Kde nosit mužské Brogues: Nejlepší výběr

Otázka, co nosit pánské brogues se každý den, je stále důležitější.Brogues jsou zcela originální, extravagantní boty pro muže, které se ne všichni rozhodnou koupit pro sebe.A tak si vybíráme možnost tohoto konkrétního typu a je třeba si uvědomit, jak jej použít k vytvoření módního a moderního obrazu, ze kterého budou všichni nadšeni.

Brogues jsou poněkud podobní běžným botám, ale mají šněrování.Návrháři přicházejí s takovými botami různé další detaily, které vám umožní vybrat boty tohoto typu pro každou příležitost života.Je to právě proto, v průběhu let, tento model se stal velmi populární a poptávaný mezi mods mužské části lidstva.

Jaké jsou pánské brože?

Boty tohoto typu jsou považovány za velmi praktické a univerzální, takže se do každého obrazu vejdou docela dobře.Stojí však za povšimnutí, že tato bota nezapadá do klasického stylu, není to tak dobré, takže stojí za to zvážit dnes úspěšnější a skutečné kombinace.

S džíny

Tato kombinace bude velmi úspěšná a stylová.Podobnéboty dobře zapadají do modelů , hubených a rovných džíny.Kalhoty ze světlého odstínu v ideálním případě doplňují hnědé brože, a aby byl obraz relevantnější a stylovější, je lepší zvolit monotónní špičkové věci.Brogues mohou být nošeny s džínsy a bundy.K doplnění tohoto vzhledu se hodí stylové vesty.

Výhody kombinování broga s džíny jsou v následujících bodech:

 • Obraz bude pohodlný a praktický;
 • může vytvořit mnoho módních luky;
 • Kombinace denimových kalhot a takových bot bude vypadat velmi dobře;
 • není třeba uvažovat o jakýchkoli dalších podrobnostech, protože obuv se stane hlavním znakem obrazu.

Vzhledem k výhodám této kombinace může každý vytvořit stylový obraz pro sebe pomocí broží a džíny.

Pozor! Chcete-li vytvořit praktický, ale spíše slavnostní obraz s džíny a brože, můžete použít mléčné kalhoty a béžové boty.Polokošile, pletený svetr nebo svetr mohou doplnit tento vzhled.

S kalhotami

Klasické kalhoty, zúžené nebo se šipkami, se dobře hodí k tomuto typu bot, jako jsou brože.Takový obraz může být bezpečně doplněn podvazky, takže je lehce ležérní a dostatečně zajímavý.Podobný obraz lze kombinovat s klasickými košili, kravaty a motýly.Spolu s klasickými kalhotami a brože, muži mohou nosit můstky se světlými potisky nebo geometrickými vzory.Prodoplnění podobného obrazu, zástupci silnějšího pohlaví mohou používat a mikiny.

S žalobou

Již bylo zmíněno, že brože nejsou používány k vytvoření klasického, přísného obrazu, ale stáletyto boty lze nosit s oblekem.Ale mluvíme jen o oblecích, které nejsou obchodním stylem.Můžete například nosit oblek ze sametu a broží.Pod klubovými bundami a brožíky můžete nosit prosté svetry nebo trička.Brogues se dobře kombinují s volnými kalhotovými obleky, kalhoty mohou být volné a mají vysoký pas.

Poradenství! Neměli byste nosit pánské brože s ponožkami klasické délky.Kratší verze neutrálních odstínů jsou ideální pro tuto botu.

S tím, co nosit brože v závislosti na barvě?

Pánské brože jsou velmi praktické a stylové boty.Aby se stali stylovým vrcholem obrazu představitele silnějšího pohlaví, musíte vědět něco o pravidlech pro kombinování odstínů.Vzhledem k tomu, že ne všichni muži kupují přesně přísné černé brože, je nutné zvážit možnosti, jak tyto boty různých barev kombinovat s určitými oděvy.Následující tabulka vám pomůže přiblížit toto téma zástupcům silnějšího pohlaví:

Barva obuvi Co je nejlepší nosit
Černá Tyto boty budou dokonalým doplňkem jakéhokoliv stylu, protože jsou považovány za klasickou, univerzální variantu.V některých případech černé brožejsou dokonce oblečeni s obleky, ale častěji se používají k vytváření různých neformálních, každodenních nebo slavnostních obrazů.
Černá a bílá Tyto boty jsou vhodné pro letní období.Můžete je kombinovat s různými lehkými bavlněnými kalhotami a tričkami, která budou vypadat velmi dobře.
Stříbro Stříbrné brogues jsou velmi jasným a odvážným rozhodnutím, proto je třeba s nimi přistupovat k výběru obrazu velmi opatrně.Pro tyto boty, docela neformální oblečení bude vyhovovat, musíte doplnit obraz s příslušenstvím, aby odpovídaly boty.
Hnědý Pokud na hnědých brožích není příliš mnoho perforací a jejich odstín je poněkud tmavý, můžete tyto boty použít pro obchodní image.Brogues ve světle hnědém odstínu budou vypadat dobře v neformálním stylu .Tyto boty jsou kombinovány s neformálními kalhotami a džíny.

A s ohledem na tyto tipy mohou muži hrubě určit, jak, kdy a s čím by měli nosit brože různých odstínů.

S tím, co nosit brože v závislosti na typu?

Ukazuje se, že brože jsou boty, které lze rozdělit do několika typů.V závislosti na tom, jaký druh člověka si vybral boty, měl by být úplný obraz.Aby bylo možné pochopit, jaké druhy brogues vůbec existují, a s tím, co by se měly nosit, je třeba vzít v úvahu údaje v následující tabulce:

Typ boty S čím lépe kombinovat
BotyBrogues Tyto boty lze nosit s džíny nebo klasickými kalhotami, krátkými ponožkami, svetry, tričkami a neformálními obleky.V létě, pokud jsou boty světle zbarvené, mohou být nošeny s lehkými bavlněnými kalhotami, což bude velmi úspěšné, moderní řešení.
Boty na boty Tyto boty lze nosit s denimovými kalhotami, kalhotami s vojenským stylem nebo s pouličním stylem.Boty jsou ideální pro každodenní nebo venkovní obraz.Pokud jsou boty poněkud tmavé, mají nějaké dekorativní prvky, pak v raném žíle nebo na podzim mohou být součástí obchodního stylu.
Brogues na tlustém podešvi Takové brože jsou považovány za poměrně přísné a pokud mají tmavý odstín, můžete bezpečně vstoupit do této boty v obchodním obrazu.Takové boty, pokud jsou o něco lehčí, jdou dobře se sametovou a sportovní obuv, věci, které mají výtisky.Pokud je podešev velmi tlustá, budou tyto boty dobře doplňovat styl ulice
Suede brogues Jedná se o lehké a praktické brože, které jsou skvělé pro letní období a jdou dobře s lehkými kalhotami.světlé odstíny.
High Brogues Tato možnost umožní silnému muži zdůraznit svou odvahu.Tyto brožury budou úspěšně a harmonicky doplňovat obraz chlapa ulice, který vypadá brutálně a sebevědomě.

A tak si výběrem broží můžete bezpečně jít do obchodu s oblečením a vytvořit sistylový, relevantní obraz.

Cena zprostředkovatelů nejlepších značek

Výběr bot známých značek, zástupců silnějšího pohlaví, si samozřejmě může být zcela jistý, že tyto boty budou mít vysokou kvalitu a vydrží dlouho.A tak při výběru značkových broků potřebujete vědět, které produkty výrobců věnovat pozornost a kolik peněz musíte zaplatit za to.Při provádění takového přezkumu byste měli věnovat pozornost těmto možnostem:

 1. Klasické brokolice Ikos - přibližně 3500r.
 2. Brogues Respect - 4000r.
 3. XAGON MAN - přibližná cena 16000r.
 4. Classic Brogues FreeFoot - 4000r.
 5. Vels Leather Brogues - od 4500r.
 6. Marks & Spender Luxury - přibližně 2500r.
]

Ano, vysoce kvalitní brože nejsou nejlevnější, ale tyto boty jsou velmi praktické a velmistylový.

Brogues: vzít nebo neužít

Pánské brože jsou velmi pohodlné, praktické boty s perforací.Ano, jsou sotva vhodné pro obchodní styl, ale existuje řada pozitivních vlastností, které mluví ve prospěch nákupu takových bot.Nákup brogues, muž dostane příležitost ocenit jejich výhody:

 • tato bota je velmi pohodlná;
 • použití těchto bot, můžete vytvořit poměrně mnoho čerstvých, zajímavých obrazů;
 • muži jakéhokoli věku mohou úspěšně vyzvednout brogues;
 • tyto boty připomínají klasické boty, ale umožňují vám uvolnit svou představivost a otočit seležérní, ležérní vzhled, stylový luk.

Je nezbytné koupit si brogues, ale musíte se pečlivě podívat na jejich ukazatele kvality, aby boty byly opravdu pohodlné a praktické.Brogues jsou stylové a moderní, takže tyto boty jsou populární.

Malý závěr

Nejen dámská obuv může být pestrá, protože pro muže existuje také mnoho dobrých a praktických možností, mezi které patříkteré brogues.Tato bota má originální vzhled, je praktická na nošení a hodí se pod celou řadu obrazů.Ano, je nemožné nahradit klasické boty broky, ale musí být v arzenálu mužů.

Při nákupu výrobků musíte věnovat pozornost jejich designu, barvě a odstínu, kvalitě.Samozřejmě je lepší zvolit si brokolice klasičtějších odstínů, protože světlé boty tohoto typu se nehodí pro každý obraz.Brogues jsou praktickou volbou pro každodenní nošení a téměř každý muž ve skříni má boty nebo boty tohoto stylu.Stojí za povšimnutí skutečnost, že nošení brogues je stále více módní, což dělá kluci a muži koupit tyto boty v obchodech.Koupě brogues, člověk dělá pohodlný a stylový výběr, který bude určitě rád a umožní vám vytvořit mnoho zajímavých obrazů pro každodenní život nebo dovolenou, kde se chcete cítit jasné a originální.