Kde je uzda u mužů a jaká je její role?

Lidé, kteří se alespoň vzdáleně seznamovali s mužskou fyziologií, slyšeli o takovém pojetí jako uzdu na genitáliích.Mužská uzda na hlavě - to je velmi důležitý prvek mužské fyziologie, která hraje určitou roli.Ale ani všichni muži, o nichž již mluví o spravedlivém sexu, vědí, proč je potřeba uzdy.

Abychom pochopili celou podstatu mužské fyziologie, stojí za to mluvit o ní trochu blíž, zkoumat nejdůležitější body, počínaje elementární fyziologií a končící možnými patologickými stavy.Muži jsou prostě povinni vědět vše o vlastnostech struktury svých pohlavních orgánů, protože na tom může přímo záviset jejich zdraví.

Co je uzda u mužů?

Malý, podélný záhyb kůže na mužském pohlavním orgánu, který se nachází ve spodní části penisu a má vysokou elasticitu, se nazývá uzda.Jemně a hladce spojuje genitální hlavu s předkožkou.S pomocí uzdu, během erekcí, může být hlava mužského penisu zcela odkrytá, což naznačuje připravenost představitele silnějšího pohlaví na nadcházející intimní kontakt.

Tuto oblast mužského těla lze přičítatpočet erotogenních, pomáhá člověku cítit silný orgasmus, protože má jen obrovské množství nervových zakončení. Stojí však za povšimnutí, že v procesu velmi rychlého sexuálního kontaktu se frenulum může zlomit a pak pouze tento zákrok pomůže tento problém napravit. Uzda mužů na hlavě je velmi citlivá a citlivá oblast, takže byste s ní měli zacházet co nejpřesněji.

To je důležité!Pokud se uzdu vyvíjí abnormálně, může být mírně zkrácena, což vede k vážným problémům v intimním životě a vyžaduje urgentní chirurgický zákrok.

Možné problémy a nemoci

Uzdu lze nazvat spíše jemným orgánem, takže problémy s ní mohou vzniknout docela dost. Mezi problémy, se kterými se v této intimní oblasti často setkáváme, by nebylo zbytečné poznamenat si následující skutečnosti:

  • specifikovaná část penisu muže je mírně zkrácena, což zasahuje do intimních vztahů a činí je prakticky neskutečnými;
  • mezeru ve vymezené zóně, která se vyskytuje v procesu hektického pohlaví;
  • Penis penisu je zakřivený, což je výsledkem zkrácení frenulum.

S ohledem na tyto faktory můžeme bezpečně říci, že hlavním problémem mužů, který se může týkat frenulum genitálií, je pouze to, že je příliš krátký, a to také vede k dalším problémům s fyziologickým a intimním zdravím člověka.

Věnujte pozornost! V dětství, chlapec vlastně nemůže detekovat takovou anomálii jako příliš krátkou uzdu.Z tohoto důvodu by mladí lidé a muži měli pečlivě sledovat své zdraví a pravidelně plánovat návštěvy úzce specializovaného zdravotnického specialisty.

Jak pochopit, že došlo k prasknutí uzdu?

Vědět, kde je uzda u mužů, můžete snadno cítit a určit okamžik jejího roztržení.A tak, abychom pochopili, že došlo k prasknutí uzdu, je možné následujícími znaky:

  • pocit intenzivního pálení a bolesti;
  • hojné vypouštění krve v poškozené oblasti, které je prakticky nemožné zastavit;
  • výskyt jizev v intimní oblasti.

Pokud k takové nepříjemné situaci došlo, pak je naléhavá potřeba běžet k lékaři, protože pokud patologii nevěnujete patřičnou pozornost, může to být skutečná katastrofa.

​​

Proč obřízku?

Je-li ve struktuře uzdy patologie, pak lékaři důrazně doporučují obřezání mužů.To je nezbytné, aby se zabránilo phimosis nebo, jak je jinak nazýváno, zúžení předkožky.Pokud je však phimosis již přítomna, nebude stačit jen zkrátit uzdu na chirurgickém stole, pacient bude mít vážnější a dlouhodobou léčbu.

Malý závěr

Každý byl již schopen přesně pochopit, co je uzda na pohlavním orgánu člověka a kde přesně je.Takže tato maličkost, jak se zdá na první pohled, opravduhraje velmi důležitou roli. Je nezbytné zajistit, aby v choulostivé oblasti nebyly žádné patologie, protože to může skončit velmi špatně. Pokud je uzda nadměrně krátká, pak by mělo být rozhodně zastřiženo, aby se předešlo velmi vážným a nepříjemným okamžikům v intimním životě a nepoškodilo se vlastní zdraví. Pokud člověk bude pozorně sledovat zdraví své intimní oblasti, pak takové důsledky, jako je ruptura uzdu, stejně jako výrazné zúžení předkožky, bude mladému muži přesně vyloučen.