Klasická pánská vůně: seznam nejlepších oblíbených vůní

Muž, který se chce zkrášlit, co může dělat?Není mnoho možností: oblek, krásná kravata, módní brýle ... ano, to je asi všechno.Dekorativní arzenál je poměrně malý.Ale ať je to jakkoli, muži mají nezajímavý zájem o parfémy - to jsou neviditelné věci, ale hmatatelné.To není překvapující, protože vstup na území parfumerie je povolen nejen ženám.Klasická pánská vůně je velmi běžná vůně, kterou mnoho lidí používá.

Výrobci to vzali na vědomí, proto věnují velkou pozornost toaletní vodě.Když už mluvíme o klasice, můžete zmínit mnoho značek, které jsou vytvořeny, aby zajistily, že muži jsou také elegantní a stylové.Chcete-li si pro svou milovanou osobu vybrat tu správnou kolínskou, musíte vzít v úvahu jeho životní styl, charakter, obvyklý styl.

Klasika, která nevychází z módy

můžete sledovat vývoj nových produktů v parfémové linii.Klasické vůně jsou ve vysoké poptávce.Jsou to různé, pikantní botanické melodie hloh, zimolez, prokládané santalovým dřevem, což je druh kytice, která určuje úspěch vobchodní kruhy.

Pro informaci!Volba je velká a můžete věnovat pozornost některým skladbám, které jsou nejprodávanější.

Fahrenheit, Dior

Dlouho hledáme dobré pánské parfémy s příjemnou vůní? Tento parfém získal nejvyšší ocenění - je to nadčasová klasika s velkým úspěchem. To bylo propuštěno nejméně před 20 lety, neztrácí svou relevanci. Je to jako víno, časem se zlepší.

Předehrou parfému jsou zelené dřevité tóny, dokonale osvětlující, povzbuzující, což naznačuje vysoké myšlenky. Ušlechtilý cedr slouží jako základ aroma, pak je nahrazen neobvyklým zimolezem a končí nádherným hlohem.

Egoiste Platinum, Chanel

Smějící se voda je považována za symbol úspěchu, který se vyznačuje konzervativností, závažností, ale za tím leží sexuální podtext. Charakteristickým rysem vůně je zvláštní svěžest, která vydává energii a sílu. Říká o svých majitelích, že jsou zapojeni do měnícího se světa a vysoké módy. Vůně odhaluje vlastnosti člověka a jeho osobnosti. Parfémové chtěli upozornit na soběstačnost, nezávislost silné poloviny i na sílu.

Odhaluje se v prvních poznámkách parfémy alpské levandule, rommarin, listy pomerančovníku. Srdce akcenty jsou kavkazské šalvěj s muškáty. Nakonec se otevírá vůní dřevního mechu, lesního cedru, kadidla, vetiveru, což umožňuje snadné zjemnění.

Boss Bottled,Hugo Boss

Jedná se o klasické pánské parfémy. Chcete-li popsat tuto vůni, budete muset najít spoustu krásných slov. Hlavní věc je, že umožní silnější sex cítit silný v tomto světě.

Zdůrazňuje individualitu parfémů, nejlepší vlastnosti majitele, připomíná vám pohodlí díky rozevíracím poznámkám skořice, santalového dřeva, jemné vanilky, cedru. Muž s takovou toaletou je považován za ztělesnění avantgardy, jedinečného kouzla, sofistikovanosti.

Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Pro téměř všechny kolem vás je parfém příjemný, nikdo neskrývá svůj obdiv.

Givenchy pour Homme, Givenchy

Moderní, maskulinní, klasická, tato slova mohou popsat tento parfém. To vše je cítit v každé poznámce. Kompilovaný pro romantické, statečné muže, zdvořilý. Tato vůně bude klást důraz na zdrženlivost, která je tak dobře ukrytá za nezastavitelnou vášní, čímž je zdůrazněna energetická aktivita.

Citrusová vůně dokonale doplňuje obraz nádherného moderního člověka. Transfunduje se silným grapefruitem, lehkou sladkostí zralé mandarinky, kořením koriandru. Srdce jsou plné neodolatelnosti, vyjadřují sílu davany, vetiveru Na závěr můžete slyšet akordy sametového kadidla s cedrem. Složení je velmi úspěšné, díky čemuž je vůně pro ženský sex velmi přitažlivá, což ženám zaručuje oblíbenost.

Kenzo pour Homme, Kenzo

S tímtos parfémovanou vodou si můžete myslet jen na krásu, sen, zamilovat se, dělat bláznivé věci, riskovat, užívat si života.Téměř každý člověk má touhu být zajímavý pro ženskou polovinu lidstva.Co mu zbývá ohromit.Ale s touto vůní nebude těžké dělat.Komponenty obsažené v parfému, budují neobvyklou škálu odstínů, které na těle odhalují, vytvářejí oblak vodní vody.

Vůně mahagonu propletená bergamotem, šalvěj má pozitivní účinek, uvolňuje se i v těch nejneuvěřitelnějších situacích a zahřívá se v chladném počasí.Mořské tóny s citrusy jsou kombinovány, vzájemně se doplňují, ale v boji o první místo v této kompozici nejsou nižší.Čistá, živá vůně vytváří vůni santalového dřeva, vetiveru, dubového mechu, duhovky s tóny lesního jezera, které se skrývá v jeho hustotě.

Del Mar, Baldessarini

Tento zápach působí na ženy okamžitě a přitahuje jejich pozornost.Vášnivý, rafinovaný, stylový parfém vzbuzuje důvěru, pomáhá jít vpřed bez překážek, dosahovat cílů.Zdůrazňuje činnost, energii moderního člověka.Harmonické složení dává potěšení nejen majiteli, ale také blízkému okolí, vyjádřenému v teple dřevitých tónů, vášní pikantních akcentů.

Otevřete horní noty tajemství bergamotu, zajímavého černého pepře, zralé světlé mandarinky.Srdce poznámky štětce pryč vynikajícímelodie teplého skořice s přidáním ušlechtilého marockého cedru, kardamomu. Dokončovací akord dobije každou ženu, protože symbolizuje život plný štěstí v hroznech v kombinaci s jantarem a vetiverem.

Kdy použít klasické vůně?

Není snadné vybrat pro muže muže pro kolínskou vodu nebo toaletu. Je velmi důležité, aby byl vhodný ve všech životních podmínkách. Ale jeden není k dispozici pro všechny příležitosti. Z tohoto důvodu se doporučuje mít ve vašem arzenálu několik příchutí.

Pro práci, kde je tým přítomen, se konají obchodní jednání, parfémy s dřevěnými jantarovými tóny, nebo s výraznými jablečnými a pepřovými akcenty - to je znamení silných mužů, úspěšných a výborných účastníků. Současná poznámka tabáku v klasické kolínské oblasti bude klást důraz na nezávislost.

Mladí energičtí kluci, kteří milují sport, dostanou dobrý parfém s vůní citrusů nebo mořské vůně, která je vyjádřena lehkostí.

Pro romantický večer s miláčkem jsou vhodné klasické parfémy s atraktivně sladkými vůněmi, kardamonem, zralými orientálními mandarinkami a karafiátem, které se jistě stanou přitažlivými, přitahují pozornost žen.

Klasická vůně s borovicovými poznámkami bude vhodná pro muže, kteří jsou pro "35". Doporučujeme je použít před obchodními jednáními, večeří s kolegy nebo obchodemvýlety.Je to jasný reprezentant s trvanlivou, dřevitou kyticí s hmatatelnými tóny pižma, jantaru.

Řádný výběr aroma

Při výběru parfému by se nemělo zapomínat, že jasné, excentrické pachy jsou spousta mladé, mladší generace.Starší muži podobné vůně jsou vhodné pouze večer, na oslavy a svátky.Bez ohledu na věk by měla být každodenní toaletní voda považována za lehkou, s jednoduchou kombinací.Hlavní věc je být spolu s vůní a dostat z ní jen pozitivní emoce.