 • vynikající tmavě zelený tón;
 • sytě vínová barva;
 • obchodní čokoláda;
 • původní modrá barva.

Specialisté také schvalují modely perforované kůže, které jsou v popularitě téměř předními modely obuvi.Ale takové boty mohou být nošeny v suchém klidném počasí, kdy nedochází k srážkám a mrazu, protože struktura kůže nechrání končetiny před povětrnostními vlivy.Umělá kůže bude vypadat draho a velmi excentricky, pokud jsou zdobeny zvířecími potisky a malovány.To umožní člověku ušetřit peníze, ale získat módní a elegantní boty.

Módní obuv pro muže zima 2018-2019

K pochopení toho, které modely obuvi byste měli věnovat pozornost, stylisté nabízejí pohled na módní domy a pódia, kde jsou nejnovější modely.nové položky.Také výběr fotografií pomůže zúžit rozsah vyhledávání a pomoci při výběru obuvi.

)

Závěr

Pánská obuv používaná v několika modelech -Klasická, pracovní a ležérní obuv.Dnes návrháři a stylisté vyvinuli více než tucet stylů a trendů, podle kterých se trh s pánskou obuvi výrazně rozšířil.Pokud se podíváte na sbírky z módních domů a návrhářů v sezóně podzim-zima 2018, můžete vidět, že kůže, umělá kůže, semiš anubukKlasické a světlé barvy jsou vítány a boty jsou rozděleny na formální a neformální boty, boty a sportovní modely.