Módní a stylové pánské košile z populárních značek

Košile - základní předmět pánského šatníku.Vypadá dobře v obleku, džínách, šortkách nebo teplácích.Taková věc nikdy nevyjde z módy, ale každá sezóna diktuje zástupcům silného sexu, kteří chtějí vypadat dobře, své vlastní trendy.Stylové a módní pánské košile mohou ozdobit naprosto každého chlapa.

Chcete-li vybrat košili správně, nestačí znát vaši velikost, musíte být dobře obeznámeni se styly, být schopni určit které barevné gamuty budou vhodné a které odstíny by měly být vyřazeny.

Které pánské košile jsou nyní v módě?

Stylové košile jsou nepostradatelnou součástí šatníku úspěšného, ​​sebevědomého muže.Ano, klasická verze vždy zůstává relevantní, ale kromě toho se každé období potěší novými trendy a módními nápady a musíte se s nimi blíže seznámit.

Například v letošním roce by módní košile pro muže měly splňovat tyto ukazatele:

 • klasické košile by měly být vyráběny v přísném stylu, měly by být odloženylímec;
 • Košile vojenského stylu by měla mít dlouhé rukávy a náplasťové kapsy nebo nárameníky;
 • věci budou vypadat dobře v této sezóně, s motýlkem, motýlek, límec stojanu;
 • Návrhářiprosté košile by neměly mít límec nebo rukávy.

S ohledem na tyto faktory klasika letos nevyšla z módy, ale bylo přidáno mnoho čerstvých, zajímavých a neobvyklých věcí.

Trendové barvy

Vědět, které pánské košile jsou nyní v módě, musíte také správně určit barevné schéma.Pokud budeme hovořit o tom, jaké módní barvy pánských košil budou nyní trendy, stojí za zmínku následující trendy:

 • Nejžádanější v běžném roce budou šatní skříně, které jsou vyrobeny v jasných barvách;
 • bude to vypadat dobře v novém módním burgundském odstínu;
 • Šedá a nazelenalá barva bude mít také velký zájem mezi módními spotřebiteli;
 • černá barva zůstává vždy relevantní, letos nebyla výjimkou;
 • Trendy nové módní sezóny budou béžové a pastelové barvy.

Při výběru košile je třeba věnovat pozornost nejen jejímu odstínu, ale tkanina bude hrát důležitou roli.V letošním roce budou populární předměty z džínoviny, kůže, úpletu nebo vlny.Kromě toho budou nejmodernější pánské košile doplněny stylovými tisky.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Pokud člověk dává přednost košile s potiskem, pak by v této sezoně měla věnovat pozornost geometrickým a květinovým ozdobám, stejně jako buňce.

Módní značky

Nejslavnější módní značky potěšily zástupcesilný sex elegantní a originální košile, které budou trendem této sezóny.Nezáleží na tom, zda je košile s dlouhými rukávy nebo krátká, hlavní věc je určit, kterou značku vybrat.Například v této sezóně budou módní košile pro muže následujících značek:

 1. Diesel.
 2. Tommy Hilfiger.
 3. Dsquared.
 4. Lanvin.
 5. Lee.
 6. Ami Alexandre Matiussi.
 7. YANG LI.
 8. Kenzo.
 9. Palm Angels.
 10. Belstaff.

Pánské oblečení vyrobené těmito designovými společnostmi bude letos tou nejlepší volbou pro muže.

Odborný posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Když nakupujete košile módních značek, musíte nakupovat pouze ve známých, ověřených buticích, protože s velkou pravděpodobností narazíte na padělek.

Vědět, jaké pánské košile jsou v módě, si můžete vybrat dobrou značku a vždy být na svém nejlepším místě.A pokud je tento kus oblečení také kreativní nápad slavného návrháře, pak je to prostě úžasné.

Stylové košile pro muže: fotografie


KrátkýZávěr

Při výběru košile pro muže se musíte dívat nejen na zvláštnosti stylu a velikosti, ale také se spoléhat na módní trendy.V každém roce návrháři nabízejí něco nového, někdy velmi neobvyklého, ale zajímavého.Jsou to tyto nové produkty, které pomáhají obnovit obraz, dodávají člověku jistotu a zdůrazňují určité stylové poznámky.

Samozřejmě, že designové věci budou vždy v trendu, ale v běžných obchodech můžete narazit na docela slušné možnosti. Máte-li léčit čas výběru košile s chutí a odpovědně, pak je tu šance najít přesně svou verzi, která bude jen unikátní doplněk k úplnému obrazu.

Stylové košile jsou přesně to, co umožňuje sebevědomým mužům vyčnívat z davu a dostat se ještě lépe. Řada značek již svým zákazníkům nabídla produkty, které budou zobrazovat trendy letošního roku a na takové košile byste si určitě měli dávat pozor. Výběr pánských košil je opravdovým uměním a za účelem výběru opravdu módního vybavení je třeba zrevidovat spoustu výrobků, které leží na pultech obchodů. Pokud se však člověk pokusí dobře, bude moci najít vlastní verzi mezi tisíci dalších.