Letní pánské oblečení styl: co lze kombinovat?

Letní mužský styl může vyzvednout každého muže.Dva hlavní cíle, které je třeba sledovat, jsou praktičnost a móda.Pokud jde o praktičnost, oděv by neměl způsobit nadměrné pocení.Při pohledu na módu v létě to vlastně není tak snadné, protože většinou muži nosí volné oblečení.

Dnes budeme hovořit o tom, jak kombinovat letní oblečení.Jaké by to mělo být.Věnujeme pozornost také tomu, jaký druh oblečení je vhodný v horkém období.Promluvíme si, které obrazy nejsou v tomto ročním období relevantní.

Snadné a stylové

Letní styl oblečení pro muže má svou vlastní zvláštnost.Spojuje věci, které jsou navzájem neslučitelné.Například v létě můžete nosit kalhoty s tričkem.Chcete-li zdůraznit svůj styl, můžete si vybrat stylovou a zároveň lehkou bundu.

Pro muže existuje zvláštní letní obchodní styl.Jeho zvláštností je, že všechny šaty jsou šité z jednoduché a tenké tkaniny.Bundy obvykle nemají podšívku.Můžete vždy vypadat stylově, stačí jen kombinovat oblečení a držet se jednoho stylu.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
V létě se doporučujekoupit světlé oblečení. Tmavé barvy přitahují sluneční světlo k sobě, takže tyto odstíny nejsou příliš praktické.

Vyberte materiál

Když se teplo zahřívá, muž chce nosit lehké a prodyšné tkaniny. Zpravidla musí být přirozené. V syntetických tkáních tělo nedýchá a člověk se zahřívá. Nejen t-košile a šortky jsou šity z letních tkanin, ale také kalhoty, bundy a košile.

Nejvhodnější letní možnosti jsou bavlna a len. Někdy můžete nosit lehkou vlnu. Tato vlna je ideální pro přechodné období jaro-léto. Ačkoliv je lnem nejlepší volbou pro teplo, má výrazný zápor, je velmi zmačkaný. Pokud vám to nevyhovuje, musíte si koupit vazbu z lnu a bavlny.

Tip!Je lepší nekoupit flanel a tvídové věci na léto.

I na léto si můžete koupit předměty z indických tkanin Madras a Sirsaker. Sirsaker je pruhovaná tkanina, a maras je tkanina vyrobená z multi-barevné skvrny. Styloví kluci nosí bundy Madras a obleky Sirsacker. Tyto materiály se často používají pro šití stylových obleků.

Oblečení pro horké dny

Ve skutečnosti není příliš snadné vybrat si mužský styl pro léto. Vše záleží na tom, na kterou událost chcete jít. Pokud se jedná o pravidelnou procházku, pak můžete nosit běžné tričko s kraťasy. Můžete nosit stylovou bundu s kraťasy, ale tady musíte být opatrní, abyste nevypadali směšně.

Šortky by také neměly býtdlouhá, takže není horká a není příliš krátká, protože vypadá vulgárně. Pochopení toho, jak dlouho by šortky měly být, je velmi jednoduché, pokud vaše šortky pokrývají kolena, to znamená, že model je příliš dlouhý. Pokud je vnitřek kapes viditelný zpod šortky, je to krátký model.

Tip!​​Nemůžete nosit dlouhé ponožky s kraťasy, jako poslední možnost, je lepší nosit sportovní ponožky.

V létě nosit košile s krátkým rukávem, nebo vyhrnout dlouhé rukávy. Oxford košile vypadají velmi moderní. Nyní se obracíme k bundě. Letní modely nemají podšívku, takže tělo dýchá. Samozřejmě, lehké bundy nevypadají oficiálně, protože jsou volnější. Pro slavnostní akce však můžete najít vhodný model.

Také byste neměli zapomenout na pokrývky hlavy. Abyste chránili hlavu před sluncem, musíte nosit čepice, klobouky nebo kšiltovky. Konečně, pojďme mluvit o botách. V létě je ideální nosit kožené nebo semišové topy. Můžete také nosit tenisky, mokasíny a espadrily. Je důležité, aby boty zapadaly do celého obrazu a odpovídaly oblečení.

Co nenosit v létě?

Je logické dospět k závěru, že v létě není lepší nosit oděv ze syntetické tkaniny. Takové oblečení přispěje k nadměrnému pocení. Je lepší, aby se těsně přiléhající kalhoty nebo trička, volný řez je vždy lepší.

Letní bundy lze nosit v této sezóně, ale pod nimi by neměla být košile. Krásné aMódní trička nebo trička.Letní pánská móda vždy vítá volné a lehké oblečení.Samozřejmě, musíte vzít v úvahu vaši postavu, abyste se nejen cítili pohodlně, ale i stylově.

Co bych měl hledat při výběru letního oblečení?

Jak již bylo řečeno, letní šatník by měl obsahovat předměty z lehké a přírodní tkaniny.Mělo by to být světlé nebo lůžko, ale ne tmavé barvy.Typicky se módní návrháři snaží vytvořit letní oblečení zdarma.I když by se člověk měl cítit pohodlně, věci by na něj neměly viset.Silná podlaha by měla vybírat oblečení své velikosti tak, aby šla kolem postavy a skryla všechny její nedostatky.