Kolínské holení po holení: přehled populárních značek

Proces holení člověka není omezen na použití stroje nebo holicího strojku.Péče o pleť obličeje a štětin zahrnuje ve skutečnosti komplexní použití řady kosmetických přípravků pro holení, po holení a pro hydrataci a vyživování pokožky.Dlouhou dobu a dodnes se muži neztratí z obvyklé tradice otírat obličej po holení speciální kolínskou.

Současně se však moderní kosmetické metody po holení výrazně liší od kosmetiky používané muži v minulosti.Odborníci zdůrazňují, že kolínská voda s alkoholickým základem bude vhodná pro péči o určité typy pleti, například citlivá a suchá kůže bude reagovat velmi negativně na aplikaci kolínské vody.Pro normální, kombinovanou a mastnou pleť je nepostradatelným nástrojem.

Proč musím používat kolínské vody po holení?

Péče o pleť po holení zahrnuje použití kosmetiky k dezinfekci, čištění, zmírnění sucha a podráždění, k ochraně, vyživování a hydrataci pokožky.Pro tyto účely odborníci vytvářejí mnoho druhů vody po holení, mohou to být pleťové vody a balzámy, krémy a kolínské vody.Během holení štětin každý stroj odstraní povrchovou vrstvu kůže.

Po takovém stresu kůže reaguje extrémně negativně na holení. Mimoto jsou při holení velmi vysoká rizika poranění a poranění kůže. Kolín nad Rýnem působí jako spolehlivý dezinfekční prostředek a protizánětlivé činidlo, protože taková kosmetika obvykle obsahuje alkoholy a taniny. Po odstranění povrchové vrstvy bude bezbranná kůže chráněna kolínskou vodou se spolehlivou ochranou.

Složení a účinek

Eau de Kolín nad Rýnem je klasickou volbou pro pokožku obličeje po holení. Od dávných časů se jednalo o roztoky obsahující alkohol, které ošetřovaly rány a oblasti kůže, u nichž hrozilo nebezpečí zranění. Dnes, muži nejsou horší než tradice a používají colognes od slavných značek pánské kosmetiky. Zvláštním znakem po holení je jejich složení a princip činnosti.

Pro informaci!Kolín nad Rýnem jako parfém pro muže a kolínská voda po holení jsou zcela odlišné kosmetické výrobky, které nejsou analogické a vzájemně zaměnitelné.

Základem jakékoli kolínské vody je vůně obsahující alkohol, která je primárně určena k aromatizaci kůže člověka. Principem působení kolínské vody po holení je ovlivnit poškozené oblasti kůže jako antiseptické a protizánětlivé činidlo. Ale pouze pokud jde o kvalitní kolínské vody, protože levné protějšky obsahují pouze aromatické látky.

Způsob použití

AlkoholPřípravky pro péči o pleť po holení jsou vhodné pro muže s mastným, kombinovaným a normálním typem pleti.Dnes jsou vyráběny jak ruskými, tak zahraničními výrobci značkové pánské kosmetiky.Je důležité, aby bylo možné rozlišovat parfémy kolínské vody od výrobků péče o pleť, protože druhý typ výrobků neobsahuje alkohol 100%, ale obsahuje užitečné přísady a rostlinné extrakty.

Kolínská voda po holení by měla být použita okamžitě, stejně jako postup pro odstranění štětin.Malé množství kolínské vody by mělo být aplikováno na vatový tampon nebo tampon, a pak otřete kůži obličeje v holicí oblasti.Chvíli bude mírný pocit brnění.Vysoce kvalitní Kolín nad Rýnem pomůže nejen dezinfikovat pokožku, ale také odlupuje částice odumřelé kůže.

Populární colognes po holení

Moderní výrobci kosmetiky pro muže nabízejí celou řadu produktů po holení, včetně dezinfekčních prostředků.a chránit pokožku.Odborníci radí vybrat colognes, založený na typu kůže a individuální preference, podle pořadí, nabídnout jejich seznam doporučení.Konkrétně:

  1. "TET-A-TET"- Kolín nad Rýnem od domácího výrobce Concern Kalina.Nástroj se vyznačuje příjemnou vůní výrazného vintage vůně, je lepší používat kolínskou vodu ráno.Ze stejné značky v prodeji lze nalézt stejný název krém-kolínská voda pro citlivější pleť.
  2. "New Dawn"- Kolínská republika od výrobce"Arbat" s mužskou dřevitou vůní. Kolín nad Rýnem je možné nalít na dlaň, otřít a navlhčit tváře v oblasti holení. Stejný výrobce nabízí "Chypre Royal" Kolín nad Rýnem s ušlechtilým pachem extraktu z dubového mechu.
  3. „Dragon Noire“- kolínská voda po holení od další oblíbené domácí značky Via Paris. Kosmetiku si pamatuje bohatá dřevitá vůně s tóny bergamotu, cedru a kůže. Ale odborníci doporučují tento prostředek pro muže středního a zralého věku.
  4. „L’Adieu aux Armes“- stylový design kolínské Brocard a příjemné borovicové aroma osvěžuje pokožku po holení. Pro milovníky sexy vůní vydala výrobce kolínskou afrodiziakum "Biker" s tóny ovoce z tropů a pižma.
  5. Baldessarini- Kolín nad Rýnem z britské značky „Eau De Cologne“ se vyznačuje citrusovou směsí ve vůni a vlakem dřevitých odstínů. To opakovaně získal titul "Nejlepší design láhve" a "Nejlepší chuť".
  6. Allure Homme Sport Kolín nad Rýnemje drahá kolínská značka ze světoznámé značky Chanel. Nástroj se vyznačuje svěží letní vůní citrusů a sotva znatelným postříkání jedle.
  7. Everest- krémová kolínská voda s příjemnou vůní a lehkou texturou, která se rychle vstřebává do pokožky obličeje.

Nepochybným lídrem ve výrobě kosmetiky na holení a poté je společnost Adidas z Německa. Odborníci přisuzují kosmetiku této společnosti třídě luxusu, i když ceny jsou ve srovnání s cenami cenově dostupnějšíkvality a efektivnosti. Je také důležité vybrat veškerou kosmetiku od stejného výrobce a ze stejné linky, aby bylo dosaženo komplexní účinné péče.

Závěr

Stávající kolínie po holení pro muže jsou rozděleny do několika typů - sprejem, bez spreje a ve formě krémů. Pomocí dávkovače je snadnější kontrolovat množství použité kolínské vody. Kolínská krémová je vhodnější pro muže s citlivou pokožkou, náchylnou k podráždění a suchu. Pokud je kolínská voda používána bez postřikovače, je rozemleta v dlaních a aplikována na tváře a bradu. Při výběru výrobku je důležité určit přijatelnou kolínskou vůni, protože tato kosmetika bude muset být používána pravidelně.