Móda a styl pro obézní muže: co zvážit při výběru?

Nadměrná hmotnost je skutečným problémem velkého počtu lidí na celém světě, včetně mnoha mužů.Proto je kromě boje s kaloriemi důležité vědět, jakou módu a styl mají muži s nadváhou, aby mohli skrýt své nedostatky a nedostatky pomocí oblečení.Díky vývoji designérů a stylistů mohou moderní šatní skříně dokonale přizpůsobit postavu.

Volba oblečení musí být založena na čísle a externích údajích člověka, aby byly všechny znaky a nedostatky správně skryty a zdůrazněny pouze ty nejlepší aspekty.Při výběru oblečení dávají stylisté důležité tipy, jak vytvořit základní šatní skříň pro plnohodnotného muže, aby vypadali štíhleji, výš, mladší a stylově a moderně.

Vizuální triky pro úplnost ]

Pro velké lidi, kteří mají nadváhu, je obtížné vždy sledovat módní trendy, protože výběr oblečení je často obtížný a omezený.Ale s ohledem na potřeby všech mužů, návrháři a módní návrháři nabízejí kolekce oblečení standardní a velké velikosti.V prvním případě jsou oblečení zaměřeny na zdůraznění štíhlosti a krásy muže, ve druhém - navizuální skrývání nedostatků a nedostatků postav.

Spodní prádlo

Při výběru spodního prádla by muž neměl být důležitý pro jeho postavu a nadváhu, protože jediným určujícím faktorem je míra pohodlí. Stereotyp, který si musí plnohodnotní muži vybrat pro velkoobjemové a prostorné oblečení, je vlastně velkou chybou.

Je pouze důležité, aby prádlo bylo vyrobeno z přírodních tkanin, správná velikost je zvolena tak, aby neomezovala oblast slabin, ale také se na obrázku nepohnula. Kromě toho volba spodního prádla závisí na tom, jaký druh oblečení se nosí. Rodinné kalhoty a prostorné modely lze nosit pod sportovní a džíny, ale pod kalhoty je lepší nosit šortky nebo boxerky.

Trička a trička

Tričko je ideální způsob, jak ukrýt muže daleko od linie pasu. K tomu můžete jednoduše nosit kalhoty s džíny nebo tepláky. Dokonale upravte tvar polokošile, což znamená přísný styl, rovný střih a krejčovství.

Trička nebudou vždy vypadat příznivě, pokud má člověk nadváhu v oblasti paží a ramen. Je důležité, aby tyto oděvy nebyly těsné, ale nebyly zavěšeny v sáčku. Ideální modely s geometrickým potiskem, tmavé hluboké barvy, prodloužený styl. Mike je lepší nosit pod sportovní model kalhoty.

Košile a Švédové

Móda pro obézní muže považuje košile za povinný kus oblečení, protože s pomocísprávný styl, barvy a výtisky mohou být upraveny s nadváhou v pase.

Může to být klasické košile z pastelových odstínů s dlouhými rukávy nebo švédskými košilemi s krátkými rukávy pro letní sezónu. Tyto košile by neměly mít kapsy.

Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Při výběru košile je lepší zvolit model s širokým límcem s ostrými rohy, protože malé límce s odbočkami dělají krk mužského obličeje masivní a široký. Celkově je třeba mít na paměti, že model límce může upravit výstřih, zejména jeho objem a délku.

Kalhoty

Při výběru kusu oděvu, jako jsou kalhoty, je lepší, aby si muži vybrali model se stejnou barvou jako bunda. Navzdory tomu, že módní přehlídky 2017-2018 nabízejí klasické kalhoty se šipkami, muži s nadváhou jsou pro ně lepší. Vizuálně nastavte kalhoty se svislým pruhem, stejně jako modely rovného řezu.

Podvazky pomáhají pevně fixovat kalhoty a eliminují jejich pád z linie pasu. Můžete si také vyzkoušet sportovní kalhoty s volným stykem s pruhy. Při výběru kalhot musíte vzít v úvahu nejen váhu muže, ale i jeho výšku. Pro vyšší muže je lepší, když si vezmou monofonní možnosti, nízké - se svislým pruhem a pouze tmavými odstíny.

Svrchní oděvy

Pánská móda pro obézní muže neakceptuje použití saka a bundsinteponové bundy (nebo s holofaybery). Přísný klasický kabát nebo kožich z ovčí kůže pomůže upravit hmotnost navíc, ale bez náplastních kapes, ozdobných prvků, velkých tlačítek, protože všechny tyto detaily přidávají další objem.

Svrchní oděvy by měly být jednobarevné tmavě klasické odstíny. Je lepší odmítnout modely kabátů a kožichů s kožešinovými vložkami a podšívkou, protože to bude jen vizuálně přidávat váhu člověka. Také byste si neměli vybírat krátké modely svrchních oděvů, bund nebo kabátů budou vypadat harmonicky až po boky vybaveného stylu.

Stojí za to nosit oblečení s plnou výbavou?

Hlavním pravidlem, které diktuje módu pro obézní muže, je výběr oblečení přesně podle velikosti. To znamená, že pytlovité oblečení už nebude jen skrýt vady postavy, jen je bude zhoršovat. Ve stejném negativním principu funguje těsně přiléhající oděv, který pouze zdůrazňuje všechny další centimetry a velikost lidského těla.

Oděv by měl mít velikost, velikost, ale nesmí bránit pohybu z lehkých tkanin, které mají malé procento stlačitelnosti. Kontraindikace pro obézní muže však budou šatní skříně vyrobené z tvídu, veluru a velveteenu, protože díky své struktuře a hustotě učiní člověka více vizuálně velkým a objemným. Pánské oblečení by nemělo vykazovat dostatek výtisků a vzorů, je lepší zvolit klidné, hluboké, prosté barvy.

Obrázky

)

Závěr

Základní pravidla pro výběr oblečení pro muže s nadváhou vybírají správnou velikost, styl, barvu.Oblečení by nemělo být těsné, ale ne zavěsit tašku.Je lepší zvolit modely tmavých hlubokých barev, z výtisků a kreseb, kde bude ideálně vypadat svislý proužek.Také muž by si měl vybrat šatní skříň z lehkých, ale trvanlivých tkanin, které neberou siluetu postavy, ale budou si ji vytahovat sami.