Knír móda a co znamenají v člověku?

Vlasy na obličeji jsou jedním z hlavních rozdílů mezi mužem a ženou a dnes je také populární. Na ulici najdete spoustu bradatých a baleen brutálních machoes, které se podobají dřevorubcům.

Pokud ne každý mod je pěstovat jeho velkolepé vousy, pak může každý získat měkký nebo tenký knír, pokud je to žádoucí. Taková změna obrazu se nezdá dramatická a neohrožuje zaměstnance a příbuzné, ale mužskému obrazu dodá mužnost a pevnost.

Co je to knír?

Vlasy, které rostou u mužů na kůži nad horním rtem a v blízkosti nosu, se nazývají knír. Vegetace na tomto místě se někdy vyskytuje u žen, ale je to způsobeno hormonálními poruchami a jinými chorobami. Většina zástupců slabšího pohlaví takové odchylky nemá.

Důležité!Vlasy nad horním rtem mají biologický účel. Jejich přítomnost říká ostatním o dobrém zdraví mužů. Pokud má mladý muž nějaké problémy v tomto směru, pak nemusí růst ve všech svých knírech nebo být tenký a vzácný.

Knír Význam

Co znamená knírek pro moderního člověka? Nejenže doplňují brutální obraz, ale také odrážejí charakter a preference, hovoří o jemném nebo silném emocionálním světě. V každém případě, na pozadí bezusihhladce vyholení kluci baleen zástupci silnějšího pohlaví jasně vyniknout, který mluví o individualitě a síle charakteru. Někdy se obličejové vlasy používají k maskování jizev, nesprávného kousnutí, těžké čelisti a dalších nedokonalostí.

V některých městech a dokonce iv zemích mají muži dlouhou dobu knír. Tento prvek jejich obrazu je povinný a pokud potkáte čistě oholeného muže na ulici, může to způsobit zmatenost a tázavý pohled krajanů.

Podívejme se na některé z nejčastějších důvodů, proč se muži rozhodnou pěstovat knírek:

  • pro přidání maskulinity. Hlavní hodnotou knírků pro jejich nosiče je zdůraznit jejich maskulinní podstatu a přesvědčit ostatní o jejich mužskosti;
  • přilákat pozornost opačného pohlaví. Většina žen na podvědomé úrovni vnímá skutečnost, že knír znamená ochotnost vytvořit rodinu. Jiní věří, že mít vlasy přes horní ret dodává sexualitu;
  • měnit obrazy a skrývat své emoce. Změna typu vousů může významně změnit vzhled tak, aby byl přísnější a dokonce jedinečný. Můžete také skrýt mírný úšklebek nebo nespokojenost pod tlustým knírem z očí účastníka;
  • pro změnu věku. Mladí lidé často pěstují knírek, aby vypadali starší než jejich věk. Zatímco muži, když se holí vousy, vypadají vizuálně mladší.

Pro informaci! Čistý a dobře upravený knír mluvía odpovědnosti majitele. Pouze osoba s vysokou vnitřní organizací je schopna udržet vysokou úroveň svých vlasů a knírek.

Jaké jsou typy

Po tom, co knír pochopil téma - co to je, můžete rozvinout jejich tvar a velikost. Nad horním rtem je mnoho různých vzorů vegetace a móda pro ně se neustále mění. Podívejme se dnes na nejoblíbenější formy knírek.

Chevron . Tato forma knírku se vyznačuje hustým širokým pásem a úhledným pokládáním vlasů. Chcete-li si to představit, stačí si vzpomenout na tvář Josefa Stalina.

Angličtina. Tento formulář je pravděpodobně nejoblíbenější preferencí hvězdy. Široký proužek vlasů nad rtem se zúžil mírně úhlů.

Pyramida . Název knírek mluví sám za sebe. Vegetace nad horním rtem je umístěna takovým způsobem, že se podobá pyramidě úzké v horní části (v blízkosti nosu) a široké u základny (v blízkosti rohů rtů).

Tužka. Jedná se o tenký aristokratický knír, který nepřesahuje za rohy rtů a nepodobá se tužce, a to jak v délce, tak i v šířce.

Řídítka . Další populární forma knírku, která se podobá volantu sportovního kola. Když jsou řídítka otočena nahoru, špičky vousů jsou nakresleny stejným směrem.

Móda knírek

V dějinách lidstva existovaly doby, kdy kníry chválili a považovali je za nezbytný atributopravdoví muži. A v určitých obdobích se postoj k knírku drasticky změnil téměř na pohrdavý.
Není nic smutnějšího než dívat se na neupravený knírek vyčnívající v různých směrech.

Stanovisko odborníka
Alexey Strizhnikov
Barber, expert na stříhání vlasů
\ t
Nemůže-li člověk nezávisle udržet tvar a délku vousů, je třeba vyhledat pomoc od odborníků nebo mít knír vůbec, aby nevypadal jako zvadlý a zanedbaný člověk.

Dnešní móda knírů je považována za projev přirozenosti člověka. Co může lépe zdůraznit sílu charakteru silného sexu, ne svěží knír? Široká škála tvarů a velikostí vám umožní vybrat nejlepší volbu pro každého chlapa, na základě jeho preferencí, fyziologických vlastností a stylu. Pokud chcete získat knír poprvé, budete muset nějakou dobu bojovat se zlobivými štětinami, abyste dosáhli potřebné délky vlasů pro knír. Ne každý člověk si na nový obrázek okamžitě zvykne, může se však přizpůsobit novému obrazu.

Jak dlouho bude tato móda trvat? Historie nás připravuje na to, že dříve nebo později je všechno zapomenuto, nebo se stane nevhodným, jako kdysi módní načechrané účesy založené na chemii nebo rozšířených kalhotách. Také trendy v oblasti vegetace obličeje mohou klesnout do léta, ale zatím není možné se dohadovat o tom, že vousy jsou na vrcholu své popularity.

Závěr

Poté, co přišli na to, co je to knírek a jakou hodnotu představují muži, lze s jistotou říci, že ve většině případů mají k nim vážný brutální postoj i vážní brutální kluci. Snad ne za nic, že ​​knír je na vrcholu popularity. Barbels jsou si jisti svým neodolatelným a ve smyslu svého hlavního příslušenství. Můžeme je jen pozorovat a vyvodit si vlastní osobní závěry!