Módní a stylové pánské šály pro rok 2018

Je velmi důležité vzít v úvahu 2018 pánské módní šály, aby váš vzhled ozdobil. Toto příslušenství pomáhá zdůraznit váš styl. Chcete-li vybrat vhodný typ šálu, musíte znát několik pravidel pro výběr tohoto šperku.

Dnes se podíváme na módní šátky z hlediska stylu, barvy a textury. Dbáme také na to, jak si vybrat toto příslušenství pro mužský věk. Naučíme se, co hledat při nákupu tohoto šperku.

Trendy v roce 2018

V roce 2018 se módní trendy na šátku příliš neliší od minulosti. Klasické modely a svorky jsou jako vždy žádoucí. Každý člověk si však musí vybrat model, který by odpovídal jeho stylu a věku.

Textura

Stylové pánské šály mohou být různých textur. Pletené doplňky jsou obzvláště odlišné. Velmi módní reliéf pletení. Také, geometrické vzory, zvláště diamanty, jít dobře s oblečením. Je zajímavé podívat se na páření "Spit", "Protector", obdélníkové vzory a další.

Styl

Pro každou sezónu přišli stylisté s různými šátky. Liší se tloušťkou a tkaninou. V zimě musíte nosit pletené nebo objemnéna jaře - tenké šátky. Také styl závisí na stylu silnější sex. Pro obchodní styl je nepravděpodobné, že by obleky a úplety byly vhodné.

Barvy

Při výběru šátků je třeba zvážit nejen módní barvy, ale také to, jak budou kombinovány s šatní skříní. Populární modré a šedé barvy. Pokud jde o vzor, ​​je lepší zvolit velkou buňku. Výběr barvy šálu, musíte použít stejná pravidla, která platí pro výběr kravatu.

Příslušenství by mělo být mírně lehčí nebo tmavší než hlavní oděv. Monochromatické šátky jsou vhodné pro klasické verze, jedním z nejoptimálnějších variant je bílý model. Je důležité si uvědomit, že dekorace by měla odpovídat pleti. Chcete-li ozdobit váš obraz, můžete si koupit jasné modely a kravatu je krásně.

Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Je lepší nekupovat černé doplňky, protože dělají muže staršího.

Vybereme šátek podle věku

Každý oděv musí být zakoupen s ohledem na věkovou kategorii muže. Tento okamžik je velmi důležitý, protože pokud oblečení neodpovídá stylu nebo obrazu, přináší to ostatním úsměv. Nyní budeme věnovat pozornost tomu, jaké šátky budou vyhovovat chlapcům, chlapcům a mužům.

Chlapci

Šátek obojek je vyroben speciálně pro děti. Je uzavřená a otevřená. Ve druhé verzi jsou tlačítka. Tento model pokrývá nejen krk, ale i malou část ramen. Vícetam je šátek krku - to je ve formě prstenu.Je velmi těsný k tělu a snadno se nosí pro děti.

Model košile vypadá velmi stylově.Nejde jen o krk, ale také o část hrudníku.Je nahoře na svetr.Existují obyčejné šátky v podobě stuh pro děti.Mají neobvyklý design, zobrazující různá zvířata.

Chlapci

Pletený snood je ideální pro chlapce.Je položen na horní stranu bundy.

Tento model je velmi objemný, takže zavírá hrdlo a ramena.Chlapci by měli také nosit jemné nebo středně viskózní šátky.Vypadají velmi originální a hodí se pod svetry, mikiny a pulóvry.

Důležité! Šátek musí odpovídat stylu mladého muže, jinak obraz zkazí.

Muži

Klasické šátky jsou většinou vhodné pro muže.Není to příliš dlouhé, může mít vzor a nejčastěji je pevné.Díky své univerzálnosti se může nosit s jakýmkoliv oblečením.Existuje také takový model jako špička.Tato volba umožňuje člověku experimentovat, protože je velmi lehký a dlouhý.

Člověk si může vybrat jakoukoliv barvu a vzor, ​​aby zdůraznil svůj styl.Můžete ho svázat jako kravatu nebo navinout několik vrstev kolem krku.Palatin vyrobený z vlny, kašmíru, mohairu a úpletu.

Pro informaci! Kdo chce zdůraznit svůj status, může získat šátek z přírodní kožešiny.

Fotografie

Než si koupíte šátek, musíte postupovat dopředuPodívejte se, jak ji vázat a co ji nosit.Pro tento účel existuje speciální fotografická sbírka, která zobrazuje hotové obrazy mužů se šátkem.Věnujte pozornost barevné kombinaci všech oděvů.


Jak si vybrat vhodnou možnost?

Samozřejmě, každý muž si vybere šátek, který má rád.Musíte si však zapamatovat několik pravidel pro výběr tohoto příslušenství.Šátek by měl odpovídat roční době, tenké modely vypadají v zimě ošklivě.Pokud je dekorace nutná k zdůraznění stylu, pak je třeba zvolit lehčí a delší model.

Nezapomeňte, že je třeba zvážit styl silnějšího pohlaví.Pro sportovce se hodí svorky nebo snoody.Pro oficiální styl je lepší koupit obyčejné obdélníkové šátky z hedvábí, kašmíru a alpaky.Správně vybraný šátek je schopen vyzdobit muže.