Modely a styly pánských kožených bund: krátká recenze fotky

Moderní modely a styly pánské kožené bundy se trochu změnily a zpřísnily váš šatník pevnější podlahou.Vzhledem k odlišnému střihu jsou tyto bundy vybrány pro jiný styl a věk člověka.

Dnes se podíváme na oblíbené modely kožených bund.Uvidíme některé varianty tohoto oblečení, zjistíme, jaké jsou jejich výhody a rozdíly.Budeme také diskutovat o tom, pro jaký styl je bunda určena.

Pánské kožené bundy

Muži vždy měli rádi kožené bundy.Nicméně, všichni dávají přednost nákupu klasických modelů, protože jsou vhodné pro různé oblečení.Tyto modely jsou vždy v módě a vypadají velmi stylově.Mají stojací límec a manžetu bez rukávů.

Další populární bundy.Rádi nosí mladé kluky nebo muže patřící k nějakému druhu toku.Také nemluvě o sportovních stylech.Liší se řezem a povrchovou úpravou.Nyní se podíváme na některé modely pánských kožených bund.

Bombardér

Bombardérynosí muži různého věku.Charakteristickým rysem tohoto modelu jsou kapsy na zip, manžety, stojan, otočný límec a elastická pasová guma.

Někdy takovébundy jsou vyrobeny se skrytou kapucí.

Pro informaci! Bombardéry jsou považovány za univerzální modely, protože jsou ideálně kombinovány s různými styly oblečení.

Letec

Letec bundy nošené piloty ve 20. století.To je velmi odlišné od ostatních modelů.Mají kožešinový límec, volný střih a manžety.

Módní návrháři ji zdobili zipy, sponami, náplastnými kapsy a nýty.Vzhledem k tře- ným švům a prominentním plochám nitě se vyznačují zejména některé jeho části.

Kokuha

Mezi oblíbené modely kožených bund pro muže lze rozlišovat kosukhy.Tato verze ikonické bundy je velmi populární.Takové bundy nosí kluci patřící k neformálním subkulturám.

Někteří lidé si myslí, že takové modely nosí pouze rockeri nebo těžcí hudební fanoušci, ale nejsou.Pro jeho přizpůsobení použijte hustou pokožku.Je zdobena knoflíky, pěti kapsami a dalšími dekoracemi.

Důležité! Pásek v této bundě není jen ozdobou, ale pomáhá upevnit bundu.

Norfolk

Norfolk nosili v 19. století muži pro lov.To přijalo jeho jméno na počest lorda Norfolka.Miloval lovit v takové bundě.

Rozdíl je v tom, že pokrývá hýždě, má dva velké záhyby na zádech, zajišťovací pásek a velké hluboké kapsy.Vzhledem k tomu, že je velmi svobodná, může člověk snadno provádět jakékoli pohyby.

Zámořské

Mezi populární stylyKožené bundy pro muže v zimě lze identifikovat překryvy. Šijí střední délku. Pocházejí z kůže nebo z jiných tkání. Uvnitř nutně šijte kožešinu nebo izolaci.

S kapotou

Na zimu si muži vybírají kožené bundy s kapucí. Jsou velmi pohodlné a funkční. Zpravidla je přirozená kožešina šitá uvnitř kapuce, takže silnější sex nenosí klobouk.

Vzhledem k tomu stačí v hořkém chladu nasadit tenký klobouk. Také řez této bundy je velmi vhodný pro chladné období. Je rovný a střední délky.

Pro informaci!Existují různé modely takové bundy, které mohou být s límcem nebo bez límce.

Motocykl

Motocyklové bundy nosí hlavně motocyklisté. Jsou šité k ochraně svého pána před větrem. Švy jsou velmi silné, určené k pádu a nárazu.

Tloušťka kůže je odlišná. Takové modely by v ideálním případě měly sedět na člověku. Při výběru je třeba zvážit několik faktorů:

  • Pevnost švů a tloušťka kůže.
  • Existují různé možnosti pro bundu motocyklu, takže při výběru svrchního oděvu zvažte vzhled vašeho motocyklu.
  • Plášť musí mít ochranné prvky pro ochranu zad, ramen a loktů při pádu.
  • Musí být k dispozici větrací otvory.

Nejoblíbenější společností, která vyrábí motocyklové oděvy, je společnost Xelement. V ideálním případě šijí kožené bundy, vzhledem k okupaci mužů.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Pánský stylistka
Optimální tloušťka pláště motocyklu je od 1 mm.

Co je v módě?

Samozřejmě, černé kožené bundy a klasickémodely kožených bund zůstanou vždy v módě .Muži začínají dávat přednost bundám s kapucí, protože perfektně nahrazují čelenku.Je důležité si uvědomit, že bunda by měla odpovídat stylu člověka a harmonicky ladit s jeho oblečením.

Kolik jsou kožené bundy?

Je logické dospět k závěru, že ceny těchto oděvů jsou velmi vysoké.Náklady na svrchní oděvy jsou ovlivněny střihem, typem pleti, dalšími prvky, stylem a přítomností kožešin.Samozřejmě se upřednostňují spíše kožené výrobky než koženka.Pokud tyto bundy řádně monitorujete, mohou sloužit po velmi dlouhou dobu.