Mikina - co to je a co s ní?

Každý pánský šatník by měl mít měkký a příjemný na dotek svetr s kapucí.To je přesně ten druh možnosti, která je mikinaKaždý člověk je zjevně povinen pochopit, co je to šatní skříň, aby se nezeptal, když slyšel slovo kapucí, co to je, ale aby pochopil, jak důležité a praktické je toto oblečení.

Tento měkký svetr je ideální pro vytvoření sportovního nebo ležérního vzhledu.Ale hlavní věc není ani skutečnost, že člověk bude vypadat dobře, ale faktorem dalšího pohodlí.

Co je to kapucí?

Slovo hoodie návrháři půjčovali v angličtině, říkat to měkký svetr s kapucí.Je to něco jako mikina, ale taková šatní skříň nemá sponu.Mikina jemikina , která má následující vlastnosti:

  • je vyrobena z fleece nebo bavlněného úpletu;
  • má nutně kuklu;
  • nemá žádné upevňovací prvky;
  • nosí se nad hlavou jako bunda (lehká bunda s kapucí);
  • má velké náplasťové kapsy;
  • Na kapotě je utkaazhka.

Díky těmto charakteristikám může muž silnějšího pohlaví odlišit svetr jako mikina od běžné mikiny.

Původ slova a historie vzhledu

Anglický výraz kapuce označuje kapuci. Na základě toho můžeme říci, že designéři vzali obyčejný, pohodlný pánský svetr, šili na něj kapuci a rozhodli se tuto věc nazvat tenkou. Některé domácí módy volají tento produkt také kuklu, takže s tímto pojetím se musíte okamžitě uhodnout, co je v sázce. Poprvé se tato šatní skříň objevila v americké módě, někde v roce 1970, v době vývoje hip-hopové kultury.

Kdyby byl takový svetr v té době relevantní pouze v Americe, pak po 20 letech chtěli mladí lidé ze všech zemí tuto věc mít v šatníku. Nyní svetry tohoto stylu jsou velmi módní a populární, často používané k vytvoření stylových obrazů.

Odrůdy modelů

Chlapci a dívky, dokonce i ti, kteří pravidelně sledují módní trendy, si ani nedokáží představit, jak velká je řada modelů s kapucí. Aby mladí lidé tuto problematiku dobře pochopili, měli by zvážit následující tabulku:

\ t
Varianta mikiny na mikiny Charakteristika
S kapotou Veškerá mikina musí mít kapuci. Může být lehký, dekorativní nebo lehce zahřátý. Někdy výrobci vyrábějí kapuci v podobě objemného límce, což je velmi důležité a může se lišit v barvě od hlavní části šatníku.
Se sluchátky Výrobcům se podařilo vložit do sluchátka svetrkapotu. Gadget je vložen do textilního výrobku, takže člověk může slyšet jak hudbu, tak to, co se děje kolem ní. Toto je nejvhodnější volba pro ranní běhy.
S kožešinouKožešina je umístěna na kapotě, dobře zdůrazňuje styl v chladném období a trochu se zahřívá. Tato volba je vhodná pro ty, kteří chtějí vždy vypadat možná a originální.
Snowboarding Vhodné pro snowboarding. Volba je pohodlná a univerzální, vhodná pro muže i ženy.
Rozšířeno Dobré pro dívky, které mohou nosit tento oděv namísto šatů a kombinovat je s legíny nebo legíny.
S vysokým límcem Tato možnost dokonale chrání před větrem, vypadá neobvykle, dodává obraz jedinečnosti a originality. Stojan na límec je velmi elegantní.
S ušima Je to skvělá volba pro dívky. Na kapotě jsou uši, které dodávají obrazům originalitu a nestandardnost, osvěžují a doplňují.

Jedná se o typy měkkých svetrů s kapucí, které mladí lidé najdou v maloobchodních prodejnách, přičemž si vyberou možnost, která se nejvíce líbí.

Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužský stylista
Když si vyberete takový svetr, musíte se ujistit, že to také nenípřetížené ozdobnými detaily a příslušenstvím, protože to jen ruší a váží obraz.

Módní obrázky

Vytvořit módu. Dobře vzpomínaný obraz, s pomocí mikiny, naprosto každý. Tato zdánlivě banální a standardní věc může být kombinována s následujícími skříňovými položkami:

Mikinu lze kombinovat s mnoha zajímavými věcmi, což vytváří krásný a relevantní obraz nové sezóny.

Závěr

Mikina již přestala být banální svetr s kapucí. S tímto šatníkem můžete vytvořit stylový a aktuální vzhled. Takový kus oblečení by měl být jako chlapci a dívky, protože v naší době je prostě nenahraditelný.

Výběr dobré velikosti pro sebe, můžete se cítit pohodlně v chladném období. S tímto svetrem můžete úspěšně doplnit každodenní a sportovní styl a cítit se co nejpohodlněji.