Které kalhoty jsou pro muže lepší: názor urologů

Ne každý zástupce silnějšího pohlaví ví, jaké kalhoty jsou pro muže lepší, než aby si riskoval zdraví a zachoval reprodukční funkci. Tento prvek spodního prádla se používá denně, nejen pro krásu a teplo, ale také pro dodržování základních pravidel osobní hygieny.

Pánské spodky přicházejí v různých stylech a tvarech a každý si může vybrat, ve které variantě je pohodlnější, ale existují pravidla, na která byste měli naslouchat, abyste nelitovali. V tomto článku se podíváme na to, jaké typy spodního prádla vyrábí výrobci spodního prádla a zda je jejich volba spojena se zdravím mužů.

Které pánské spodní prádlo je nejbezpečnější?

Lékaři říkají, že správná volba prádla pro chlapce je důležitá již od útlého věku, aby se varlata vyvinula správně, a to je možné pouze za normálních podmínek, které nejsou omezující. Kalhotky by měly volně ležet na bocích a netlačit šourek na stehno. Také dávejte pozor na to, zda je ve vybraném modelu spodního prádla speciální manžeta pro pohodlné umístění šourku.

Kromě tohoskutečnost, že prádlo by nemělo být stísněné, by mělo být šito z přírodní tkaniny. Nejlepší možností je bavlna. Kalhotky by měly být lehké a při nošení by neměly způsobit nepohodlí. Tavení syntetických tkanin je nejlepší ponechat na cvičení v tělocvičně. Pro každodenní nošení jsou vhodné pouze přírodní prodyšné látky, které nevedou k přehřátí genitálií.

Důležité!Spermatozoa se vyvíjejí normálně pouze tehdy, když jsou varlata při teplotě nižší než pět stupňů tělesné teploty. Stanovisko lékařů jasně říká, že varlata by měla být vždy teplá, ale prádlo by nemělo zasahovat do nepřetržitého oběhu vzduchu, aby se odstranila zvýšená vlhkost a přehřátí v oblasti genitálií.

Zatímco prádlo by mělo být volné, nemělo by být příliš volné. Styl "rodinné kalhoty" není nejlepší volbou pro zachování reprodukční funkce mužů.

Výběr spodního prádla podle typu tkaniny

Spodní kalhotky by se neměly nosit denně. Mohou být použity během výletu do řeky nebo do posilovny. V žádném případě není možné chodit po celý den v takovýchto plavkách. V opačném případě můžete vyvolat rozvoj nemocí močového systému a problémy s erekcí.

Pokud chcete vědět, které kalhoty jsou pro muže zdravější, odpověď je jednoznačná - volné šortky jako boxerky z přírodních tkanin, dnes je bambusová viskóza ve výšce módy. Tato tkanina se cítí jakohedvábíJe velmi příjemná pro tělo, je trvanlivá a má antibakteriální vlastnosti (což je velmi důležité).Tkanina může mít jakoukoliv barvu s potiskem nebo bez potisku.Je důležité, aby měl vysokou kvalitu, nevymizel a nezměnil tvar během praní

Výběr spodního prádla podle stylu

Při výběru spodního prádla nejsou tak důležité barvy nebo značka jako správnéodpovídající styl.Volné šortky "rodinné kalhoty" nejpohodlnější.Netlačí plíce a nikde těsně.Je to ideální volba pro muže s pevně postaveným pivním břichem.Boxeři jsou modernizovanou formou šortek, kterou preferují mladí lidé díky módnímu vzhledu a maximálnímu pohodlí.Pro jejich přizpůsobení se používají elastické tkaniny, které umožňují pevnější uchycení k bokům a zároveň neomezují pohyb.Plavky nejsou nejlepším modelem pro zdraví mužů, ale někteří muži tvrdohlavě používají tuto zvláštní formu spodního prádla pro každodenní nošení.Kluci se spoustou dolních stehen mají těžké najít správné boxery.

Výrobci spodního prádla dnes vyrábějí obrovské množství různých modelů pánského spodního prádla.Řádně nošení pánských kalhot by mělo být tak, aby se nesetřely, nemačkaly genitálie a nezpůsobovaly nadměrné pocení v oblasti třísla.Je lepší začít při výběru ideálního modelu.

Znalecký posudek o oblíbených modelech spodního prádla

Pojďme se podívat na názory odborníků na nejběžnější a nejoblíbenější styly pánského spodního prádla.Možná, že některé názory pomohou lidem, aby se rozhodli.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Při výběru spodních kalhot věnujte pozornost modelům se speciálními bočními štěrbinami. Takové řešení nebylo vytvořeno pro krásu, ale pro zvýšení cirkulace vzduchu v intimní oblasti, což je důležitá podmínka pro zdraví mužů.

Boxeři

Tato uniforma se navenek podobá šortkám s jedním rozdílem: přítomnost speciálního pouzdra (kapsy) pro pohodlné umístění genitálií samců. To je bezpochyby nejoblíbenější model kalhot mezi muži, protože pohodlí a stylový vzhled.

Pánské boxerky s ideálním poměrem cena /výkon

Zvláštní pozornost je třeba věnovat velikosti a délce (krátké, střední stehno, délka kolen). Vše záleží na stylu oblečení, který člověk preferuje. Pod džíny a lehké kalhoty je lepší zvolit zkrácené verze. Dlouhé modely jsou volnější a hodí se do klasických kalhot.

Hipsa

Tvar tohoto modelu je podobný boxerům, ale noha je ještě kratší a pas je nižší. Jsou velmi pohodlné pro každodenní nošení i sportovní prádlo. Boky v jeho vzhledu jsou něco mezi boxerem a krátkým.

Dobře se hodí na postavu, nevyčnívají přes kalhoty. Je velmi pohodlná, pružná a nebrání pohybu. Tento model vypadá ve srovnání s boxeři svůdnější

Slipy

Klasické klipy na zádechhýždě jsou zcela zavřené a nohy jsou zcela otevřeny vepředu, což je velmi pohodlné a apeluje na muže.Existuje několik skluzu modely, které se liší pouze v hloubce zářezu.

Slipy pánské (kalhotky) s ideálním poměrem cena /výkon

Existují také možnosti, které otevírají zadek o třetinu nebo polovinu, ale oni nejsou tak v poptávce mezi mužskou populací, jako klasické možnosti.

Důvod, proč je důležité nosit spodní prádlo pro muže

Nedávno muži raději chodí bez spodního prádla.Takové rozhodnutí však může nepříznivě ovlivnit zdraví.Proč muži potřebují nosit kalhoty?Je to z hygienických důvodů.

Riziko šíření patogenní mikroflóry a různých patogenních bakterií se zvyšuje, což může vést k rozvoji kožních onemocnění, jakož i k problémům s fungováním močového systému.

Závěr

Shrnutím všech výše uvedených informací můžeme říci, že nejlepší možností pro muže je rodina nebo boxeři.Z těchto forem si můžete vybrat vhodné modely založené na aktuálních módních trendech, střihu a tkanině, aby se správně nosily a kombinovaly je s oblečením, aniž byste se museli starat o své zdraví.