Lék Maxoderm pro muže: návod, cena, vlastnosti

Moderní medicína má spoustu léků ke zvýšení potence u mužů, to jsou krémy a různé masti, stejně jako tablety, kapsle, injekce a doplňky stravy. Výrazným příkladem účinného a bezpečného prostředku je lék Maxoderm, který je dostupný ve formě krému.

Lokální léčba zůstává vždy prioritou z důvodu její nižší toxicity a rizika vedlejších účinků. Pro prevenci sexuálních poruch a při komplexní léčbě lékaři často předepisují Maxoderm krém pacientům. Jeho účinnost spočívá ve složení, principu působení a konečných výsledcích terapie.

Složení a způsob vydání

Krém Maxoderm Men je přirozený prostředek pro zvýšení účinnosti, který lze aplikovat bez lékařského předpisu. Skládá se z následujících komponent:

 1. Extrakt z listů aloe listůje anestetikum, baktericidní, fungicidní činidlo obsahující mnoho užitečných látek a imunostimulačních složek.
 2. Extrakt ze zeleného čaje- kakhetiny ve složení jsou silné antioxidanty, odstraňují toxiny a radikály, čisté cévy a krev, kromě extraktu posilujemetabolismu.
 3. L-arginin- složka, která se podílí na tvorbě hormonů a různých enzymů, navíc napomáhá produkci oxidu dusnatého, který zvyšuje sexuální funkce a sílu mužů.
 4. Lecitinje transportér vitamínů a jiných prospěšných látek skrze krev a buňky, kromě lecitinu zvyšuje motilitu spermií a normalizuje metabolismus tuků v těle.
 5. Výtažek z bílých kopřivje diuretikum, protizánětlivé, tonické a vazodilatační činidlo, které normalizuje krevní oběh, krevní tlak a psycho-emocionální pozadí.
 6. Extrakt z trpasličího palmového ovoceje nepostradatelným lékem pro prevenci a léčbu adenomu prostaty.
 7. Rosemary- koření posiluje náladu, zabíjí bakterie v těle, zmírňuje záněty a také urychluje pohyb krve cév.
 8. Grapefruitový extrakt ze semen- zvyšuje imunitu, inhibuje záněty, zabíjí bakterie, čistí krevní cévy a zabraňuje vzniku rakovinných buněk.
 9. Kůra stromu katuabaje přírodní afrodiziakum, které zvyšuje libido a přitažlivost k opačnému pohlaví.
 10. Muira Puamaje jihoafrický strom, který je silným stimulátorem erekce a libido, které zvyšuje reprodukční schopnosti mužů.

Lék Maxoderm se vyrábí ve formě krému, který je balen v 118 ml zkumavce. Je nutné použít prostředky pouze navenek.

Jak tato droga působí?

Mast a krém jsou léky, které zajišťují rychlou absorpci složek do krve, aniž by procházely trávicími orgány, ledvinami a játry. Místní léčba je tedy méně toxická, bezpečnější a rychlejší. Krém Maxoderm poskytuje následující farmakologický účinek:

 • posiluje erekci, činí ji stabilní a dlouhou vzhledem k rozšířeným cévám, zrychlenému krevnímu oběhu a normálnímu krevnímu tlaku;
 • zvyšuje velikost penisu v důsledku zvýšené elasticity tkání penisu, dilatace krevních cév a zrychleného průtoku krve;
 • zvyšuje účinnost a libido v důsledku obsahu afrodiziakum a excitačních složek;
 • činí pohlavní styk jasným a citlivým vzhledem k normalizaci průtoku krve v pánevních orgánech.
Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Zvýšení velikosti mužského penisu pomocí Maxoderm krému není mýtem, ale skutečností. To je způsobeno tím, že krém zvyšuje erekci a pomáhá tělům kavernózních sil silněji protáhnout pod zvýšeným přílivem krve do genitálií.

Svědectví

Navzdory skutečnosti, že krém Maxoderm není syntetický nebo hormonální stimulant potence, měl by být aplikován přesně podle pokynů a z dobrého důvodu. Údaje pro krém budou následující:

 • sníženíúčinnost, včetně věku;
 • slabá erekce vaskulární a psychogenní etiologie;
 • zánětlivé procesy v prostatě a genitourinárním systému obecně;
 • nestabilní erekce;
 • před produkcí osiva a krátkým stykem;
 • Nespokojenost mužů s velikostí jeho reprodukčního orgánu.

Lze tedy chápat, že krém Maxoderm má komplexní účinek na urogenitální systém.Může být tedy použit k prevenci nebo léčbě jakýchkoliv poruch genitourinárního systému.

Způsob podání

Návod k použití je souhrn, který je připojen k přípravku, specifikuje způsob aplikace a potřebné dávky.Přípravek Maxoderm by měl být aplikován na kůži penisu krátce před pohlavním stykem, aby se zvýšila erekce a pocity pohlavního styku.Masážní krém by se měl třepat po dobu 5-10 minut.

Pokud člověk potřebuje dlouhodobý účinek krému, používá se v průběhu.To by mělo být provedeno následovně:

 • První týden krému se aplikuje 4krát denně;
 • druhý a třetí týden krém se aplikuje podle instrukcí 5krát denně;
 • Od čtvrtého do šestého týdne se krém používá 6krát denně;
 • sedmý a osmý týden se lék třese do kůže 5krát denně;
 • od devátého do desátého týdne se výše žádosti snižuje na 4 krát denně;
 • Jedenáctý a dvanáctý týden se smetana používá 3krát denně.

Díky této metodě užívání léčiva krém poskytne kumulativní atrvalý účinek bez závislosti.Před takovou terapií je lepší se poradit s odborníkem.

Kontraindikace

Každý lék má řadu kontraindikací a upozornění, aby se snížilo riziko nežádoucích účinků.Přestože krém Maxoderm nemá syntetické, hormonální a toxické složky, má stále několik kontraindikací.

Především je to přecitlivělost mužského těla na složky v kompozici.Také krém se nedoporučuje používat, pokud partnerka ženy čeká na narození dítěte.Odkládání léčby Přípravek Maxoderm stojí v případě kožního onemocnění nebo kardiovaskulárního onemocnění.

Jaké jsou možné vedlejší účinky?

Dokonce i bylinné přírodní léčivé přípravky jsou vzácné, ale stále mohou způsobit vedlejší účinky.Nejčastěji se jedná o alergickou reakci způsobenou nesnášenlivostí složek v kompozici.Zbytek léku je naprosto bezpečný a netoxický, neznamená vedlejší účinky.

Důležité! Před použitím přípravku Maxoderm krém stojí za to vyzkoušet kožní reakci v jakékoli jiné oblasti.K tomu se na pokožku nanese malé množství krému, nechá se 5-10 minut.Pokud se na kůži neobjeví zarudnutí, otok, svědění a jiné příznaky podráždění, smetanu lze použít k určenému účelu.

Cena v lékárnách

Krém Maxoderm můžete získat v jakékoli lékárně nebo na specializovaném přípravkuinternetu.Náklady na trubku o hmotnosti 118 ml budou muset zaplatit 500-600 rublů.Online nákup léku bude poněkud levnější.Lék Maxoderm má mnoho levnějších analogů.

Závěr

Maxoderm - krém pro stimulaci mužských pohlavních funkcí, zvýšení erekce, a tím zvýšení velikosti penisu.Můžete ji použít jednou před pohlavním stykem, abyste zajistili silnou erekci a jasný orgasmus, a můžete použít metodu kurzu k dosažení maximální účinnosti léku.