Klasický způsob, jak uvázat kravatu: instrukce krok za krokem

Být schopen vázat kravatu je ve skutečnosti předpokladem každého moderního člověka, protože každý má v šatníku klasický oblek, košili a kravatu. Dnes, stylisté identifikovat mnoho známých metod, kterými se můžete naučit, jak si vybrat kravatu na košili a obleku, stejně jako všechny druhy způsobů, jak tkát v uzlech. Klasický způsob, jak vázat kravatu, je však v největší poptávce.

Kravata může být tří klasifikací pro styling - klasickou, elegantní a kreativní, na šířku - krátkou, normální a prodlouženou, na šířku, respektive stejnou. Při volbě samotného příslušenství a způsobu tkaní by měl člověk vzít v úvahu formát události, pro kterou je obraz vytvořen, jakož i jednotlivé rysy jeho vzhledu.

Jak vypadá klasický uzel na kravatu?

Poměrně úzkostlivá a rozšířená otázka mezi moderními muži, jak vázat kravatu je jednoduchá, rychlá a krásná, ve skutečnosti řešíme. Pro začátečníky v těchto záležitostech, stylisté doporučují začít s klasickým vzhledem stránky, která nepřijímá složité manipulace a chytré akce. To je podobné uzlu Windsor, ale neplést je.

Klíčové výhodyKlasický uzel spočívá v tom, že nepoškozuje strukturu tkaniny, neposouvá a nerozpouští se.Taková kravata uzel vypadá elegantně, ale striktně bez zbytečných doplňků a akcentů.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Pro návrh klasického uzlu může člověk přistoupit k jakémukoliv modelu tohoto příslušenství, ale pokud možno ne příliš dlouho.Textura tkanin a vzorů nehraje důležitou roli, a proto v těchto záležitostech existuje i úplná svoboda volby.

Co se nosí?

Tento styl kravaty je vhodný pro jakoukoliv oficiální schůzku nebo pracovní atmosféru, měl by se nosit v tandemu s košile s dlouhým rukávem.Pokud člověk musí nosit kravatu pro práci s prostou bundu a kalhoty, měli byste dávat pozor na stejnou přísnou kravatu stejné barvy.Ale pro neformální setkání, můžete zvážit možnosti se vzory a kresby, ale tak, aby barvy v oděvů a doplňků "podívat se na sebe".

Klasická kravata může být nošena pod jinými oděvními oděvy, kromě přísného obleku, ale v tomto případě musíte zvolit vhodný typ příslušenství.Ideální monofonní možnosti vypadají s džíny a sakem, ale pro oděvy s nízkým klíčem si můžete vybrat kravatu jasnější barvy a vzory.Jediná věc, která tomuto stylu nevyhovuje - je sportovní oblečení a obuv.

Klasický způsob vázání kravaty: instrukce krok za krokem s fotografiemi

Chcete-li uzel v klasické verzi, muž bude muset dokončit pouze 5 kroků, je lepší trénovat přímo na košili.Celý proces trvá jen několik minut, a stylisté říkají, že naprosto všichni lidé se mohou naučit klasický uzel.Takže nejprve musíte zvednout límec košile, dát si kravatu kolem krku tak, aby široký proužek klesl o 30 cm pod úzký konec.

Dále je uzel vázán v následujících krocích:

  1. Široký proužek kravaty je položen na úzký pás, který je kříží dohromady.
  2. Pak široká páska činí obvod kolem úzké části směrem doleva.
  3. Nyní je široký pásek zvednut do smyčky krku.
  4. Ona je také vedena dolů skrze utvářené ucho.
  5. Výsledný uzel je utažen rovna- ním širokého pásu od horního úzkého ke dnu.
  6. ​​

.To umožní lepší pochopení celého postupu, který člověk vyžaduje.

Pro informaci! Během návrhu stránky je důležité sledovat několik nuancí.Nejdříve je třeba na košili navléknout kravatu, protože narovnání uzlu a opětovné utažení je nepraktické, zkazí dokonalý tvar uzlu.Za druhé, není nutné příliš pevně utahovat konce a samotný uzel tak, aby se vnitřní vazby pásků z přední strany příslušenství neprojevily.

Video lekce

Mnoho mužůje poměrně obtížné asimilovat klasický způsob vázání kravaty pouze teoreticky, je mnohem snazší pochopit princip fungování vizuálně v praxi. K tomu, odborníci vytvořit spoustu videí pro podrobné vysvětlení, jak můžete copu kravatu rychle a krásně. A ačkoli je lehký uzel prováděn pouze ve 4 krocích, stojí za to sledovat další videonávody takto:

Alternativou k klasickému uzlu budou další techniky, například Windsor, dvojitý uzel, Christensen nebo Wismar. Ale pro každou z uvedených metod poskytuje další krok za krokem pokyny a videa s jasnou demonstrací akcí člověka.

Závěr

Bylo by těžké najít muže, který by neznal klasickou verzi tkaní uzlu. Dnešní mladí lidé jsou však málo vyškoleni v přísném klasickém oblékání, v důsledku čehož se postupně ztrácejí dovednosti a schopnosti. Proto stylisté opět zdůrazňují postupné manipulace na tkaní klasického uzlu, celkem je zde 5 kroků. Je lepší konsolidovat nové informace zobrazením několika videí.