Knír, knír a knír: zajímavá kompilace fotografií

Není žádným tajemstvím, že ženy byly vždy přitahovány k mužům s knírkem a jinými vlasy na obličeji, samozřejmě, pokud je tato vegetace dobře upravená a má jasné formy a hranice.Přerostlý neuspořádaný člověk může způsobit opačný účinek odmítnutí, takže rozhodování o pěstování knírek, musíte být připraveni na každodenní péči o ně.V dějinách lidstva jsou takové velké osobnosti, které by mohly být vzpomínky jen svými vousy.

To ale neznamená, že by pěstování knírek mohlo být úspěšné bez velkého úsilí.Ve skutečnosti je moderní knír jen doplňkem k celkovému obrazu, vytváření pověsti a osobního stylu.Originalita, mužskost, dobrodružství a lov dobrodružství, brutality a charisma - to vše je spojeno s prasátko charakteristik člověka s knírkem.

Muži s knírkem: foto

Abychom pochopili, jak moc se mohou vnější kníry, kníry nebo velké kníry měnit, podívejte se na fotografickou sbírku jasných osobností s takovou vegetací.na tváři.Na základě navrhovaných fotografií se stanesrozumitelnéjak je ospravedlnitelná každodenní práce člověka v péči o jeho knír. Někdo knír připojil mužskost, někdo přidat identitu a barvu, některé - tuhost a brutalitu.

Pro informaci!Psychologové poznamenávají, že sympatie žen k barbelům je mnohonásobně větší než u mužů s čistě oholenou tváří.

Mladí kluci s knírkem: foto

Existuje názor, že rozhodnutí nosit knír není pro mladé lidi skutečně odůvodněné, protože knír nevyhovuje mladému nebo dokonce mladému člověku.V praxi je tento názor rozbitý, protože je to mladý člověk na úkor knírek - to je skutečný muž s jádrem a charakterem. Moderní knírek se navíc radikálně liší od těch, které lidé v minulosti viděli.

Tip!Na mladého chlapa bude knír vypadat směšně a nějakým způsobem zábavně, pokud je tloušťka knírek příliš malá. Vzácné, nerovnoměrně rostoucí antény, je lepší okamžitě oholit, a pak věnovat čas úkolu urychlení a stimulaci růstu vlasů.

Celebrity s knírkem

Mnohé osobnosti médií s velkým knírkem nebo úhlednými knírymi si mohli diváci vzpomenout právě kvůli jejich obrazu. V průběhu let se obrazy mohly měnit, ale knírek, který je pro diváky známý a fanoušci, zůstal na svém místě. Abychom pochopili, jak důležitý je knír takových televizních hvězd v obecném obrazu, stačí se podívatfotografie nejslavnějšího barbel.

Alexander Rosenbaum

Zpěvák, bard a skladatel z Ruska, kterého respektují všichni krajané.

Stejně jako tento umělec je na jevišti, jak ho mnozí vidí s úhlednými malými kníry a hladce oholenou hlavou.

Michail Boyarsky

Herec nosí knír od mladého věku, neztrácí svou tradici.

A i když se mu oholil svůj legendární knír, tak aby se pěstoval ještě strmější knírek.

Leonid Yakubovich

Barevný charakter domácí televize, herec a moderátor s jednoduchou ruskou duší a vzhledem, který získal lásku a důvěru každého Rusa, včetně jeho knírek.

Charlie Chaplin

Vousy tohoto herce jsou trochu filmem - je to módní dodnes a lehce komický knírek, který zakrývá horní ret malým čtvercem.

Nikdo si ani nedokáže představit tohoto herce bez knírku a bez nich by sotva mohl být tak zábavný a zábavný.

Závěr

Krásný a módní knírek může být tenký, stylový a velký, vše záleží na povaze člověka, jeho typu vzhledu, stejně jako na cílech, po kterých pustí vegetaci nad horní ret. Nezáleží na tom, kdo bude nosit knír, dospělé muže nebo mladé kluky, hlavní věc je, že vybraný obraz je harmonicky hodí externě i v duši. Díky vlasům na obličeji můžete maximalizovat svou kreativitu a charakter.