Kanadský účes pro muže: typy a fotografie

Úspěšný a obchodní muž vždy vypadá dokonale a elegantně, včetně jeho účesu. Stylisté doporučují zodpovědný přístup k výběru účesů, protože záleží na harmonii celkového obrazu a vnímání lidí společností. Například, kanadský účes pro muže dnes je velmi populární mezi muži různého věku a pohledy na život.

Kanaďan se vyznačuje speciálním stylem česání vlasů, modelovou formou a možností různých stylingů. Poprvé slavný kanadský hokejový tým z Kanady představil módu pro Kanaďana do Ruska, po které byl účes vlastně pojmenován. Křestní jméno však znělo jinak - lanovka, protože hlavním rysem účesu je jasné lemování, jako lano, které přechází z parietální oblasti hlavy na zadní stranu hlavy a chrámů.

Odrůdy srážek

Kanadský ostříhat se stal populární mezi ruskými muži v 70. letech minulého století, od té doby, muži různých profesí, věků a typů vzhledu raději nosit. S postupem času a změnami v módních trendech se účes začal upravovat a zlepšovat, což mělo za následekněkolik jeho odrůd - klasická verze a kanadský ve sportovním stylu.

Pro informaci! Nezkušení muži často pletou Kanaďana s britskou ženou, protože tyto dva účesy jsou téměř identické.Rozdíl spočívá v vynechání okcipitálních a temporálních oblastí s hladkými přechody délek a v koruně délka srsti nepřesahuje 4 cm.

Sport

Hlavní rozdíl mezi klasickým a sportovním kanadským ježe druhá možnost předpokládá kriticky krátké stříhání vlasů na spáncích a na zadní straně hlavy s postupným poklesem na 1 mm.Na koruně by délka srsti neměla být větší než 4 cm, ale častěji je o něco kratší.I přes takový kontrast mezi délkami průvodce provede hladký přechod.Sportovní účes Canadian vypadá odvážně a odvážně, což je ideální pro sportovce.

Klasická

V tomto případě zůstávají vlasy 4 cm dlouhé na koruně a parietální části hlavy, ale na spáncích a zadní části hlavy.vlasy jsou zkráceny hladce.Díky správné práci s nůžkami dosahuje mistr harmonického přechodu z dlouhé koruny na zkrácené chrámy a zadní část hlavy.Střih lze česat zpět nebo na stranu, díl by měl být co nejkratší.V ideálním případě bude tato verze kanadského vzhledu vypadat na vlnitých vlasech.

Pro koho je „kanadský“?

Univerzální účes Canadian vyhovuje naprosto každému muži, bez ohledu na jeho věk, strukturu a barvu vlasů, rysy vzhledu a typutemperament. Ale nejlepší ze všeho je, že stříhání vlasů s takovými délkovými přechody zdůrazní výhody oválné hlavy. Pokud hovoříme o mužech s protáhlým tvarem obličeje, může kanadský vizuálně mírně prodloužit, takže stojí za to zvážit jiné modely účesů.

Kanaďan je dokonalým doplňkem pro baculaté muže, protože vizuálně prodlužuje a dělá štíhlejší tvář, která promění kulatý obličej na ovál. Stylisté často doporučují tento účes chlapcům předškolního a školního věku, mladým mužům, mladým a zralým mužům. Je výhodné zdůraznit, že přechodové délky mohou být vlnité. V tomto případě bude kanadský vzhled kreativní a kreativní barvy.

Můžu mít účes doma? Systém řezání

Bude velmi obtížné snížit kanadského doma, protože kanadský opravdový klasický účes vyžaduje mistrovské dovednosti v oblasti řezání rukou a vlasů. Obecně však můžete dosáhnout přibližně stejného výsledku, pokud provedete následující kroky:

  • lehce navlhčené, čisté vlasy vyčesané shora dolů;
  • dále tvoří vodorovné dělení od jednoho ucha přes nejvyšší bod hlavy k druhému uchu, jakož i dvě dělení vertikálně od chrámů k prvnímu dělení;
  • nejprve odřízněte vlasy na čele a ponechte 3 cm vlasů;
  • dále řezají vlasy v oblasti korunky, aplikují se na již řezané vlasy;
  • nyní zkrátí délku v oblasti chrámů, ohraničených horizontálním dělením, ale aby se vyhladili od čela k uším.přechod;
  • dále, vlasy jsou rozděleny svislou cestou tak, že linie probíhá od středu horizontálního dělení směrem dozadu (hřbet);
  • nyní rozdělují vodorovné dělení na druhý čas rovnoběžně s prvním, čímž se oddělují 2/3 hlavy nahoře;
  • zde stříhají vlasy šikmým řezem, hladce snižují délku srsti od 6 mm do 2 mm;
  • zbývající sekce jsou oříznuty strojem s minimální tryskou, takže je dosaženo hladkého přechodu.

V důsledku takových manipulací se projeví klasická interpretace kanadského jazyka, ale bude to poměrně obtížné a jen krok za krokem stříhat vlasy na takovém schématu s fotografií. Protože je kanadský model účesem, je lepší hledat pomoc kvalifikovaného kadeřníka.

Vlastnosti péče. Jak udělat styling?

Tento americký účes, který je kanadský, vyžaduje pravidelnou péči a styling, aby účes vypadal elegantně a atraktivně. Vlasy by měly ležet na určitém místě a neměly by se rozpadat, protože tento muž může používat nástroje pro styling a hřeben. I přes tuto potřebu, denní instalace netrvá moc času, obvykle celý proces netrvá déle než 5 minut.

Hlavním úkolem člověka jsou čisté vlasy, minimální množství stylingových výrobků a lehký chlup vlasů, takže účes je objemný. Vlasy mohou být během sušení vyfouknuty, vzduch pak směřuje proti vlasové linii. PerfektníPřidejte uprostřed ve středu tak, aby kanadský účes byl podobný retro účesu. Pro vlnité vlasy neexistují žádné speciální požadavky na styling, leží bezstarostně a volně.

Informace o dalších populárních účesech pro krátké vlasy:

Fotogalerie

Aby se člověk rozhodl, zda dostane účes pod kanadským mužem, může si prohlédnout fotografii ostříhat u mužů různých typů a vzhledů.


Závěr

Kanadský účes se podobá mnoha dalším účesům a účesům, například britské ženě nebo platformě. V tomto případě stojí za to věnovat pozornost jasné hraně ve formě přechodu délek vlasů, což je znak kanadské. Střih pro striktní obraz je prováděn v klasické podobě a pro mladé a mobilní kluky - ve sportu. V každém případě stojí za to se alespoň jednou pokusit o to, aby se váš kanadský obraz cítil jako legendární kanadský hokejista.