Jaký je účinek alkoholu na potenci a sperma u mužů?

Většina mužů, kteří mají špatné návyky, podceňuje, jak negativně kouření a pití ovlivňuje sexuální schopnosti a funkce mužů.Lékaři vytvořili jasný vztah mezi potencí a kvalitou spermií a alkoholem, prokázali škodlivé účinky, odděleně s ohledem na pohromu moderní společnosti "pivo a energie".

Navzdory tomu mnoho manželských párů dává přednost sexu při intoxikaci, protože alkohol pomáhá relaxovat, zapomenout na životní problémy a také pomáhá prodlužovat pohlavní styk.Ale jakmile člověk začne zneužívat alkohol, existují vážné problémy s účinností a reprodukčním zdravím.

Jak alkohol ovlivňuje účinnost u mužů?

Prakticky každý člověk chce zůstat v sexuální sféře aktivní tak dlouho, jak je to jen možné, udržovat normální úroveň potence a erekce.Jen málo lidí si však myslí, jaký je účinek alkoholu na potenci u mužů.Dlouhodobé a neustálé používání i těch nejslabších alkoholických sil vede k následujícím změnám:

  • účinek ethanolu snižuje citlivost falusu a jeho hlavy, brzynebo později vede k erektilní dysfunkci;
  • složky takových nápojů snižují hladinu mužského hormonu testosteronu, výsledkem je mužská sexualita a libido, složení a kvalita poklesu ejakulátu;
  • Kvůli systematickému požívání alkoholu jsou semennaté tubuly zúžené a atrofické, což je důvod, proč člověk nemůže otěhotnět dítě;
  • zárodečné buňky spermií ztrácejí svou pohyblivost a přežití, spermie s defekty a nedostatečným rozvojem se dostávají do ejakulátu;
  • ethanol vede k poruchám mozku;
  • narušený metabolismus;
  • mužská varlata produkují méně pohlavních hormonů.

Nakonec dlouhodobý i mírný, ale systematický příjem kapalin obsahujících alkohol vede k impotenci na pozadí impotence u člověka.

Celá pravda o pivu a mužském libido

Aby člověk pochopil plný rozsah účinku alkoholu na sperma a potenci, musí vědět, že jakýkoli nápoj obsahující alkohol je pro tělo stejně škodlivý, bez ohledu na jeho sílu a koncentraci ethanolu. A vezmeme-li v úvahu vztah mezi oběma pojmy alkohol a potence, stojí za to hovořit o nebezpečích piva, které upřednostňuje asi 80% mužů.

Pravidelné experimenty a výzkumy odborníků prokázaly, že nejškodlivějším alkoholickým nápojem pro lidský potenciál je pivo. Abychom pochopili, jak pivo ovlivňuje energii, muži potřebují vědět, že tento nápoj obsahuje estrogen, to znamená ženský hormon, který nadměrně potlačuje produkci.testosteronu. Nedostatek testosteronu nakonec vede k impotenci a sterilitě.

Je nealkoholické pivo škodlivé?

Nealkoholické pivo se stalo vynikající alternativou pro muže, kteří milují pivní nápoje, ale nechtějí čelit působení etanolu. Vědci a zdravotníci provedli studii o tom, zda účinek piva na sperma bez alkoholu. I když takový nápoj neobsahuje alkoholy, fytoestrogeny jsou v něm stále ve stejném množství, což znamená, že účinek na hormonální pozadí bude stejný jako v případě pití nápojů obsahujících alkohol.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Síla alkoholického nápoje neovlivňuje míru negativního vlivu alkoholu na sexuální sféru člověka. Nízkoalkoholické nápoje nemají škodlivý vliv na neméně silné společníky.

Mění se kvalita spermatu změnou alkoholu?

Dalším důležitým parametrem mužského sexuálního zdraví je kvalita spermií, na nichž závisí funkce reprodukce a schopnost mít děti. Vědci zkoumali dvě otázky, alkohol a sperma, po kterých dokázali, že ethanol ovlivňuje varlata, která produkují a uchovávají semennou tekutinu, účinnost a hladinu testosteronu, které jsou zodpovědné za kvalitu spermií.

Vede k systematickému pití alkoholuzúžení semennatých tubulů, které zabraňují průchodu spermií.Alkohol přispívá k tomu, že v ejakulátu muži dostávají spermie s vývojovými vadami.Pokud člověk po dobu jednoho roku vezme mírné množství alkoholu, počet zdravých a pohyblivých spermií se v spermatu sníží o 20%.

Závěr

Silná účinnost, stabilní erekce, normální hladina libida, reprodukční zdraví jsou zcela neslučitelné s používáním alkoholických nápojů.Ethanol v jejich složení ovlivňuje funkce nervového systému a mozku, narušuje metabolické procesy, snižuje pohyblivost spermií, snižuje hladinu významného mužského hormonu testosteronu.A pivo obsahuje všechno ostatní ženské hormony fytoestrogeny, které přirozeně inhibují produkci testosteronu.To vše vede k impotenci a dokonce neplodnosti.