Letní pánské klobouky: vybíráme si pro sebe

Podle stylistů, mužský šatník musí nutně zahrnovat klasický formální oblek, džíny s tričkem a svetr, stejně jako několik čelenek pro různé stylové oděvy.S pomocí takového produktu, nemůžete jen schovávat před povětrnostními vlivy, chladem nebo slunečním zářením, ale také zdůraznit svůj styl.A letní pánské klobouky jsou spíše doplňky, než praktická věc.

Mnozí muži podceňují důležitost čelenky, přičemž to považují za nutnost pouze v chladném období.Ve skutečnosti konstruktéři a módní návrháři neustále produkují celé sbírky letních klobouků pro silnou polovinu společnosti, věříce, že muži jsou povinni dodržovat módu ne méně než ženy.A vzhledem k široké paletě stylů a modelů, každý člověk najde nejlepší volbu pro sebe.

Léto a pokrývky hlavy ]

Všechny nejnovější módní trendy jsou založeny na skutečnosti, že pánské letní klobouky by měly být praktické, stručné a vhodné pro věk, povolání, typ vzhledu a styl v pánském oblečení.Je důležité zvolit správný styl a velikost tak, aby byl produkt dobře udržován na hlavě, nezasahoval do revize a co je nejdůležitější, s výhodou upravoval tvar lidské tváře.

Vyberte obrázek

Ve skutečnostiVe skutečnosti jsou pánské letní klobouky prezentovány ve třech variantách - čepice, čepice a klobouky.Všechny tyto typy jsou rozděleny na podtypy, v závislosti na modelu, stylu, přizpůsobení a stylu zatížení.V této sezoně návrháři nabízejí mužům pár obrázků z letních klobouků:

  1. Panamaje praktická a pohodlná věc, která je ideální pro lovce mužů, rybáře, obyvatele letišť a cestující.Nejčastěji je kombinován se sportovním stylem, stejně jako s grunge a vojenskými styly.
  2. Kšiltovkaje sportovní typ pokrývky hlavy, který je ideální pro muže všech věkových kategorií, ale pouze v kombinaci se sportovním oblečením.
  3. Čepice je dokonalou čelenkou pro styly a milovníky stylu Beatles.Ano, a vojenský styl čepice dokonale zapadají, pokud mají byt korunu.
  4. Klobouk je módní a stylový doplněk pro moderní muže všech věkových kategorií.Dnes návrháři nabízejí mnoho stylů klobouků pro různé stylové oděvy.Například, klobouk-panama, jako látkový analogový slaměný klobouk pro pláž a přírodu, klobouk Fedor pro obchodní styl nebo ležérní oblečení, tyranský klobouk nebo kovbojský klobouk pro městský styl.
]

Ve skutečnosti existuje více než tucet různých typů klobouků, které mohou být klasické, gangsterské, plážové, kreativní styly pro jakékoli oblečení mužů.Je důležité, aby byly vyrobeny z lehkých materiálů, což umožňuje hlavudýchat v létě, ale chráněn před přímým slunečním zářením.

Co je důležité brát v úvahu v letním období?

Pro muže je při výběru čelenky důležité vzít v úvahu především vlastnosti jejich vzhledu a tvaru obličeje.

Úhlost v obličeji může být korigována zaokrouhlenými formami obvazu, vizuálně odstraněna plnost s klobouky s vysokou kapucí, a naopak, podlouhlý tvar obličeje může být korigován klobouky přetaženými přes čelo nebo asymetrickým fit.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Ve skříni každého muže by mělo být několik typů letních klobouků - pro každý den pro sportovní a klasický styl oblečení.

Čím vyšší je člověk, tím větší by měl být klobouk nebo klobouk, nejnižší muži by si měli vybrat plochý klobouk. Pro majitele krátkých účesů, Panamas, čepice, baseballové čepice jsou vhodnější, s dlouhými vlasy barety a široký-lemoval klobouky vypadají lépe. Pod přísným stylem šatů, stylisté doporučují nosit klobouk, a Panamas, čepice a čepice - pod městským nebo sportovním stylem.

Obrázky


Závěr

Navzdory tomu, že letní klobouky nejsou naléhavou potřebou, stylisté doporučují každému muži mít několik modelů klobouků a čepic. Návrháři zase nabízejí neustálé aktualizace sbírek pro skutečné.a znalci klasiky.Zbývá pouze vybrat styl a model pro celkový obraz a typ vzhledu člověka.