Jaký prsten je věnován zapojení dívky: výběrová kritéria

Dárky pro každou dívku se vždy stávají příjemným a někdy nečekaným překvapením.Nejoblíbenější možností je šperky, jmenovitě prsteny.A můžete jim dát tak, aby při příležitosti svátku, a s jasným úmyslem - učinit nabídku na svatbu.Dnes si s vámi promluvíme o tom, jak a jaký prsten je věnován zapojení dívky.

První věc, kterou je třeba si zapamatovat, pokud učiníte nabídku svému milovanému, je zásnubní prsten, ale ne zásnubní prsten.Nemělo by to být určitý design a velikost, ale existují některé tipy a doporučení, jak přistupovat k volbě.Článek odhalí hlavní kritéria výběru a pravidla pro výběr velikosti, kovu a kamenů.

Hodnocení uživatelů snubních prstenů dívce

Máš3 bodů Klady a zápory můžete umístit do blízkosti vybraných možností našeho hodnocení. Vzniká tak hodnocení od uživatelů.
Prsten bílého zlata
Celkové skóre
8
-
+
8
Zlatý prsten
Celkové skóre
7
-
+
7
Platinový prsten
Celkové skóre
3
-
+
3
Stříbrný prsten
Celkové skóre
3
1
-
+
4
Prsten Rose Gold
Celkové skóre
2
-
+
2

Jak zjistit, které prstence má dívka ráda?

Nejdříve musíte pochopit, že sortiment mnoha klenotnictví a butiků představuje různé styly a modely prstenů. Vaším úkolem je najít možnost, která vás nebude tolik oslovovat jako vás. Jak na to:

 • požádat její blízké přátele, kamarádky, matky, sestry o radu;
 • všimněte si prstenců již na prstech;
 • zohlednit její styl oblékání, vzhled a obraz;
 • procházka po obchodech se šperky a všimněte si, že je to zajímavé a obdivuhodné;
 • konzultovat zkušeného klenotníka o různých kovech, kamenech, fasetování a dalších věcech.

Můžete jemně sklouznout časopis se šperky na dívku, a když to překlopí, věnujte pozornost tomu, které možnosti budou pro ni zajímavé.

Co znamená zásnubní prsten pro dívku?Co to symbolizuje?

EJiž od starověku se věřilo, že prstenec je symbol, který drží lidi pohromadě .Před takovou výzdobou byla vynalezena šála, věnce, stuhy a tak dále.Římané dávali od starověku prsteny rodičům dívky, které chtěli ukázat svou hodnotu a vážné záměry.

V Rusku je angažovanost ne pro všechny páry povinnou tradicí .Spíše je praktikována mezi Evropany a Američany, když ženich klečí před svým vyvoleným a představuje prsten.Pokud se však vrátíte do doby Ruska, pak byla praktikována tradice tajných dohod, kdy budoucí nevěsta dostala prsten s drahým kamenem.A po sňatku byl prsten uložen jako rodinné dědictví, přenášené generacemi.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog.Expert na rodinné vztahy.Rodinný psycholog.
Mnoho mužů si pletou dvě věci, zásnubní prsten a snubní prsten.Zásnubní prsten se nosí pouze do svatby, další se rozhodne nahradit svatbou.Kromě toho může být nejen vyroben z drahých kovů, ale také doplněn kamenem.Po svatbě je obvyklé nosit šperky s hladkým povrchem.

Na kterém prstu byste měli nosit zásnubní prsten?

Po prezentaci se zásnubní prsten nosí na stejném prstu jako zásnubní prsten a pouze dookamžik manželství.Pokud mluvíme o Spojených státech a evropských zemích, je to prstenec levé ruky, v Rusku, naopak, pravá ruka.Tam je dokonce takové znamení, že pokud budete nosit prsten při příležitosti angažmá na druhém prstu, nebo si ji, může být plánovaná svatba mezi mladými lidmi naštvaná.

Pokud z nějakého důvodu dívka řekla, že chce o návrhu uvažovat, v tuto chvíli je prsten v krabici a čeká na další osud.Kvůli neúspěchu by kruh neměl být ani přijat jako dar. Když přijde svatební den, dívka odstraní tyto šperky a uvolní prstenec pro snubní prsten .V budoucnu je možné prstenec nosit společně se svatbou, pokud jsou kombinovány ve stylu nebo na jiném prstu.

Kritéria pro výběr ringu

Pokud učiníte nabídku k uzavření manželství, je zásnubní prsten obzvláště důležitý.Při hledání a výběru je tedy třeba vzít v úvahu všechna kritéria - cenu, velikost, kov, kameny, originální nebo exkluzivní provedení.A protože to bude v budoucnu rodinné dědictví, nebuďte lakomí a důkladně se rozhodněte.

Kolik by měl zásnubní prsten stát?

Chcete-li začít, zamyslete se nad otázkou, kolik peněz jste připraveni a můžete utratit za nákup takového dárek.Na západě se mnozí shodují s tradicí, že cena prstenu by měla být přibližně rovna 1-2 platu muže, aby se prokázala jeho finanční stabilita a vážnost záměrů.

Současně nespěchejte do dluhů a úvěrů, protože u příležitosti schvalovací odpovědi jste mnohem více očekáváni výdaji na svatbu a vytvořením nové sociální jednotky. Střízlivě posuďte své schopnosti a preferujte klasické možnosti. To nemusí být levná volba, protože hovoříme o drahých kovech a kamenech, ale je také možné najít relativně dostupnou variantu.

Tip!Pokud vidíte bannery se skladovými nabídkami „koupit jeden kruh, dva“, atd., Je lepší tuto myšlenku vzdát. Náhle se vaše přítelkyně náhodou dozví o takovém bonusu, poté, co uvážíme, že na něj jednoduše ušetříte.

Jak odhadnout velikost kruhu?

Jakmile jste se rozhodli pro přibližnou částku, kterou chcete koupit, dalším důležitým kritériem je správná velikost. Můžete požádat o pomoc svého přítele, abyste zjistili potřebné parametry, nebo si můžete klidně vzít její starý prsten a jít s ním do klenotnického salonu. V tomto případě se snažte jednat tak nepozorovaně, jak je to jen možné, aby nedošlo ke zkaženosti překvapení.

Zvažte několik důležitých bodů:

 • pamatujte, že všechny prsty mají různé tloušťky , takže zkuste použít prstenec s prstem pravé ruky jako příklad;
 • nezapomeňte, že stejný prst na různých rukou má různé parametry , například obvod prstence pravé ruky je o 0,2–0,3 mm větší než prst levé ruky;
 • přehlédnout skutečnost, že oblast kloubu je na falangymůže být poněkud širší než u základny.

Jaký by měl být okruh. Kritéria

Nyní, když znáte správnou velikost požadovaného kruhu a množství finančních prostředků, které jsou k dispozici pro odpady, můžete se blíže podívat na možnosti výběru samotného šperku. Hlavní požadavky, které budou s klenotníkem vyjednány, jsou volba drahých kovů a kamenů.

Volba kovu

Nevíte, který kov si vybrat kvůli široké škále? Věnujte pozornost preferencím svého miláčka, jaké šperky nosí v každodenním životě. To je věřil, že každý druh kovu je srovnáván s charakterem vlastníka, jmenovitě:

\ t
 • platina- má ráda inovace a technologie, neobvyklé věci, moderní design, zatímco klasika je přirovnávána k nudě a rutině;
 • bílé zlato- má ráda svou individualitu, klasiku s nádechem modernosti, jen některé tradice a zvyky;
 • žluté zlato- výběr konzervativních dívek, které dodržují tradice a zvyky, nemají rádi odvážné experimenty a know-how;
 • růžové zlato- tato možnost osloví romantickou a kreativní osobu, v jejím šatníku bude s největší pravděpodobností dominovat jemné podtóny, prachové a béžové odstíny.

Výběr kamene

Hledáte perfektní zásnubní prsten? Bezpodmínečný favorit byl vždy zvažován, a bude považován za diamant. Jeho facetace, elegance a jednoduchost, brilantní jas asílu Kromě toho, diamant je vzácný kámen, zdůrazňující jedinečný zvláštní vztah k dívce.

Jaké jsou kameny, co je významem medvěda:

 • diamant- síly a čisté myšlenky;
 • ruby ​​ - ochrana lásky před zlým okem, zdrojem vitální energie a síly;
 • safír- vhled, schopnost přinést modlitbu k Bohu;
 • zirkon- symbol moudrosti v rodinných záležitostech;
 • topaz- uklidnění charakteru a násilného temperamentu;
 • smaragd- patron dětí a mateřství.
Pro informaci!Velikost diamantu není tak důležitá, hlavní je, že to byl pevný kámen. Populární většina volby je 1.0-1.5 karátů. Pro obzvláště drobnou dámu je lepší zvážit kámen menší než 1 karát.

Musím hledat prsten původního stylu?

Myslíte si, jaký styl by šperky měly mít - originální nebo exkluzivní? Původní verze je vhodnější pro angažmá, kdy budoucí nevěsta netoleruje nudné klasiky a často má sklon k odvážnému designu. Měli byste o této otázce přemýšlet předem, věnujte pozornost šperkům, které již má, a obecnému obrazu.

Původní styl slibuje, že takový prsten nebude pro majitele triviální, pokud v procesu hledání začnete z vlastní představivosti a naší rady. Úspěch je zaručen, pokud se koncept potenciální manželky originality neliší dramaticky. Originální kroužky lze považovat za neobvyklý tvarnapříklad s ozdobným diamantem, rozptylem diamantů nebo s jinými kamínky, jako je rubín nebo safír.

Exkluzivní prstýnky

V případě, že mezi možnostmi a modely, které nabízejí obchody a butiky, jste podle svého názoru nenalezli perfektní prsten, můžete vždy dát exkluzivní prsten vyrobený na zakázku. Kvalifikovaní řemeslníci budou moci slyšet a realizovat všechna vaše přání, vytvořit moderní rytinu, vytvořit jedinečný tvar jak kamene, tak samotného výrobku. Toto řešení vám zaručuje skutečně exkluzivní zásnubní prsten, který oceníte.

Jaké kameny a kovy nejsou vhodné pro zásnubní prsteny?

Pokud jde o kovy, levné, křehké a vizuálně neatraktivní materiály nebudou v této věci vhodné.Například čisté zlato 999,9 vzorků je jednoznačně nevhodné, protože má měkkou strukturu a dříve nebo později bude poškozeno.Zvyšují sílu příměsi mědi, stříbra, díky které se získají různé barevné odstíny zlata.

V otázce výběru kamenů je zde čistě osobní záležitost každého z nich. Podle tradic shromážděných po celém světě je obvyklé, že se zabýváme kroužky s odolnými drahými kameny. Nejživějším příkladem je diamant.

Důležité!Tam jsou ty kruhy, které jsou spojeny s negativními znaky, například opál s neštěstí nebo perly se slzami.

Závěr

Buďte velmi opatrní při hledání, výběru a nákupu zásnubního prstenu. V kvalitěHlavními určujícími faktory by měla být cena a velikost prstenu, kovu a kamene v něm, stejně jako originalita nebo exkluzivita stylu provedení. Jak se dozvíte o chuti dívky, můžete se již z článku výše dozvědět.