Je možné dát brandy ženě?

Alkoholické nápoje jako dárek - v moderní společnosti je to dobrá tradice. Zvláště pokud je to kvalitní a elitní alkohol, protože nevede k opilosti, ale spíše ohřívá duši, uvolňuje tělo pro příjemnou zábavu. Je možné dát brandy ženě? To je naléhavá otázka, protože se obvykle má za to, že takový nápoj je mužská volba.

Praxe ukazuje, že mnoho moderních dám bude dávat přednost kvalitnímu koňaku do šumivého nebo vinného nápoje. A tak, aby byl dar relevantní a vyhledávaný, dodržujte jednoduchá pravidla výběru a prezentace. Dozvíte se více o tom, jak zjistit, zda má paní rád brandy, kterou preferuje, jaké události a svátky má zájem.

Jak zjistit, zda má žena rád brandy?

Existuje stereotyp, že koňak je mužský nápoj díky své síle a šlechtě. Ve skutečnosti je tento názor klam. Není to nic, co by francouzština přivedla paralelu mezi hodnýmibrandy a mladá dívka, která otočí hlavu po krátkém seznámení.

Pokud nevíte, zda se jí tento nápoj líbí, nabízíme několik způsobů, jak to zjistit:

  • ji pozvat do baru nebo restaurace a nabídnout si vlastní jídlo a pití;
  • sledovat, které nápoje nejčastěji preferuje;
  • spoléhají na její věk, postavení, charakter, koňak preferují ženy středního věku, zpravidla se sladkým svačinkem a touhou cítit teplo uvnitř;
  • Pohovor s blízkými přáteli a příbuznými, aby pochopili její vkus a preference;
  • procházka po obchodech s alkoholickými nápoji, náhodou se zeptejte, co se jí líbí.
Znalecký posudek
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Můžete se zeptat dívky, zda jí někdy byl dán alkohol, co přesně, pokud se jí dar líbí.Je lepší otevřít téma pro konverzaci dlouho před svátkem, aby nerozuměla vašemu skrytému motivu.

Jak si vybrat koňak jako dárek pro ženu

Pokud muži při výběru dobrého alkoholického nápoje věnují pozornost výhradně vnitřnímu obsahu a kvalitě, dámy mají stejně důležitou vizuální přitažlivost aprezentace prezentace.Dárková láhev může být skvělým doplňkem slavnostního stolu, romantické večeře, rodinných setkání.

Hlavní kritéria výběru:

  • věk- starší panísilnější a bohatší by měl být produkt;
  • status- čím pevnější a úspěšnější je příjemce, tím více musí moderátor utratit za koňak;
  • povaha události- čím vážnější je příležitost pro dar, tím luxusnější by měla být brandy, a je lepší ji doplnit dalšími suvenýry a věcmi;
  • blízkost vztahů- čím lépe znáte ženu, tím jednodušší bude výběr podle jejího vkusu a preferencí;
  • cena- levné a lehké nápoje jsou vhodné pro mladé dívky a obyčejné svátky, pro dospělé, úspěšné dámy jsou k dispozici silné a bohaté verze středních nebo vysokých nákladů u příležitosti osobní a vážné události.

Krásné obaly

Všechny ženy oceňují a věnují pozornost krásným věcem, takže se ujistěte, že zvolená láhev a obal jsou v původní podobě a designu. Mnohem působivější a luxusní vzhled koňaků v trubkách nebo krabicích ze dřeva. V tomto případě to nebude tak důležité pro ženu, aby zhodnotila chuť, jako ozdobí sváteční stůl s nápojem nebo uspořádat hostinu při této příležitosti.

Cena

Cena nápoje by neměla být nižší než průměr, jinak se nedá hovořit o chutném, silném a kvalitním nápoji. Levný alkohol nemůže být darem, i když je toto gesto děláno bezdůvodně. Pokud si nejste jisti, zda je takový odpad vhodný, přečtěte si o elitním produktu na internetu, jak je tato cena oprávněná.

Příjemná vůně a barva

Nejlepší způsob, jak hodnotit konkrétní produkt, je vyzkoušet si to sami. Pouze tímto způsobem pochopíte, jak krásnou barvu a příjemnou chuť a vůni si vyberete. Také konzultovat s prodávajícím, můžete získat cenné rady od barmana.

Výrobce

Ženy milují všechno, co je značkové a populární, a proto si vybírají známé výrobce jako dary . Mnoho estetů si všimne, že neméně důležitá je země původu. Nejlepší doporučení jsou například produkty francouzského původu, které jsou známé svou rafinovanou vůní. Nápoje gruzínské a arménské jsou bohatší, ostřejší a silnější.

hvězdičky

Není žádným tajemstvím, že kvalita takového výrobku bude nutně uvedena na štítku nebo láhvi počtem hvězd. Tento parametr je nastaven podle mezinárodních standardů gradace, čím více hvězd, tím lépe, dražší a silnější nápoj. Také věnujte pozornost době stárnutí koňaku, tím vyšší je, čím silnější a bohatší je.

Jak a kdy má právo dát brandy ženě?

Nedejte dámě jen pití přímo, spíše přidejte k ní sladkosti, exotické ovoce, čokoládu, elitní kávu. Někteří výrobci nabízejí hotové sestavy, ve kterých jsou k výrobku připojeny karafy. Věnujte pozornost specifikům svátku, kdy je tato možnost vhodná.

představení

Hlavním kritériem pro výběr dárku, jeho ceny a kvality je sociálnílidské postavení. Pro šéfa, střední možnost nebude fungovat, a pokud nemáte možnost koupit elitní pět hvězdiček možnost, je lepší se ocitnout z takového podniku. Pokud je váš šéf dobře zběhlý v tomto nápoji, je lepší neriskovat scamming s nesprávnou volbou. Ruku v kanceláři, pokud je to dar od vás osobně.

Narozeniny

Dalším dobrým důvodem, proč strávit dobrou brandy, jsou narozeniny. Ale nezapomeňte, že to není obvyklé dát narozeninám jen jednu láhev, protože to bude jako symbolický dárek pro hostinu. Lepší je připevnit alespoň malé, ale vhodné pro specifika rekreačního dárku. Vyberte si, co má rád hrdinu této příležitosti, vhodný segment střední a vysoké ceny.

Výročí nebo výročí

Koňak je také vhodný pro výročí nebo při příležitosti výročí, můžete najít dlouhý úryvek z historických sbírek. Vzhledem k tomu, že se nejedná o obyčejný, ale spíše o vážný důvod, je lepší dát přednost elitním a exkluzivním produktům. Můžete si objednat láhev v koši s sladkostí, ovocem, květinami.

V domácnosti

Housewarming není tak důležité a osobní, ale vážný důvod pro dárek. Pokud jste pozváni na hostinu, přiveďte koňak středního cenového segmentu, vykompenzujte náklady světlou výzdobou a designem. S největší pravděpodobností bude váš dárek okamžitě otevřen a testován hosty, takže prosím ženu s krásnou oko-lov láhev.

Na počest svátku

Zpočátku, při příležitosti odchodu na dovolenou, byl alkohol vydáván na dráty v evropských zemích, ale postupně se nám tradice předávala.Může se jednat o mladou brandy průměrné ceny a kvality, ai když najdete levnou možnost, váš dar bude stále relevantní.Okamžitě se můžete postarat o občerstvení a doplnit svůj nápoj.

Spolu s dalším darem

Bez ohledu na specifika dovolené, vašeho rozpočtu a výběru výrobce je vhodné použít láhev jako doplněk.na hlavní dar.V tomto případě můžete vytvořit sadu pomocí krásného dárkového balení a elegantní prezentace.

Pro informaci! V ideálním případě je nápoj v souladu s dobroty, dekoracemi, suvenýry, sadami nádobí (karafy, sklenice, sklenice a sklenice).

Závěr

Jaký druh alkoholu je vhodný jako dárek pro ženu, závisí do značné míry na charakteru, věku, vkusu a specifikech dovolené a vztahu mezi vámi.Koňak bude výbornou volbou, pokud budete splňovat tato kritéria a učiníte správnou volbu.Jak víte, co paní preferuje, jaké parametry se při hledání spoléhají, které jste se již naučili.Dále stavte na tom, kdo přesně a kdy budete vybraný výrobek předávat.