Levné pánské vůně: top 5 nejlepších vůní

S pomocí parfému může člověk upevnit svůj obraz a vnější obraz, zbývá jen se naučit, jak si vybrat opravdu kvalitní a hodnotné výrobky. Na trhu pánských parfémů dnes nabízí obrovský rozsah, který jen komplikuje volbu. Z tohoto důvodu je poptávka především po levných pánských parfémech, protože cena pro mnohé je rozhodujícím faktorem.

Odborníci poukazují na to, že ne vždy mohou být drahé vůně ve skutečnosti podle jejich představ. Některé značky nastavují nadsazené ceny parfémů pouze z důvodu propagace a obrazu, i když mnoho nízkorozpočtových možností není nižší než jejich kvalita, trvanlivost a všestrannost kompozice. V tomto ohledu odborníci sestavili seznam nejlepších levných parfémů pro silnou polovinu společnosti.

Levná, ale vytrvalá pánská vůně

Cena parfému se může skládat z mnoha kritérií a složitosti samotné výroby, například některé vůně Clive Christian jsou bezcenné, a to nejen pro složité a trvanlivé složení, ale také pro speciální obalový design a vložku s drahými kovy v láhvi. Pokud člověk potřebuje kvalitní, ale levné mužeToaletní voda, to stojí za to podívat se na následující hodnocení dobré parfémy, podle odborníků.

Plavba Nautica

Díky původní aromatické kompozici a rozumné ceně byla tato toaletní voda populární již mnoho let. Tato vůně je dobrá, protože je univerzální ve složení a účelu, její osvěžující akcenty budou vyhovovat mužům všech věkových kategorií a preferencí, ale nejlépe se hodí pro teplé póry. Zde můžete rozeznat tóny jablka, čerstvé květinové doplňky, hluboký dřevitý motiv. Průměrný stupeň odolnosti je ideální pro nenáročné muže a cena je $ 35 za 50 ml.

Cerruti 1881 Nino Cerruti

Pro ty, kteří mají rádi příjemné večerní pánské vůně za rozumné ceny, je Cerruti 1881 od Nino Cerruti nejoblíbenější vůní. Vrcholem této kompozice je fascinující přetrvávající vůně obsahující bergamot, hřebíček, levandule, černý rybíz, pačuli, santalové dřevo, bílý cedr a borovice, cypřiš, dubový mech, pepř, růže a vetiver. Díky takovému komplexu akcentů se vůně okamžitě zamilovala do opačného pohlaví a její cena je 19 dolarů za objem 100 ml.

Pierre Cardin Legend

Francouzskou značku důvěřují miliony mužů, zatímco vůně Pierra Cardina Legenda se objevila v poslední době, ale mnoho lidí si pamatuje její zajímavou vůni. Zde můžete zažít hloubku černého absintu, zázvoru, muškátového oříšku, oleje z cypřiše, šalvěje, vetiveru, kůže, jantaru a tonky. Tento levný, ale dobrýParfém bude stát pouze 19 dolarů za 100 ml.

Vášeň Elizabeth Taylor

Americká výroba vysoce kvalitních parfémů patří do skupiny orientálních dřevitých vůní.Citrusové tóny jsou úzce propojeny s kořeněnou skořicí a hřebíčkem, vanilkou, bergamotem, santalovým dřevem, bílým cedrem, pelargónií a také rušivým pižmem a jantarem.Ideální parfém vhodný pro večerní romantická data, vůně není nijak zvlášť vytrvalá, ale svůdná a milovaná mnoha ženami.A jeho cena je asi 20 dolarů za 120 ml.

Hádat svůdné homme modré

Osvěžující levná pánská vůně skutečně shromáždila mnoho pozitivních ohlasů od mužů, a protohit hodnocení.

Díky vůni moře je parfém ideální pro horké léto a složení obsahuje také akcenty citrusového kaviáru, černého pepře, kardamomu, mechu, kašmírského dřeva, pelargónie a písku.Odborníci říkají, že takový rozpočet mužů vůně skutečně odhaluje smyslnost, odvahu a vitalitu v majiteli, a cena za to je jen asi 20 dolarů za 120 ml v láhvi.

Odborný posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Stereotyp, že rozpočtová pánská vůně nemůže být nasycená, hluboká a vytrvalá, byla ve skutečnosti rozbitá, když se objevila rozpočtová mužská vůně.Dřevitá dřevitá vůně s akcenty cypřiše, vetiveru, kašmírského dřeva a pižma je neuvěřitelně odolnáa tlusté.

Co hledat při výběru parfému?

Při výběru dobrého a levného parfému pro člověka je důležité věnovat pozornost nejen ceně, ale i složení a složení. Důležitým faktorem při výběru by měl být věk, například ovocná ovocná aroma jsou vhodnější pro muže do 20 let, odborníci doporučují mužům vyzkoušet vůně citrusů a květin u mužů ve věku 20-30 let. Pro tuhý věk jsou vhodné hluboké dřevité, tabákové a kořeněné vůně ve východním motivu.

Tip!Psychologové doporučují výběr vůně pro muže, počínaje jeho vlastním temperamentem a charakterem, aby odhalili nejlepší stránky a rysy. Nejlepší verze parfému, která necítí svůj vlastní čich.

Chcete-li najít svou vůni, muž může vzít navrhované možnosti, dát je na piják a nést s sebou pár hodin, sledovat reakci těla a vůně k jejich přítomnosti. Vůně, která je po chvíli méně rušivá, stojí za to vyzkoušet si, která působí na pulzující kůži. Pokud je vůně stále příjemná a neintruzivní, když přijde do styku s kůží, našel si muž svůj optimální parfém. Toaletní voda je vhodnější pro léto a v zimě odborníci radí používat parfémy.

Závěr

Navrhované levné kolínské pánve a parfémy jsou živým potvrzením skutečnosti, že není vždy vhodné přeplácet peníze za „nezkrotné jméno“ a složitý design. Jednoduchá láhev a neznámý výrobce může poskytnout levný, ale vytrvalýhluboká a všestranná vůně.Odborníci doporučují dávat přednost vícesložkovým prostředkům, protože stejná chuť se rychle stává nudnou.Uvedených 5 možností splňuje tyto požadavky.