Merkur T-Razor: Výrobce

Pro mnoho mužů není možné oholit se jinými nástroji, než je nástroj ve tvaru písmene T. Břitva ve tvaru písmene T je ve skutečnosti klasickým mužským holením, protože má pohodlný a ergonomický set, což znamená kvalitní a rychlé holení štětin a vousů jakéhokoliv stupně tuhosti. Významným představitelem kvalitního a spolehlivého holení je břitva ve tvaru písmene T Merkur.

Merkur se nachází v Německu a, jak víte, německé stroje jsou nejvyhledávanější a důvěryhodné muži po celém světě. Sortiment značky Merkur dnes obsahuje všechny potřebné holicí potřeby pro začátečníky v tomto oboru a profesionály. Břitvy ve tvaru písmene T jsou však uznávány jako hrdost a personifikace nejvyšší kvality tohoto výrobce.

Vlastnosti holicího strojku Merkur

Stroj ve tvaru písmene T od takového výrobce je znám především svými mimořádně ostrými břity, díky kterým můžete snadno a téměř okamžitě ostříhat chloupky u kořene, i když se jedná o hustý a tvrdý vous. I přes ostrost lopatek přístroj nezanechává podráždění na kůži, pokud ho člověk používá správně. ToMezi výhody tohoto výrobku firmy Merkur patří následující kritéria:

 • při výrobě obráběcích strojů bylo použito vysoce kvalitní a trvanlivé oceli;
 • každý holicí strojek na konci rukojeti implikuje nastavovač úhlu ostří, což umožňuje začátečníkům rychle se naučit, jak správně používat stroj a vyrovnat knírek a vousy, odříznout přilepené vlasy;
 • Všechny položky mají výstižný mužský design.

Merkur ve tvaru písmene T lze použít přinejmenším pro požitek z pohodlného a kvalitního oholení. Stroje budou oceňovány, pokud se stanou dárkem pro muže. A výrobce nabízí širokou škálu odrůd a modelů, úložný kufřík je připojen k mnoha výrobkům.

Pro informaci!Názory a hodnocení odborníků potvrzují, že holicí strojky ve tvaru písmene T od německé značky Merkur jsou tou nejlepší nabídkou na trhu pro moderní příslušenství pro holení.

Druhy holicích strojků

Společnost používá při výrobě příslušenství na holení pouze vysoce kvalitní ocel a nejnovější výrobní technologie. Každý detail a uzly jsou vskutku šperky ručně vyráběné od mistrů jejich řemesel. Každý model má nastavovač úhlu ostří, takže člověk si může nezávisle na své zkušenosti a dovednostech zvolit stupeň agresivity stroje. Zbývá pouze vybrat vhodný model z navrhovaného druhu.

Pozlacené

První model holicího strojku ve tvaru písmene T od firmy Merkur, který si zaslouží zvláštní pozornost, je pozlacený model, který okamžitě zaujme svým luxusním designem a výkonem. V současné době výrobce nabízí v této konstrukci několik modelů, a to:

 1. Zlacený trojúhelníkový modelje ideálním zařízením pro návrh knírů, nádrží a vousů. Stroj má oboustranný nůž, který je na jedné straně široký a zužuje se na druhé straně pro pohodlné holení malých prostor. Zařízení je vyrobeno výhradně z pevného kovu potaženého zlatem.
 2. 33G- dokonalé holení bez chyb s klasickým kovovým strojem ve tvaru písmene T. Model je potažen zlatem, rukojeť má být vyražena, takže stroj nesklouzne do ruky.
 3. 34G- model pozlacený ve tvaru T v klasickém provedení z nerezové oceli, na který se vejdou všechny standardní nože, jeden je připevněn k výrobku.
 4. 37G- další pozlacený model tvaru T v klasickém provedení, ale se šikmým řezem a jedinečnou možností pro připevnění horní plošiny kovovým kolíkem.
 5. Merkur Futur- pozlacená verze s oboustrannou čepelí, různým futuristickým designem. Odborníci to nazývají Mercedesem mezi dalšími modely holicích strojků ve tvaru písmene T. Model má velkou hmotnost a poskytuje tak nejbližší oholení pokožky.

Merkur pro tyto muže vytvořil řadu pozlacených břitev ve tvaru Tkteří, s pomocí svého příslušenství a příslušenství, chtějí zdůraznit svou jemnou rafinovanou chuť, postavení a hold tradicím.

Chromovaný

Řada strojů německé značky, která se proslavila po celém světě, nejvíce implikované modely chromovaných břitů ve tvaru T.Konkrétně:

 • 15C pro denní holení hřebenem;
 • 23C s prodlouženou rukojetí a přímým řezem;
 • 25C s rovným řezem a prodlouženým hřebenem;
 • 30C s rukojetí z ušlechtilé oceli potažené černou vrstvou;
 • 33C classic s rovným řezem;
 • 34C holicí strojek s kovovým kolíkem;
 • 37C se šikmým řezem a upevňovacím systémem horní plošiny s kovovým kolíkem;
 • 38C s prodlouženou rukojetí z černého anodizovaného hliníku a pevnou zinkovou hlavou;
 • 39C se šikmým řezem a kovovým písmem;
 • 41C s hřebenem;
 • 42C s přímým řezem;
 • 43C podlouhlý holicí strojek s rovným řezem;
 • 47C dlouhá rukojeť a klasická verze;
 • Trojúhelníkový model Merkur je chromovaný;
 • Merkur Progress T Shaped Razor je klasická verze s přímým seříznutím a nastavením úhlu;
 • Merkur Futur je chromovaný model s oboustrannou čepelí, těžkou váhou a futuristickým designem.

.

Plast

Modely této kategorie mají rozumné ceny, protože plastymnohem levnější než kovové výrobky. Proto do rozpočtové sestavy, výrobce dnes zvažuje pouze jeden model - plastový klasický stroj. Jeho pero je vyrobeno z vysoce kvalitního syntetického plastu, kombinuje červenou a černou barvu, zosobňuje vintage modely holicích strojků.

Satined

Speciální ocenění jsou nástroje společnosti Merkur se saténovou rukojetí. Značka představila několik takových modelů, a to:

 • 44C je nejmodernějším modelem se širokým jasným držadlem doutníku ve formě kovu se saténovou úpravou a vysokou hmotností;
 • 46C satinizovatelný skládací holicí strojek s obvyklým rovným řezem v koženém pouzdře;
 • klasická chromová verze s rovným výbrusem a hliníkovou modřenou rukojetí;
 • Merkur Futur ve futuristickém provedení s oboustrannou čepelí a vysokou hmotností pro přesné holení.
Je to důležité!Všechny saténové modely jsou velmi žádané, protože patří do segmentu břitvy průměrné cenové politiky.

Co dělat při výběru

Za prvé, muž by měl vyhodnotit, jak dovedně může používat stroj ve tvaru písmene T, protože zkušenosti a dovednosti přímo určují, který typ stroje je nejlepší zvolit. Je-li člověk v tomto oboru novinkou, je lepší upřednostnit holicí strojky od firmy Merkur s rovným řezem, nastavením úhlu ostří a nízkou hmotností, protože tyto modely mají nízký stupeň agresivity.

Pro ty, kteří mají zkušenostipráce s takovými nástroji vhodnými pro těžké stroje s libovolnými možnostmi řezu, stejně jako s nastavitelným úhlem.V druhém případě může člověk nastavit nejagresivnější úhel, aby zajistil rychlé oholení vlasů na nulu.Trojúhelníkové modely jsou vhodné pro ty muže, kteří si chtějí nejen oholit strniště, ale také vyrovnat a modelovat tvar knírek, vousů a dokonce i obočí.

Údržba a údržba

Každý model holicích strojků ve tvaru písmene T od společnosti Merkur znamená vlastní vlastnosti použití předepsané v pokynech výrobce.Existují však obecně uznávané standardy, například skutečnost, že když se čepele otupí, je třeba je změnit na nové, aby nedošlo ke zranění kůže a aby nedošlo k odtržení vlasů během holení.Je nutné vyměnit čepele přibližně jednou za 4-8 týdnů používání.

Po každé holicí proceduře by měl být přístroj očištěn od chloupků a omyt pod tekoucí vodou.Je zakázáno umísťovat je do sáčku nebo skladovací lahvičky, dokud není zařízení zcela suché.Zbytkovou vlhkost můžete odstranit papírovou utěrkou.Bez ohledu na výrobní materiál by holicí strojek ve tvaru písmene T měl být skladován na suchém a větraném místě, aby nedošlo k poškození jeho integrity a funkčnosti.

Závěr

Stroj ve tvaru písmene T je nejlepším přístrojem pro rychlé, vysoce kvalitní a bezbolestné odstranění štětin a vousů.A pokud používáte moderní nástroje firmy Merkur, můžete nejen pohodlně oholit, ale také modelovat a upravovat tvar vousů avousy.Jen málo populárních výrobců se může pochlubit tak širokým sortimentem, jedinečným designem a různými modely, jako je německá značka Merkur.