Krátké účesy pro chlapce: fotografie a tituly

Řádně zvolený účes, kromě stylového provedení, umožňuje vašemu dítěti, aby se cítil sebejistě, aby byl založen mezi svými vrstevníky, aby se neustále dozvěděl o světě kolem sebe.Ale experimentujte s novými obrázky, jak si přejete.

Dětské krátké účesy pro chlapce jsou skvělé pro mnoho každodenních činností, protože jsou pohodlné a jednoduché.Pro každý typ zkracování má kadeř vlastní požadavky na přesnost, poradenství, optimální styl řezání.Chcete to všechno vědět?Pak začneme!

Výhody krátkých srážek pro chlapce

Tak proč se kluci rozhodnou pro lehkou pichlavost místo dlouhé zeleninyti?Výhody jsou následující:

 1. Pohodlí.Je snadné se o tyto vlasy starat, protože nemá žádný styling.
 2. Rychlý odjezd.Praní, sušení, česání po 10-15 minutách.
 3. Neustále sledovat vlasy, pravidelně navštěvující kadeřníka, vlasy si zachovávají svou krásu a sílu, aniž by ztratily svou přitažlivost.
 4. Zkrácené prameny nejsou zamotané silnými větrnými poryvy, které se dostávají do úst, očí.Jsou pohodlné nosit čepici neboklobouk
 5. Shag úspěšně zvýrazňuje krk a oči, což dodává malému obličeji pevnost. Tvář je vždy otevřená. Ten je k dispozici ve stejném roce.
 6. Pichlavý účes podvědomě nutí jednoho, aby věnoval pozornost, pozorněji sledoval rysy vzhledu.
 7. Správným výběrem zkrácení rámů můžete drasticky změnit vzhled.

Souhlasím s vážnými argumenty? Následující diskuse se zaměřuje na konkrétní druhy.
Často děti chtějí originální, odvážný obraz, jako jsou filmové postavy. Je důležité porozumět povaze dítěte. Pokud je skromný, plachý, jistě vzdorný design nebude fungovat. Nechte syna zvolit klidnou exekutivu a konzultujte s kadeřníkem.

Módní krátké účesy pro chlapce

Co tedy naše děti dnes nabízejí módní trendy? Pečlivě si přečtěte, vyberte příslušnou možnost.

Box

Klasické odřezávání dává mladému člověku pevnost, stav, uvolnění. Jedná se o velmi krátké účesy pro chlapce, vhodné již od 10 let pro ty, kteří pravidelně trénují ve sportu. Jednoduchý, vybíravý v péči zkrácení, odstranění pokládání, vysoušeč vlasů a další postupy. Vzal hřeben, chodil, vyhlazený. Po 2 minutách jste nádherní.


Jednou měsíčně aktualizujte s mistrem bez ohledu na účes. Pokud váš syn je stále předškolák a je zlobivý před odchodem do kadeřnictví, vysvětlit mu, že je třeba se starat o vaše vlasy pravidelně, oříznutí.

Caesar

Jedná se o módní krátký účeschlapci, kteří vypadají skvěle kudrlinky středního objemu od 2 do 5 cm dlouhé. To se provádí s krátkým třeskem, který pokrývá třetí část čela, a zbývající vlasy vytváří elegantní obraz. Ideální pro školáky, zejména pro teenagery s kulatým tvarem hlavy.

Pokládání takové vegetace je jednoduché: umyjte si prameny, suché, hřeben. Můžete dokonce i bez hřebene, vyhlazování prstů. Ale pokud chcete nádhernou hřívu, předhněte rovné kadeře.

Ježek krátký

Tyto účesy pro chlapce s krátkými vlasy mají zvláštní design:

 1. Jsou snadno ošetřitelné, rychle schnou a zabalí.
 2. Ježek se provádí rovnoměrně ořezáváním psacím strojem nebo podlouhlými kudrlinkami nahoře.
 3. Když jsou vlasy česané přes horní část hlavy, mohou být stylově stylizované předně, zadně, do strany.
 4. Zadní část hlavy je oholena, vystriganie dělí tenké čáry nahoře. Skvělá letní variace.
 5. Vypadá dobře na baculaté, baculaté holky.
 6. Je vhodný pro vlasy tuhé struktury, protože kadeře nahoře by měly být ve svislé poloze po dlouhou dobu. Délka korunky se pohybuje od 1 do 5 centimetrů.

Zvýšením vegetace, účinným použitím stylingového gelu nebo pěny. Odkapejte produkt na ruce, pak ho vmasírujte do přadének a zvlňte.

Pokud je vaše dítě energické a agilní, navštěvuje sportovní sekci, je tato možnost pro něj ideální. Brzy se kroutívysychat, zůstat usilovný, uklizený, bez náročného pokládání.

Střihy s oholenými chrámy a vzorem

Výkony, kde je zdůrazňována časová oblast, jsou oblíbené jak u malých dětí, tak ve školních kruzích. Takové výstřižky původně vyvěrají vaše dítě v davu, protože možnosti designu jsou mnoho: tradiční pruhy, blesky, cikcak, dvojité geometrické vzory.

Kadeřnické účesy pro chlapce s krátkými vlasy v takovém představení jsou mistrovským dílem kadeřnictví, protože emblémy superhrdinů, siluety zvířat, jakékoli obrázky, které se vám líbí, jsou oholeny na časových místech. Vzhled jako kanadský: nádherný vrchol s krátkými chrámy a šíji. Asymetrické trendy jsou také módní, kde je jedna časová část vyříznuta.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Maximální zkrácení je užitečné v tom, že uložíte jemný a citlivý kryt dítěte. Časté používání gelu a jiných způsobů pokládání způsobuje někdy podráždění, protože obsahuje chemické složky.

Polotovar

Krátký stylový účes, podobný boxu, jen s delšími kudrlinkami a přítomností možných rány. Univerzální možnost, kde zkrácené chrámy s šíji harmonizují s podlouhlými zámky od korunky k čelu. Vypadá dobře ve formě pokládky, dává mužnost. Gel nebo pěna přidávají lehkou nedbalost, kreativní úmyslný zmatek.

Pozoruhodné je rozhodnutí analyzovat stranu.Vlnitost k tahu není nutná, zavádí určité kouzlo.Účes jde k chlapům s kulatým, čtvercovým vystoupením.Pokud má však váš chlapec tenký, dlouhý obličej, je lepší se zdržet.Vystřižení speciální techniky vytváří vizuální efekt, jako by ovál byl protáhlý a zarovnaný.

Sportovní kanadský

Okcipitální, časové oblasti jsou zkráceny, kadeře na čele jsou delší než koruna.Podlouhlé rány česané dozadu, minimální styling je nutný.Tyto účesy pro krátké vlasy pro chlapce 12 let a starší zdůrazňují, prokazují individualitu.Prickle je ozdoben psacím strojem a horní část hlavy je zdobena kreativními variacemi.To není překvapující, protože teenager chce být jedinečný i navenek.

Provedení vyhovuje jakémukoli vzhledu, s výjimkou protáhlého oválného obličeje.K novému hledání kreativního externího obrazu přispívá celá řada variant stylingu.Všimněte si, že kudrnaté kluci nezůstanou bez řádné pozornosti, protože na navíjecí struktuře je kanadský obzvlášť pěkný.

Kanaďan ve sportovním provedení je stejný, pouze s kratšími vlasy v korunce.Prostor hlavy, chrániče jsou neustále nastavovány strojem.Vynikající volba pro adolescenty, kteří mají v úmyslu vybudovat kariéru ve sportu nebo fyzicky naložit 2-3 krát týdně.

Pro informaci! Když nabízíte tuto možnost nebo tuto možnost dítěti, zvažte tvar obličeje a hlavy, vzácnou nebo tlustou strukturu koster.Zeptej se svého syna,Líbí se mu zvláštní pohled? Stává se to, jsme rodiče, nevšímáme si jednoduchých věcí a děti se zavírají, nehodnotí se dostatečně.

Stroj na stříhání vlasů

Často je škodlivé používat vyžínač, protože čím je dítě mladší, tím citlivější je jeho kůže. Kryt stále špatně reaguje na podráždění nástrojů. Až 3 roky je naprosto zakázáno řezat strojem, ale je lepší ho zpozdit ve věku 12 let, zkrácení kostry nůžkami, čímž se zachová zdravá struktura.

Pro mnoho rodičů je vhodné provádět účes pro chlapce doma pomocí psacího stroje. Správné řešení pro dítě, protože je mnohem pohodlnější doma, než se očekává u kadeřníka.

Při provádění postupu budete potřebovat: tupé nůžky, stroj a požadovanou přílohu, ochotné dítě. Požadovaná tryska je ta, která vyhovuje požadované délce zkroucení. Střih ze zadní části hlavy a zvedněte přadeno hřebenem. Jemně jděte do chrámů a pak do temechka. Uzavřete stroj na hlavu. Je to zakázáno.

Fotografie dětských krátkých účesů pro chlapce

Navrhujeme, abyste se podrobně podívali na krásné krátké sestřihy z příští sbírky fotografií. Pomohou vám vybrat zajímavou možnost, která vám vyhovuje. Nejprve si s chlapcem promluvte, co chce nosit, co má rád. Nenechte se oddávat vrtošivému chování, ale je rozumné posoudit, zda se vaše dítě bude s tímto účesem cítit pohodlně.


Jasné a krásné

Podobně ho jeho vzhled potěšívšechny záležitosti.Koneckonců to nebude zasahovat do ničeho, rozptylovat.Celá koncentrace učení a takový nezbytný výzkumný život.Napomeňte svému synovi, aby pravidelně hlídal vlasy nebo je podle potřeby odřezával.Kouzlo a úspěch pro vaše děti!