Komické kreativní a vtipné dárky pro ženy výročí

Výročí je důležitá a významná událost v životě každého člověka.Dlouho si ho pamatuje a je velmi důležité, aby hrdinovi dne a všem pozvaným přinesl pozitivní emoce.Dovolená by měla být pamatována živými dojmy, dary, vtipnými pozdravy, a musíte se na to připravit předem.Věk hrdiny dne je pevnější, čím těžší je něco překvapit a způsobit skutečnou radost.

Je velmi těžké vybrat si originální a jedinečný dárek.Zpravidla se komické dary na výročí ženě nepovažují za základní dary, ale používají se jako dary pro vtip a praktický vtip.

Hodnocení uživatelů je vtipvýročí a zábavné dárky k výročí ženy

Máte3bodů.Klady a zápory můžete umístit do blízkosti vybraných možností našeho hodnocení.TakžeHodnocení je generováno uživateli.
Koláž peněz
Celkové skóre
9
-
+
9
Jmenovitá zlatá rybka
Celkové skóre
6
-
+
6
Koláž s blahopřáním
Celkové skóre
6
-
+
6
Puzzle s obrázkem hrdiny
Celkové skóre
]
6
-
+
6
Sada sklenic sladkostí s různými hravými nápisy [[PN 66]
Celkové skóre
5
-
+
5

Jak je to originální, když děláme komické dárky pro ženu na výročí?

Charakteristickým rysem dárku pro komické výročí pro ženu je, že jako dárek můžete dát cokoli, co neočekává, že bude mít vážně narozeninovou ženu.Hlavní věcí je originalita prezentace.

Pokud chce žena narozenin získat nějaký významný dar, pak mu v hravé formě můžete předat věc, která je předchůdcem tohoto daru.Například, pokud žena sní o tom, že půjde na námořní plavbu, pak jí může dát krásný klobouk, plavecký set, krásné plavky, značkovou plážovou tašku nebo originální plážové pantofle.Původní věšák na šaty může být předložen ženě, která sní o kožichu.Dárek v podobě zajímavé a neobvyklé krabice ocení žena, která má šperky, miluje drahé kameny a perly.

Důležité! Žena, která se chystá koupit auto, může být prezentována s některými zajímavýmimalá věc v autě, například, ochucení, polštář, atd. No, předzvěst nového útulného bytu bude dárek v podobě klíčenky, kožené klíče nebo ubrus na jídelní stůl, jako znamení rodinného krbu a pohodlí.

Populární nápady pro komické jubilejní dárky pro ženy: TOP 10

 1. Pokud narozeninová dívka miluje sladkosti , pak může dát sadu sklenic sladkostí s různými hravými nápisy.
 2. Původním darem bude předložená zlatá rybka , kterou si narozeninová dívka může přát, aby jí nebo její gin v láhvi. Hlavní věc je porazit tento dar a podat jej co nejzajímavější.
 3. Žena může být představena s deskovou hrou s portrétem ženy narozeninnebo s pozdravným nápisem. Nádherný dárek bude hra "Twister", která vám umožní bavit se s přáteli.
 4. Zajímavé kuchyňské spotřebiče a čajové konvice na čajneobvyklého tvaru v krabičce s nápisem a pozdravem ocení ti starší.
 5. Pojmenované zástěrys různými tisky nezanechají lhostejnou žádnou hostesku.
 6. Stroj času v podobě počítání hodinvám pomůže cítit se vždy šťastný 18 let a každý rok nezestárnout, ale mladší.
 7. Vynikajícím darem bude potvrzení ženy, která je milována formou řádu, medailí, certifikátů . Měly by určitě určit, jaké zásluhy jim jsou uděleny.
 8. Pantofle s překvapením , kde jsou komické instrukce k použití připevněny k obyčejným pantoflím.
 9. Korálky z těstovin ,které jsou navlečené na stuze. Mohou být natřeny ve zlaté nebo stříbrné barvě, dostanete náhrdelník.
 10. Míč rozhodování - klíčový řetěz(míč předpovědí) nebo týdenní briefingy.
  Jaké jsou některé komické dárky pro ženy na jejich výročí?

Již se stalo, že na výročí jsou prezentovány vážné a pevné dary, které doprovázejí toasty a přání. Spolu s darem můžete představit komickou korunovaci. K tomu vytvořte show program s potřebami, korunou, pláštěm a objednávkou. To může být "dáma" nebo "královna večera". Téma gratulace musí být vybráno na základě vlastností a charakteru narozeninové dívky. Můžete udělat vtip inscenace nebo scénu pro výročí.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Jakékoli překvapení bude originální a příjemné, pokud bude prezentováno v kreativní formě formou básně a malého překvapení.

Věc, která symbolizuje hlavní touhu hrdiny dne

Když dáváme dary, které symbolizují hlavní přání ctěné osoby, můžeme věnovat pozornost následujícím otázkám.

 1. Můžete dát akvárium se zlatou rybkou . Jak skvělé mít doma skutečný vykonavatel touhy. Nádherné akvárium s obyvatelem a osvětlením bude vynikajícím prvkem interiéru, dodá pohodlí a rozjasní nádherné večery, protože ryby můžete sledovat dlouho. Ano, a ryby Feng Shuisymbol bohatství a prosperity.
 2. Pokud je narozeninová dívka fanouškem saun, lázní a parních místností, může jí dát sadu pro saunua sandály a uspořádat workshop o používání koště.
 3. Když blahopřejeme dívce k narozeninám, můžete vytvořit jakýsi druh kolážetím, že budete držet všechna přání ve formě obrázků na nástěnných novinách.Ve středu plakátu musíte nalepit fotku narozeninové dívky.
 4. Koupání v prameni přání .K tomu, všechny ty současné psaní přání na kapky vystřižené z papíru, házet je signál přes hrdinu dne, a ona by měla chytit co nejvíce kapek, jak je to možné.V první řadě se naplní přání, která se jí narodila.

Předmět nebo věc s obrazem hrdiny dne

Dárky s obrazem narozeninové dívky jsou velmi důležité.Například blahopřání k prezentaci portrétu v obraze, kdy je narozeninová dívka vyobrazena na pozadí určitého pozemku, nebo v zajímavém kostýmu, šaty.Jedná se o druh samostatné práce.Při objednávce se můžete přizpůsobit barevnému schématu, které bude portrétem.To může být modulární obraz, rozdělený do několika pláten.

Obraz je považován za nejlepší dárek, který přinese radost a štěstí k výročí.

Kromě obrázku můžete vytisknout obrázek narozeninové dívky na tričko, polštář, zástěru a hrnek v souladu s tématem a koníčkem, který má hrdina dne.

Původní mementos

Můžete dát jubilejní komiksnezapomenutelný diplom, ve kterém budou vysvětleny její úspěchy a úspěchy, stejně jako chladný deník, ve kterém můžete zaregistrovat klíčové momenty ze života narozeninové ženy, emoce a možná i nějaké vtipné životní příběhy.

Vlastní dárky

Ručně vyráběné dárky jsou velmi cenné a důležité pro výročí. Jakékoliv, i ty nejdražší dárky, které můžete porazit a učinit z něj jedinečné a nenapodobitelné.

 1. Kapesník s výšivkou vlastníma rukama . Na něm můžete vyšívat jméno narozeninové dívky nebo přání ve verších a také přidat krásně vyšívané okraje pomocí nití a háčkovaných háčků.
 2. Tyto dárky zahrnují ručníky, ovocné košíky a kytice ovoce nebo kosmetiky.
 3. Vypadá to skvělá láhev šampaňského, ze které se vyrábí ananas, lepící papírové buňky, které jsou naplněny cukrovinkami.
 4. Koláž z fotografií , kterou lze udělat v programu Photoshop s blahopřáním k narozeninám.
 5. Chladný plakát s blahopřáním a lepenými objemovými dárky, jako je čokoláda, dekorace.

Levné, ale roztomilé dárky, které splňují přání

Levnou zástěru ve stylu kamufláže, zrcadlo, plážovou podložku v podobě krytu Playboy lze připsat levným a roztomilým dárkům, které splňují přání. Nádherným dárkem bude narozeninový certifikát pro let balónem, kluzák, jízda kočárem po městě, osobní fotografické sezení.

Humorné způsobypředstavení skutečných peněz jako dar

Peníze jsou úžasným darem pro jakoukoli dovolenou a na výročí mohou být prezentovány v komické podobě a proměňují svou prezentaci na skutečnou show.Vzhledem k tomu, jak darovat peníze originálním způsobem, si myslíme, že můžete vydělat peníze nebo peníze.Originální pytel můžete zabalit se suvenýry.Pouze by se měly lišit, například podle typu měny.Suvenýr peníze - euro, a real - rublů.Můžete také dát skutečný kufr peněz výměnou za malé účty.

Díky takovým neobvyklým způsobům, jak doručovat peníze, můžete zanechat nezapomenutelný dojem na narozeninové dívce po dlouhou dobu.

Komické pozdravy ve verších při darování

Je velmi důležité poblahopřát hrdinovi dne ve verších a komických pozdravech.Můžete dát praktický dárek doprovázený vtipným pozdravem.Vynikající dárek bude blahopřání, připravené ve verších od přátel a příbuzných, jako je vtipná scéna, převedená píseň, potpourri písní, báseň.Hlavní věc je ukázat laskavý a upřímný postoj k narozeninám.

Závěr

Při výběru komiksu a zajímavého dárku pro ženu na výročí byste se měli řídit skutečností, že dar by měl být prezentován v zábavě, ne podle naučeného vzoru a scénáře.Improvizace šetří situaci a pomáhá uvolňovat napětí.Předem si můžete připravit píseň, scénu a zbytek by měl jít ze srdce.Je to důležité!Dárek musí odpovídat chutinarozeniny dívka a zájmy, nemůžete vtip o vzhled a věk, a samozřejmě je třeba se ujistit, že narozeniny dívka má dobrý smysl pro humor, aby pochopili a ocenili nápad.