Kavkazské účesy pro muže

S pomocí vlasů a správně zvoleného účesu, muži zdůrazňují své nejlepší rysy obličeje a mužskost, stejně jako doplňují celkový styl.Kromě toho, stylisté zdůrazňují, že to je harmonický styl a dobře-upravený vzhled, který pomůže lidem dosáhnout všech cílů.Jak víte, podle oděvů, se kterými se setkávají, není moderní člověk méně zodpovědný za péči o vzhled než za ženu.

Mužské bělošské účesy jsou obzvláště oblíbené u tmavovlasých mužů, poněvadž poníci v ideálním případě skrývají mnoho vad ve vzhledu a upravují tvar obličeje.Vlastnosti těchto účesů - protáhlé prameny kolem celého obvodu hlavy, moderní interpretace bobových a čtvercových účesů, ale ve stylovějším a odvážnějším stylu.Nejlepší kavkazský účes uznávaný model "Makhachkalinka."

Vlastnosti účesů bělochů

Ve skutečnosti je několik zemí v sekci účesů kavkazských účesů.a národy jsou jak přísné Dagestan účesy, a žádný méně brutální a stylový Chechen účesy.Východní rodiče znají hodně o módních a originálních účesech, které stojí pouze bělošský účes makhachkala, který je rozšířený po celém světě.Onav ideálním případě zdůrazňuje barevný vzhled a mentalitu takových národů.

Pro informaci!Nejčastěji, muži, kteří žijí na Kavkaze a patří k tomuto národu, mají modro-černé, tvrdé a rovné vlasy, v důsledku čehož byly určeny nejoblíbenější styly zastřihování těchto mužů.

Nejčastěji mladí muži s kavkazským vzhledem upřednostňují účesy ve formě odstupňovaného čtverce, ale ve svých kruzích se tento styl nazývá flush. Bez ohledu na délku vlasů, účesy pro bělochy naznačují prodloužené prameny, tvarovaný tvar a vícevrstvou techniku ​​ostříhání vlasů.

Jak vypadá střih žabky?

Jak již bylo řečeno, účes Makhachkalinky je vyřezávaným čtvercem na tlustých, tvrdých a rovných modrozelených vlasech muže. Délka vlasů může být různá, od tvaru blízko ke zkrácené fazole, když vlasy nespadají pod ušní linii, stejně jako podlouhlé modely k linii brady. Klíčovým bodem střihu by měl být šikmý okraj.

Navzdory skutečnosti, že prodloužené mužské účesy jsou obvykle připisovány romantickému stylu, kavkazské modely zničí všechny stereotypy. Tříděný čtverec se šikmým roztrženým třeskem kolem čela linky pouze zdůrazňuje styl a pevnost muže, navenek muž vypadá brutálně a odvážně. A stylisté si všimnou, že zaoblený tvar Makhachkala, šikmé rány a promoce omlazují navenek, opravují tvar obličeje a pomáhají skrýt drobné vady.

Komu?

Takový plán může vytvořit kavkazského ostříhat mladého muže s rovnými a tvrdými vlasy. Dnes muži z různých zemí upřednostňují Machačala, i když je jejich vlasy mnohem světlejší než černé. Pokud člověk od přírody má tenké, řídké nebo měkké vlasy, budete muset neustále trávit čas a úsilí na styling, protože budete muset sladit vlasy se železem a opravit ji stylingovými produkty.

Ideální účesy se dívají na mladé muže s odvážným vzhledem, pro muže s pevným věkem, mistři doporučují zkrácené a klasičtější verze takového střihu. Pokud jde o tvar obličeje, klopný obvod bude ideálně zapadat do jakéhokoli tvaru obličeje, protože pomocí zaobleného tvaru protáhlý šikmý třesk a stupnice korigují nedokonalosti v exteriéru. Kratší modely jsou doporučeny pro kulatý obličej a volumetrické prodloužené verze pro hranaté verze.

Technika exekuce

Aby mohl být kavkazský účes orámován, musí člověk pěstovat vlasy požadované délky. Kromě toho, s pomocí zkušeného mistra, může být sestřih uspořádán v souladu se všemi tradicemi a požadavky. Zpravidla se technika stříhání kavkazských vlasů rybáře provádí v několika krocích:

  1. Vlasy se umývají, suší se ručníkem a opatrně česají hřebenem.
  2. Na okraji růstu vlasů v oblasti zátylku pán odděluje pramen s vodorovným dělením a vlasy na bocích a korunce pomocí svorek jsou odstraněny.
  3. Toto vlákno je oříznuto na požadovanou délku nanulové zpoždění kolem sedmého obratle na krku. Dále podél tohoto pramene se bude rovnat délce vlasů kolem celého obvodu hlavy.
  4. Alternativně jsou sousední prameny odděleny stejným způsobem, aplikovány na kontrolní a odříznuty přebytky, a tak dále v celé oblasti týlního hrbolu.
  5. Pokud jsou další řetězce oříznuty o několik milimetrů déle než předchozí, pak bude získáno nevytříděné čtverce.
  6. Zvláštní pozornost je věnována chrámům, od začátku je pramen oddělen od vodorovného dělení přes ucho, které je vede po celé hlavě. Po tomto, vlasový řez u chrámů je řízen podél délky řezu týlních pramenů.
  7. Nyní je ukončeno promoce. U koruny ve formě diamantu, tam je velký pramen vlasů, tak že vrcholy diamantu jsou nasměrovány k krku a obličej, a strany k chrámům. Pramen je rozřezán na délku 10 cm, ale striktně je vázán v úhlu 90 stupňů.
  8. Podle této větve odřízli dodatečnou délku celé koruny od zadní a dopředu k obličeji. Jakmile nejsou nahoře žádné prameny, které přesáhnou délku diamantu, promoce je kompletní.
  9. Oříznuté vlasy musí být vyčesány dopředu k obličeji, poté jsou oříznuty obloukovitě. Na konci musí být rány speciálními nůžkami.

Díky této technologii tvarování chlupů na Machačce získávají vlasy další objem, skrývají mnoho vad, jako je např. Vysoká čela nebo velká vyčnívající ucha. Pokud si při stříhání vlasů na zadní straně hlavy uděláte další střih,Tím se ostříhat vypadat jako bob.

Možnosti pokládání

V současné době má téměř 80% kavkazských mužů v mladém věku prodloužený a středně dlouhý okraj. Styling možnosti jsou vlastně obrovské množství, protože jsme mluvili o dlouhých pramenech, textury účes a přítomnost rány. Na Kavkaze muži nejčastěji rozeznávají rovné vlasy směrem ke straně a hledají asymetrický styl.

Pokud vezmeme v úvahu muže Evropany, kteří nosí tento styl, můžeme nabídnout více stylů. To může být rovný a hladký styl, jako bob účes, když rány a vlasy po celém obvodu hlavy leží rovně, kulminovat v jasné hraně. A můžete udělat rozcuchaný a nedbalý neopatrný styling, zvláště efektivní tato volba bude vypadat na kudrnaté vlasy. Povinný požadavek na styling - čisté a lesklé vlasy, žádné štípané konce a lupy.

Fotografie pánských účesů Dagestan a Chechen


Závěr

Kavkazský styl je nejen přísný mužný oděv, ale také stylový a barevný účes. Mezi mladými muži je rozšířený účes Makhachklinka, který vyžaduje dlouhé rovné vlasy. Mistr ostříhá vlasy ve stylu odstupňovaného čtverce a pak vlasy klade stranou, aby se dosáhlo asymetrie hrany. Makhachkalinka zdůrazňuje pouze ty nejlepší rysy obličeje, skrývá drobné nedostatky.