Kdo bude vyhovovat klasickým vousům: příklady ve formě focení

Dnes je muž vousy na vrcholu popularity, a mnoho žen věří, že klasický vous je velmi sexy a přidává maskulinitu jeho majiteli.Proto se muži na celém světě snaží pěstovat objemné a holistické vousy.

Než začnete růst, musíte si uvědomit, že i klasická ruská vousy, která vypadá brutálně a volumetricky, vyžadují velmi pečlivou péči.Pokud vaše vlasy nějakým způsobem rostou a neřežou si vlasy ve tvaru, pak se místo sexy, odvážného muže podíváte na lesní les v zrcadle.

Vzhled vousů (foto)

Klasická vousová forma se také nazývá box.Měli byste předem pochopit, že tento typ vousů lze pěstovat pro muže se zjevně bohatými vlasy na obličeji.

)

Pokud to nestačí, pak místo objemné a pevné formy dostanete tenký, tenký vous, který bude vypadat alespoň vtipně.

Klasický vous by měl být upraven úhledně.Ze stran vegetace je méně než na bradě, takže tvar byl mírně podlouhlý a vypadal úhledně. Také je třeba zastřihovačhladké okraje na lících a liniích brady. A pak vzhled vousů způsobí závist, ne sympatie!

Důležité!Klasický vous naznačuje úhledný tvar, kde vousy hladce přecházejí do vousů. Je nutné denně kontrolovat tvar a snižovat nepravidelnosti, zejména na vousech, aby se nevyvýšily a nevisely na horním rtu (okraj by měl být jasný)

Komu?

Jedinou důležitou podmínkou je dobré vlasy. Zbytek nemá velký význam. Pokud má člověk trojúhelníkový obličej s úzkou bradou, pak plnou vousem pomůže vizuálně přidat objem.

Máte-li těžkou bradu s velkými lícními kostmi, klasický vous vám pomůže zjemnit všechny ostré linie a zaokrouhlit je, čímž obraz bude měkčí a klidnější. Tvar obličeje, barva vlasů a oči proto nemají žádný význam!

Jak růst?

Obecně platí, že klasický vous je vhodný pro téměř všechny muže.

Kromě toho se po několika týdnech opětovného růstu může objevit nepříjemné svědění, které naznačuje, že chlupy rostly na dostatečnou délku a nyní, kudrlinky, mohou propíchnout kůži a způsobit nepříjemné pocity. Často, v této fázi, muži se vzdají a oholí si vlasy, bez čekání na požadovanou délku. Ale marně, po týdnu projde další nepohodlí.

Pro informaci!Tokůže na obličeji nebyla podrážděná, doporučuje se pravidelně používat regenerační změkčující krém na obličej. Vyhněte se látkám, které obsahují alkohol a které situaci pouze zhorší.

Oříznutí a péče o vousy?

Po uplynutí rostoucího měsíce už můžete dát vousy pěkný tvar. K tomu si zakupte tenký hřeben a malé ostré nůžky. Klasické vousy netolerují povyk. Je lepší stříhat trochu než přebytek.

Tip!Před zahájením stříhání vlasů dobře umyjte vousy (nejlépe mýdlem). Začněte řezat z ucha, plynule dolů dolů k dosažení požadovaného tvaru. Stejná manipulace se provádí na zadní straně.

Zvláštní pozornost věnujte krku a tváří. V žádném případě by vegetace z brady neměla být hladce zkřížena krkem a spojena s kudrlinkami na hrudi!

Všechny vlasy na tvářích pod očima jsou pečlivě oholeny, hladké ohraničení je od ucha k linii růstu knírek. Vous by měl končit na ohybové linii brady a krku. Hranice by také měla být co nejpřesnější, což lze dosáhnout pomocí vyžínače nebo břitvy.

Nezapomeňte na správnou péči. Za tímto účelem:

  • Vousy denně opláchněte vodou při pokojové teplotě. Jednou týdně se doporučuje omyt šamponem, kondicionérem a olejem;
  • pravidelně stříhejte a stříhejte extra vlasy (to je velmi důležité);
  • denní kartáč si vousy správným směrem, který dá vašim vlasům požadovaný tvar a přesnost.

Celebrity, kteří preferují klasický styl

Spousta celebrit změnila svůj obraz a přidala nějakou brutalitu ke sladké sexualitě s pomocí klasické vousy. Mezi tyto osoby patří: Robert Pattinson, Ben Affleck, George Clooney.


V tomto případě ani věk nezpůsobuje obavy. Elegantní vousy s šedivými barvami dávají impozantní a nepřidávají roky. Robert Pattinson, který rozhodl o takové transformaci, odmítl stále mladého obrazu ve prospěch pevného a sebejistého obrazu a Ben Affleck obecně věří, že mu jeho vousy přinese štěstí.

Přezkoumáním fotografií těchto ikonických osobností se můžete přesvědčit, že klasické vousy drasticky změnily své obrazy. Získali mužskost, důvěru a další mužskou charismu.

Pěstování vousů je pro člověka jakýmsi životním zážitkem. To je skvělá příležitost drasticky změnit svůj vzhled a možná i život. Pro jednotlivce, kteří jsou zvyklí na holení každý den, může být takové rozhodnutí obtížným úkolem, ale s trochou úsilí se můžete zcela proměnit. Proto stojí za to stejně vyzkoušet!