Kondomové značky: typy, top, nominace, doporučení

Kondomy jsou nejlepším způsobem, jak chránit před pohlavně přenosnými infekcemi, jakož i před nechtěným těhotenstvím. Vzhledem k vysoké poptávce po těchto výrobcích neustále roste počet populárních značek, stejně jako vysoce kvalitní inovativní modely. Článek identifikuje nejlepší kondomy: typy, top, nominaci, doporučení.

Každý člověk, který se nemůže rozhodnout o výběru dobrých kondomů, může použít doporučení odborníků a vypracovat nejvyšší hodnocení. Zohledňují se výrobní materiály, rozměrové parametry, evropské normy. Rovněž budou jmenováni stabilní vůdci světového trhu a novinky, které si zaslouží pozornost.

Účel kondomů

(56Kondomy jsou mužské prostředky bariérové ​​antikoncepce, které jsou doslova tenké anatomické pouzdro pro falus.Hlavním účelem takového krytu není nechat biologickou tekutinu (spermie) uvnitř nebo vně ženy.Kondom je důležitý a lidský vynález, protože:

 • chrání před neplánovaným těhotenstvím;
 • chrání před pohlavně přenosnými infekcemi (včetně AIDS a HIV).

Slovo pochází z francouzského jazyka a doslovný překlad definuje úkol kondomu - „chránit“.A vzhledem k jedinečnému vývoji výrobců, některé modely kondomů zvyšují požitek ze sexuálního styku, přinášejí rozmanitost do intimního života.

Pro informaci! První modely byly vyrobeny z střev skotu, chránící se před těhotenstvím.Když však Columbus objevil Ameriku, začalo období syfilisu a kondomy se staly ještě více žádanými, ale chránily zdraví.Hlavní nárůst popularity a poptávky po kondomech nastal počátkem 20. století, kdy se jim říkalo "číslo gumového výrobku 2".

Materiály používané k výrobě kondomů

Málokdo ví, jak se kondomy vyrábějí, jaké materiály se používají při výrobě.Na samém začátkuVe skutečnosti je to důležitý parametr, na jehož základě lze vyvodit závěry týkající se kvality a použitelnosti konkrétního modelu.Moderní kondomy jsou vyrobeny z latexu, polyuretanu, jehněčí kůže nebo taktilonu.Znát vlastnosti jednotlivých materiálů, můžete zjednodušit výběr kondomů.

Latex

Nejoblíbenější typy kondomů jsou latexové modely.Statistiky ukazují, že použitím těchto materiálů otěhotní pouze 2 ze 100 žen, které mají následující vlastnosti:

 • tloušťka stěny je od 0,5 mm namísto 0,7 mm;
 • 73) pružnost a pružnost, dobré prodloužení;
 • kompatibilita s lubrikanty na vodní bázi;
 • široká dostupnost;
 • přijatelná cena;
 • průměrná tepelná vodivost;
 • možnost použití u všech typů pohlaví, s výjimkou orální (tam je slabý pach po kaučuku).

Stojí za zmínku, že některé ženy mohou pociťovat individuální přecitlivělost na latex, což může způsobit příznaky alergie.V žádném případě nemůžete použít latexový kondom s mastným olejovým mazivem, protože to může způsobit alergie nebo porušit pevnost materiálu.

Polyuretan

Polyuretanové modely jsou ve vysoké poptávce, protože jsou mnohem silnější, ale tenčí a pohodlnější.I když je polyuretan typem plastu, kondomy z něj jsou pružné, pružné a jemné.Nejprve se objevily jako antialergický analog latexuproduktů.

Hlavní rozdíly mezi polyuretanovými modely jsou tyto:

 • vysoká citlivost pohlaví, protože stěny kondomů jsou tenké 0,01-0,04 mm;
 • vysoká tepelná vodivost, zvyšující se pocity při sexu;
 • je hypoalergenní, protože polyuretan nezpůsobuje alergie;
 • pevnost, protože materiál nemá póry, jako je latex;
 • všestrannost a kompatibilita se všemi typy maziv;
 • je bez zápachu, což není v rozporu s orálním sexem.


Navzdory velkému seznamu výhod existují nevýhody pro polyuretanové kondomy.Tato nízká dostupnost, vysoká cena, a to způsobuje nízkou poptávku, nedostatečnou pružnost mnoha modelů, kvůli kterým jsou kondomy nesmírně důležité pro výběr správné velikosti.Také je obtížnější je použít, obléknout si falus, zvláště pokud člověk nemá v takových záležitostech dostatečné zkušenosti.

Tactilon

Analog polyuretanu, který je také trvanlivý, antialergický, elastický a dodává člověku nejpřirozenější pocity.Chcete-li je odlišit od jiných možností, musíte znát následující:

 • se táhnou lépe, mají formu penisu;
 • jsou mnohem dražší než latexové a polyuretanové modely;
 • nepřístupné (téměř nemožné najít v Rusku);
 • kompatibilní se všemi typy maziv;
 • jsou naprosto bezpečné pro zdraví žen.
Odborný posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Tyto kondomy lze použít v jakékoli formě pohlaví, nemají specifický zápach, jsou trvanlivé a je méně pravděpodobné, že se zlomí ve srovnání s jinými materiály.

Lambskin

Kondomy z jehněčí kůže jsou nabízeny následovníkům veškeré přírodní a neznečišťující přírody a životního prostředí.Mluvíme o střevech jehňat, které prošly speciálním čištěním a zpracováním.Nejčastěji jsou takové kondomy vyráběny v Číně.Jaké mají vlastnosti:

 • se rychle rozkládá, aniž by to ovlivnilo povahu;
 • zabraňují těhotenství, ale nedostatečně chrání před infekcemi způsobenými porézností struktury;
 • nízká pevnost;
 • nízká cena;
 • maximální přirozené pocity při sexu;
 • jsou kompatibilní pouze se silikonovými mazivy;
 • Nízké riziko alergických reakcí.

Také výrobky z jehněčí kůže naznačují nízkou dostupnost, protože v Rusku modely nemají oficiální povolení k prodeji.

Velikosti kondomů

Pro muže je obtížné vybrat si, které kondomy koupit, protože na trhu jsou různé značky a typy z USA, Evropy, Asie a domácí produkce.Každá země výrobce uvádí své vlastní normy, kvalitu a velikost kondomů.Existují modely, které jsou v souladu s mezinárodními normami, zpravidla se jedná o výrobky, které jsou zaměřeny na distribuci po celém světě, a to nejen v rámci země původu.To je v současné době norma CEN 600: 1996.

Evropské jmenovité šířky

Evropa je největším dodavatelem kondomů z různých zemí, v čele s Německem, Nizozemskem, Anglií a Spojeným královstvím.Evropská řada běžných šířek kondomů je 49-56 mm.Nejčastěji jsou evropské výrobky nabízeny ve třech velikostech - 49, 52 a 56 mm.Převod těchto čísel do průměru penisu činí 31 mm, 33 mm a 35 mm.

Jmenovitá šířka USA

Americké kondomy nejsou o nic méně žádané, což znamená jejich normy pro měření velikosti, s přihlédnutím k průměrné velikosti falů mužů ze států.Je nutné vzít v úvahu skutečnost, že měrná jednotka v této zemi je 2,54 mm.Americký rozsah jmenovitých šířek je 49, 51 (což je 2 palce) a 54 mm.Pokud tento model není z latexu, musíte mít trochu větší velikost.

Asijské jmenovité šířky

Většina kondomů dodávaných na evropský a ruský trh se skutečně vyrábí v asijských zemích (Vietnam, Malajsie, Indonésie, Indie atd.).).Asijská jmenovitá šířka se pohybuje od 49-56 mm.Ale musíte věnovat pozornost pružnosti a rozšiřitelnosti vyrobených materiálů.

Metoda pro stanovení velikosti kondomu

K určení, který kondom je nejvhodnější použít, musí člověk nejprve znát parametry a velikost pohlavního orgánu.Jinak i nejdražší, nejspolehlivější.kondomy nebudou užitečné. Jak praxe ukazuje, ne všichni muži jsou schopni správně určit velikost kondomů. Jsou zohledněny dva parametry - šířka a délka penisu.

Měření šířky penisu

Nalezení nejmenšího nebo nejrozsáhlejšího kondomu bude obtížnější, výrobci se profilují podle statistik týkajících se průměrné velikosti mužských pohlavních členů. A pokud kondom neodpovídá šířce falus, bude buď sklouznout nebo stlačit orgán.

Důležité!Šířka kondomu uvedená na obalu není ukazatelem průměru penisu, ale poloviny jeho obvodu. Zjednodušeně řečeno, šířka je délka půlkruhu, nikoli poloměr nebo průměr.

Je možné měřit půlkruh penisu pouze ve stoje a vztyčeném stavu. Použijte měřicí pásku a proveďte jednoduchý algoritmus měření:

 • nejprve páskou změřeným obvodem falusu u samotného kořene;
 • nyní se měří, ale na křižovatce mezi hřídelem penisu a hlavou (nejsilnější část orgánu);
 • získaná data se sčítají a pak se dělí na polovinu, přičemž se vypočítá průměrný index obvodu;
 • výsledné číslo je opět rozděleno na dvě, aby se získala správná šířka (délka půlkruhu) antikoncepce.

Pokud se jedná o latexové výrobky, je povolen rozdíl + -3 mm. Pokud se jedná o nejspolehlivější kondomy se silnou stěnou, jsou vhodnější vzít si velikost ve velikosti, stejně jako ultratenké a nejcitlivější modely. Ale klasikaMožnosti přijímají další nesrovnalosti.

Jak si vybrat délku výrobku?

Určení délky falusu je mnohem jednodušší.Při výrobě různých modelů výrobci vzali v úvahu, že velikost orgánu je v průměru 13-18 cm, přičemž tyto klasické kondomy uvolňují ve větším množství.Nejmenší nebo naopak největší modely lze v prodeji nalézt mnohem méně často.

Délka faluze je určena následujícím algoritmem:

 • člověk dosahuje úplné erekce a měří délku ve stoje;
 • pomocí měřicí pásky změřte vzdálenost od základny falusu k hlavě.

Měření v jiných polohách, ať už sedících nebo ležících, nelze považovat za pravdivá a přesná.Totéž lze říci o částečné nebo neúplné erekci.Průměrná délka evropských modelů kondomů je 180-190 mm, což odpovídá 75-80% mužů.

Nejznámější značka výrobce kondomů.TOP 10

Chcete-li zjistit, kolik dobrých kondomů stojí, jaká kritéria mají nejúčinnější antikoncepce, musíte si vybrat špičkové značky.Četné světové publikace vytvářejí nejlepší seznamy nejlepších kondomů, na jejichž základě lze identifikovat 10 nejoblíbenějších firem na světě:

 1. Contex- navzdoryskutečnost, že se jedná o nejlevnější variantu, je poptávka po nich v Rusku nejvyšší.Navíc jsou vůbec první, kdo se objevuje na domácím trhu, což znamená, že se mohou pochlubit zkušenostmi a zkušenostmi.Zvláště výhodná je Contex Romantic Love,Velký balíček stojí pouze 120 rublů a antikoncepce má příjemnou ovocnou chuť a vůni. Tam jsou také tenké, reliéfní, těžké-těžké možnosti pro všechny typy sexu.

2. Durex- Německé nejoblíbenější kondomy, které jsou populární po celém světě. V tomto případě není třeba uvažovat o tom, kde se takové kondomy prodávají, protože jsou distribuovány všude. Jedná se o prémiové produkty, což znamená, že budou dražší než předchozí výrobce. Ultra tenké kondomy jsou považovány za nejlepší, jejich tloušťka stěny je pouze 0,05 mm. Cena balení je 180 rublů, zatímco množství maziva, které mají, je vyšší než množství Contexu.

3. Vizitje další německou známkou středního cenového segmentu, který konkuruje společnosti Contex. Standardní velikosti modelů - 180 × 52 mm, klasické, kompaktní verze jsou nabízeny s reliéfem as různými typy maziv. Obaly v průměru stojí 60-80 rublů, díky tak nízké ceně, poptávka po nich neustále roste.

4. Sicoje cenným konkurentem značky Durex, téže německé značky, která má maziva a kondomy spolehlivé kvality a v různých verzích. Produkty jsou distribuovány ve více než 60 zemích díky velkému výběru modelů. Rozlišuje kondomy velké velikosti 56 mm široké, 190 mm dlouhé. Tam je jasná shoda mezi cenou a kvalitou, cena za balení je minimální - 90 rublů.

5. Viva- malajské antikoncepce, jediné možnosti rozpočtu, které byly rozděleny do žebříčku žebříčku. Modely Cool přicházejíreliéf, s mazivem ve správném množství, vhodný pro použití, tenký pro milovníky citlivého sexu.Balení stojí v průměru 60 rublů.

6. Masculanjsou strmé německé antikoncepce, které jsou pravidelně dodávány ruským spotřebitelům.Model Masculan Strong Dotted s reliéfním anatomickým tvarem je v největší poptávce a velký balíček s nimi bude stát 120 rublů.

7. SenSex- zajímavé čínské kondomy, které jsou jediné z této země, která vstoupila na světovou špičku.Nejlepší nabídkou značky je ultratenký model SenSex Slim, jehož rozměry jsou 180/53 mm.A cena za balíček je 50 rublů.

​​

8. LifeStylesje thajský výrobce, který je stabilním dodavatelem antikoncepce do Ruska již řadu let.Nejlepší řešení je považováno za Lifestyle X2 (190/51 mm) se speciálním mazivem, které zvyšuje lokální průtok krve a pocity z pohlaví.Cena za balení je 120 rublů.

9. Kontrolaje španělská značka, která nabízí trvalé a spolehlivé, ale relativně levné modely.Nejlepší nabídkou je ultra tenká kontrola Sensation, která je od roku 2016 a stále neopouští seznam lídrů v prodeji mezi ruskými spotřebiteli.Velké balení stojí 60 rublů.

10. Okamoto- japonská značka by mohla obsadit všechna první místa v nejvyšších hodnoceních, pokud by byla dodána ve velkém množství v Rusku.Polyuretanové kondomy nezpůsobují alergie, jsou kompatibilní se všemi typy maziv (například Forsman), flexibilní, trvanlivé, ale zároveňneuvěřitelně tenké.Nejlepším modelem je korunka kůže méně kůže s velikostí 185/55 mm a cenou 500-600 rublů za balení, množství v balení je 3 ks.Vše je levnější s názvem - řemeslné nebo vadné kondomy.

Nové produkty na trhu, které se objevily v průběhu uplynulého roku

Chcete-li si vybrat, které kondomy jsou lepší, člověk může, nejen na základě stabilního nejvyššího hodnocení, které drží pozice na dlouhou dobu.v tomto segmentu trhu.Ne vždy nejlepší kondomy jsou ty, které byly vyrobeny v průběhu let, mnoho nových kondomů není horší ani v kvalitě, ani v široké škále výrobků.

Přezkum nových výrobků zahrnuje tyto značky:

 • Beyond Seven Aloeje japonský model jemného latexu, který je doplněn extraktem z aloe a vysokým mazivem, který se pevně hodí kpenis a dává muži neuvěřitelný pocit při sexu;
 • Impulse Bare Pleasure- reliéfní kondomy, které stimulují ženské genitálie, tenké stěny pro mužské potěšení, šířka 5 a délka 17 cm;
 • Innotex Neon- Francouzská značka Innotex nabízí světelné antikoncepce z přírodního latexu s mazivem, skladováním spermií, rozsah velikostí 185/52 /0,06;
 • Sheerlon Latex- antikoncepce z nejtenčího latexu na světě, vyráběného v Japonsku ve velikosti 199,89 /47,63 mm;
 • Upozornění Noste železnou rukojeťjsou nejmenší kondomy z Malajsie se zvýšeným množstvím maziva a dokonalým uchycením.

Kde si můžete koupit jakostkondom: hlavní kritéria

Každý člověk ví, pro co je kondom, jaké typy a modely jsou, jak je správně používat.Ale ne každý ponoří do složení, kvality, zásilky zboží, země výrobce, jaký je rozdíl mezi různými možnostmi.

Spolehlivá značka

Je lepší dát přednost výrobcům, s nimiž je člověk obeznámen.Chcete-li to provést, můžete získat rady na fórech, přečíst si recenze o určité značce, použít nejlepší žebříčky.Nekupujte něco, co je pochybné, je příliš levné nebo vypadá jako kopie známého výrobce.

Pevný sklad

Dodavatel je důležitým kritériem pro správné výběr a nákup antikoncepce.Existují pouze dva zdroje původních kondomů:

 1. Oficiální stránky výrobce - zde si můžete přečíst všechny informace o modelech, popis jednotlivých variant, rozhodnout, které z nich se nerozbijí, projaké druhy pohlaví jsou míněny a kolik stojí.Můžete si objednat bezpečně, bez obav z přijímání řemesel.
 2. Lékárna - prodávají se zde pouze skutečné značky za reálné ceny, s platnou trvanlivostí a bez poškození.

Specializované obchody se otevírají ve velkých městech, která prodávají vše, co potřebujete pro intimní vztahy, včetně oblíbených kondomů.

Balení by nemělo být poškozeno

Stojí za to věnovat pozornost stavu a vzhledu balení s kondomy.Neměla by býtzmačkaný, poškozený, opotřebovaný, což může znamenat datum expirace nebo poškození samotných kontraceptiv.Výrobek může trpět nesprávným skladováním, například pod paprsky slunce nebo při nízkých teplotách, s náhlými teplotními změnami, stejně jako v blízkosti ostrých a propichujících předmětů.

Velikost musí být správná

Dokonce i velmi super trvanlivý a spolehlivý kondom může být k ničemu, pokud si člověk zvolí nesprávnou velikost.Jak vypočítat délku a šířku vašeho těla ve srovnání s rozsahem kondomů, bylo řečeno dříve.Pokud si koupíte antikoncepci širší nebo delší, bude klouzat, kroutit, nebo slazit během sexu.

Doporučení pro používání kondomů

Statistiky ukazují, že většina mužské populace, zejména kategorie mládeže, se dopustila mnoha chyb při používání kondomů..Například, 40% mužů nejprve nasadit to a pak dát to na, 10% dát to ven ven, a 4% obecně používat jeden produkt několikrát.

Doporučení pro použití jsou v následujících ustanoveních:

 • 1) Jeden kondom může být používán v praxi pouze jednou a poté odhozen.
 • 2) Na balení fólie je zářez pro pečlivé otevření, jiné možnosti mohou poškodit celistvost.
 • 3) Kondom můžete otáčet pouze přímo a dávat ho na penis.
 • 4) Při nasazování penisu by měl být v nejvíce vztyčeném stavu.
 • 5)Za prvé, předkožka je sevřená, prsty přitlačené na konec antikoncepce a tahem na hlavu.
 • 6) Stále držíte antikoncepci za hrot, táhne se k základně falusu.
 • 7) Po ejakulaci by měl být penis okamžitě odstraněn z pochvy.
 • 8) Aby byl kondom pohodlný pro oba partnery, je kombinován s mazivy.

Jako mazivo by neměly být používány žádné improvizované prostředky, jako je vazelína nebo „dětský krém“.

Recenze

Eugene, 28, Kaliningrad

Vždy používám pouze značku Durex.Pokud se moje žena a já raději oklamat v posteli, používám možnosti s ovocnými mazivy.A pro mě je mnohem hezčí mít sex v ultratenkém Durexu.Cena a kvalita se opravdu shodují.

Dmitri, 32, Vladivostok

Koupil jsem kondomy Beyond Seven Aloe zejména pro mou ženu prostřednictvím internetu, protože má mnoho dalších možností pro alergiea podráždění.Lubrikant Aloe extrakt velmi pečlivě chrání mikroflóru vagíny, díky čemuž je sex pro nás oba příjemný a bezpečný.

Georgy, 42, Jaroslavl

Nedávno jsem šel na služební cestu do Evropy, kde jsem viděl na prodej inzerovaný Okamoto kondom z polyuretanu.Jsou drahé, ale rozhodl jsem se nevynechat příležitost a koupil jsem si obal.V případě kondomů super, tenké, všechny pocity jsou co nejpřirozenější.Zde je však obtížné jej na člen roztahovat, není tak elastický jako předchozí verzelatex.

Sergey, 35, Vladimir

A vždy jsem měl rád Vizit antikoncepci, protože mají obrovský výběr a téměř všechny možnosti jsou levnější než konkurenti.Moje žena a já jsme se snažili všechny úpravy, měla ráda úlevu a já jsem zastáncem klasiky.

Igor, 39 let, Moskva

Moje žena se často vyhýbala manželským povinnostem, dokud jsem nekoupila obal Contex Romantic Love (La, jaké romantické jméno.Nyní je sex pro nás oba příjemný a ovocný zápach je ideální pro orální sex.

Závěr

Díky pravidelně aktualizovaným špičkovým hodnocením odborníků je pro muže snadné vybrat si nejlepší kondomové možnosti.Popis každé značky, model, zdůrazňující preferenční rozdíly, cenové rozpětí, to vše zužuje kruh hledání.Doporučení týkající se výběru a použití článku pomohou naučit se základy.A navrhované nové položky budou dělat různé intimní život.