Málo známé typy vazeb pro muže: od Byle po Plastron

Úspěšný moderní člověk by měl vypadat jako "špice a rozpětí", takže stylistům se doporučuje, aby v šatníku měli vždy klasický kalhotový oblek, košili a pár vázanek jiného profilu.Pravé módy a znalci stylu v oblečení dnes mají ve svém sortimentu několik desítek druhů vazeb pro všechny příležitosti.Povrchově vázané vazby lze rozdělit do 3 skupin - klasické přísné, elegantní pro oslavy, kreativní a originální.

Ve skutečnosti v rámci této klasifikace existuje více než 50 typů příslušenství, které se mohou lišit parametry a rozměry, stylem a barvami, výrobními materiály a tisky.Stylisté také samostatně sestavili seznam nejvzácnějších a nejméně známých modelů, včetně kravaty Bailau, kravaty Lavalier, kravaty Samovyaz a mnoha dalších možností.

Důvod málo známých vazeb

Skutečnost, že existují druhy vazeb pro muže, je přímo ovlivněna módou.a jeho trendy, stejně jako vývoj designérů a módních návrhářů.Kromě toho se mnoho slavných osobností stává nevědomky, včetně popularity různých klasických či opačných originálních a vzácných typů vazeb pro muže.

Stylisté dnes nabízejí 4 skupiny kravat:

  1. Klasikyjsou standardní a obvyklé pánské kravaty, které jsou kombinovány s obchodním stylem a většinou kostýmů.Patří mezi ně trendové vzory a typy kravat, jako je Windsor nebo Regata.
  2. Inteligentní modelyjsou módní a světlé možnosti příslušenství, které společnost nepřijímá.Tyto vazby se vyznačují nestandardními velikostmi a barvami a nejvýznamnějšími představiteli této skupiny jsou modely Plastron, Sharpay, Ascot.
  3. Luky a motýlipro muže, kteří oceňují tento styl příslušenství pro krk.Stylisté doporučují nosit takové modely pod kabátem.
  4. Vzácné a kreativní modely, z nichž mnohé se objevily poměrně nedávno, jsou však mnohem méně poptávány než předchozí modely.To může být Bolo kravata, Lavalier, bederní kravata nebo Shar Pei a kol.

Druhá odrůda se z nějakého důvodu stala málo známou.některé doplňky se objevily relativně nedávno, jiné se zřídka kombinují s obvyklými pánskými oděvy, jiné jsou vhodné výhradně pro neformální a nestandardní myšlení, kreativní osobnosti.

Seznam nejasných vazeb

Vzácné modely vazeb se zřídka prodávají na pultech obchodů a butiků, lze je vidět na výstavách slavných návrhářů a módních návrhářů a můžete si je zakoupit ve specializovaných prodejnách. Stačí se seznámit s každým druhem zvlášť, abychom pochopili, co způsobilo jejich nízkou popularitu a slávu mezi moderními lidmi.

Baylau

Bilauova kravata ve skutečnosti není typem kravaty, nýbrž druhem tkaní. Z kazašské „místní“ se překládá jako „pletení“ nebo „tkaní“, proto hovoříme o samotném uzlu, který může použít jakýkoliv model příslušenství. Kravatu tohoto druhu můžete svázat do rukou během několika málo vteřin, přičemž se dvě zápěstí otočí kolem zápěstí.

Plastron

Plastron je druh zářivého a elegantního příslušenství pro krk pro muže. To je široká kravata, která zabírá mnoho místa na hrudi člověka. Dříve bylo takové příslušenství v hotovém formuláři připojeno kolíkem. A dnes je častěji používán k vytvoření obrazu ženicha na svatbě.

Kanzashi

Pokud se člověk snaží o jedinečný obraz, můžete to zkusitnezávisle tvoří kravatu pomocí kanzashi metody. Nejčastěji jsou ručně vyráběné saténové stuhy nabízeny pro ruční výrobu, po které je stačí seříznout a šít, abyste získali příslušenství na krku. Toto může být kanzashi kravata vyrobená z saténových stuh s výšivkou nebo jinými dalšími detaily, takový jako brože, korálky, etc.

\ t

Vlněná kravata

Jen málokdo ve své představě představuje kravatu z takového materiálu, jako je vlna, i když je to dnes skutečný trend. Jeho vlastnosti - textura, velká variabilita, tvídové odstíny, pohodlí a teplo, které je ideální pro chladné období. Hlavním zaměřením takového příslušenství bude textura samotné látky, kterou lze kombinovat se všemi styly oblečení.

Sharpay

Úzká kopie produktu Plastron a Ascot je kravata Shar Pei, která vizuálně připomíná šátek, na hrudi je mnoho záhybů. Původní Sharpei se nosí pouze v případě slavnostních a slavnostních událostí, protože se předpokládá velmi neobvyklý uzel, vyzařující šarm a šlechta. Dnes je Sharpeiho kravata opět na svém vrcholu.

Dandy

Dalším vzácným druhem pánského příslušenství je kravata. V dobách Elvisa Presleyho a jeho fanoušků se staly obzvláště populární kudrnaté kravaty, které proměňují obraz člověka v bezprostřední, odvážnou a uvolněnou příď. Vrchol popularity tie styag začal v šedesátých letechlet a dnes často záblesky v obrazech světově proslulých mužů.

Hedvábná kravata

Dnešní elegantní a hedvábná kravata pro mládež je žádána u mužů všech věkových kategorií.Textura hedvábí je mírně nerovnoměrná, ale lesklá a lesklá naznačuje neformální vzhled kravaty, a proto je ideální pro všechny typy bund a košile.

Plastová kravata

Tento rozruch ve světě pánské módy vytvořil nový objev odborníků - plastovou kravatu.Je vyroben z lehkého tenkého plastového materiálu, vizuálně se neliší od tkaniny progenitora.V tomto případě se předpokládá, že kravata je v hotovém stavu a je upevněna elastickým k límci košile.Toto příslušenství může být jednohlasé nebo vícebarevné, hladké nebo texturované.

Železná kravata

Nejen z plastu, ale také z kovu dnes vytvářejí stylové a kreativní modely vazeb pro muže.Kravata je vyrobena z matného nebo lesklého kovu zlaté, stříbrné nebo monofonní barvy.Železná kravata je upevněna na obvazu nebo gumičce přímo na límec košile.Světlé možnosti vypadají originální a módní pro zvláštní příležitosti, a tmavě malované modely jsou vhodné pro přísný klasický vzhled.

Kožená kravata

Materiál použitý k vytvoření kravaty hraje důležitou úlohu při vytváření obrazu a obrazu.Například kožené doplňky, podle stylistů,zdůrazňuje stav, krásu a bohatství mužů. Tyto modely získaly největší popularitu v šedesátých letech, ačkoliv se i dnes často objevují v obrazech mediální tváře. S koženou kravatu, můžete drasticky změnit luk, zejména pokud dáváte přednost multi-barevné možnosti.

Lavalier

Dalším slavnostním modelem je Lavalier, příbuzný společnosti Plastron a Ascot. Předchůdce takové kravaty byl favorit francouzského krále Louise XIV vévodkyně Louise de Lavalier. V té době muži svázali převážně kapesníky a zdůrazňovali eleganci a kouzlo. Vizuálně, Lavalier vypadá v podobě luk široké bílé šály z lehké tkaniny s krajkou.

Dřevěná kravata

Seznam pobuřujících a kreativních vazeb doplnil dřevěný vzhled příslušenství, který přitáhne pozornost ostatních a zdůrazní neobvyklý přístup k vytváření obrazu člověka. Stvoření zahrnuje různé druhy stromů, a takové příslušenství krku je připevněno gumičkou nebo proužkem látky. Mnoho dřevěných modelů se skládá z několika článků, které vytahují, které můžete upravit jejich délku.

S výšivkou

Pro znalce etnika v oděvu a vzhledu módní návrháři a návrháři vytvářejí kravaty a motýli s výšivkou různých možností. Vazby mohou být různých šířek a délek, barev a vzorů, ale s přidáním ruční nebo strojní výšivky. Mohou to být vzory, různé neformální obrazy a dokonceloga.Je lepší kombinovat takovou kravatu s jednobarevnou košili.

Polka-Dot

Originál a vzhled pro puntíky v různých barvách.Pokud kombinujete barvy správně, kravata bude klást důraz na krásu a styl obleku, stejně jako odhalení sofistikovanosti a jistého kouzla jeho vzhledu.Malý hrášek zdůrazní autoritu člověka a barva hrášku by se měla překrýt s odstínem košile.Velký hrášek je vhodný pro oslavy.

Trikolor

Je-li muž vlastencem své země, v jeho šatníku budou určitě věci s obrazem vlajky a znakem.Ta kravata Tricolor dnes je velmi populární, ale hlavně mezi mladými lidmi.Zobrazuje tři barvy - bílou, modrou a červenou, které odpovídají ruské vlajce.

Se znakem Ruska

Dalším typem vazby pro vlastence, ale s méně barevným zpracováním, je jednobarevná kravata s obrazem erbu Ruska..Znak je nejčastěji zobrazován na samém konci širokého vázacího pásku, zbytek příslušenství může být jakékoliv barvy a textury.

Dvojitá kravata

Pro muže, kteří se ne vždy vyrovnávají s různými metodami tkaní uzlů, byl vytvořen originální model - dvojitá kravata.To může být tkané v žádném případě, jako dvojitá strana vypadá velkolepé a módní v každém designu.

V kleci pásek

Pokud zdůrazňují monochromatické vazbyKlasický a přísný styl, pak se příslušenství s potiskem bude moci zaměřit na vynikající chuť mužů.Například, kravata v kleci bude zdůrazňovat konzervatismus a retro-styl v obraze, ale to je důležité správně kombinovat tisky a jejich velikosti tak že klec na kravatě je větší než klec košile nebo obleku.Originální a solidní vzhled modelů v pásu, je také důležité správně kombinovat takový tisk, je žádoucí, aby orientace pásů byla odlišná.

Samo pletení kravaty

Pro muže, kteří nerozumí všem složitostem vazeb tkaní, vytvořili odborníci hotové příslušenství s uzlem.Kravatu samovyaz dost nosit košili límec, mírně tahat uzel kolem obvodu hrdla.Nepředpokládá žádné tkaní.

Trojúhelníková kravata

V tomto případě se jedná o kravatu ve tvaru motýla, ale její strany budou nestandardního trojúhelníkového tvaru.Nejčastěji jsou tyto modely vytvořeny z bavlny a dalších přírodních hustých tkanin a nosí se v každodenním životě s různými předměty oblečení.Kravata trojúhelník je ideální pro zvláštní příležitosti.

Kravata s flitry​​

Známé značky pánského oblečení dnes nabízejí originální příslušenství pro odvážné a odhodlané muže - kravatu s flitry.Ohromující modely takových vazeb jsou nejčastěji vyráběny v Londýně, ve Francii a navrhují plné barvy.Lesklá kravata by neměla být kombinována s lesklými tkaninami a jinými světlýmibarev, takže pouze toto příslušenství je přízvuk.

Vojenská kravata

Doplněk vojenského krku je také součástí korporátního oblékání sloužících mužů, ale ve vlastním originálním stylu. Nejčastěji se vyrábějí na objednávku jednobarevných tupých druhů s obrazem erbu, hvězd nebo vojenských ocenění.

Řetězec

Pro znalce pobuřujícího a neformálního stylu návrháři nabízejí náročné kravaty, například kravatu ve smyčce ve tvaru smyčky kolem krku. Provádí se z úzkého příslušenství ve formě lana, ale ne každý člověk učiní tento odvážný krok.

Fotogalerie


Závěr

Především společnost hodnotí všechny klasické a standardní, a proto jsou kreativní myšlenky a pobuřující modely schopny a vzpomínány, ale nejsou žádány. Takže v případě vazeb každý ví, co je to Windsor, Bolo nebo Regatta. Jen málo lidí je však obeznámeno s vlastnostmi a charakteristickými rysy kravaty Lavalier, Shar-Pei nebo Stilyag. Nejneobvyklejší řešení při vytváření vazeb jsou spojena s materiály jejich výroby. Dnes je v módě nejen vlna nebo samet, ale také kovové, dřevěné a plastové doplňky.