Jaký je anglický styl lidského oblečení?

Anglický styl v oblečení mužů má své vlastní vlastnosti. Často je vybrán zralými muži, kteří získali určitou reputaci nebo patří k intelektuálům. Tento styl je velmi odlišný od ostatních. On byl vždy populární u některých částí společnosti.

Dnes budeme hovořit o zvláštnostech anglického stylu. Jak se liší od ostatních, jaký druh oblečení zapadá do tohoto stylu. Od jakého materiálu je to šité? Naučíme se také zvolit správné příslušenství pro obraz a kdy je vhodné tento styl nosit.

Jaký je anglický styl?

Existují určité zvláštnosti v oděvech anglického stylu, které je odlišují od jiných stylů. Nejen, že oblečení má dokonalý střih, dokonale zdůrazňuje charakter člověka.

U konzervativních Angličanů tento druh oblečení potřebujeme. V obraze je vše velmi skromné, není zde žádné volné příslušenství. Všechny styly jsou velmi jednoduché, rovné. Tento styl má pouze jeden cíl, pomoci muži vypadat elegantní a aristokratické.

Pro informaci!Tenisky a tepláky s tričkami nejsou pro tento styl zvláštní. Ve velmi ojedinělých případech to může být povolenostyl nosit džíny.

Projevy v materiálech

Anglický mužský styl pochází z Albionu. Vzhledem k tomu, že je tam studený a vlhký, stylisté doporučují použití takových tkanin:

 • Vlna.
 • Velur.
 • dres.
 • Velvet.
 • Kašmír.
 • Tweed.

Tyto tkaniny jsou velmi praktické a nepoškozují značku anglického stylu. Vypadají docela zdrženlivě, ale elegantní. Pro tento styl používají pouze přírodní a drahé materiály, což umožňuje jednoduchý oblek vypadat slušně.

Přednost se dává materiálům s jednou barvou nebo látkám s některými vzory. Někdy můžete vidět modely v kleci, podobné skotským barvám. Pokud jde o výzdobu, všechno je velmi jednoduché. Límec je vyroben z přísné formy s klopy, knoflíky by měly být ve stejném odstínu jako oblek a kapsy jsou vyrobeny samostatně v rámu nebo s klapkami.

Módní návrháři mohou také mírně měnit kostým, který je na tkanině. Populární je nejen skotská klec, ale také obvyklá malá klec, vrána a nohy. Tyto vzory odlišují tento styl od ostatních kostýmů.

V oblecích

Kostýmy jsou hlavním oděvem tohoto stylu. Jsou různých typů, takže je třeba vybrat určité modely pro různé události. Anglický styl kostýmu může být nasazen nejen na oficiálních setkáních, je vhodný pro procházky, schůzky v kavárně, pro termíny nebo večeře. Hlavní věc je vybrat řez, který půjde k mužiobličej a fit příležitost.

Samozřejmě, že základ anglického stylu lze označit jako dvoudílný oblek nebo a tři. To je mírně vybaveno, který odlišuje to od volných amerických modelů a silně vybavil Itala. Tento kostým dokonale zdůrazňuje mužskou postavu a skrývá své nedostatky.

Důležité!Jediná svoboda, kterou návrháři dovolili v řezu, byla řezaná klopy.

Pro neformální styl byly vynalezeny anglické blejzry. Ideálně nahrazují klasické modely bund pro neformální příležitosti. Zvláštností sako je, že má mírně volnou nohu a na lokty má vložky z kůže nebo semiše. Tato bunda by se měla nosit s košili a šaty kalhoty. S obyčejnou košili, nosit tmavý sako. Se vzorovanými košile můžete nosit lehkou neformální bundu.

Džíny lze nosit pod sakem, ale měly by být rovné a vypadat jako klasické . Pokud si vyberete jiné džíny, pak se nezdá anglický styl, ale jiný obraz. Je také přípustné nosit pulóvry a vesty. Existuje jen jedno pravidlo - tyto šaty by měly být vyrobeny z vlny a měkkých odstínů.

Zpravidla se tvídové kabáty nosí jako svrchní oděv pro klasický oblek. Pro neformální anglický styl, můžete nosit duffle kabát. Má několik funkcí. Je šitý kapucí, jeho délka dosahuje kolen a má neobvyklé stylové knoflíky v podobě hůlky.

Příslušenství

AčkoliMóda anglických mužů je poměrně zdrženlivá, nezakazuje zdobení obrazu doplňky.Samozřejmě, že má v této věci své vlastní názory.Zde si člověk může vybrat šperky, které se mu líbí:

 1. Tweed čepice.
 2. Střešní slunečníky.
 3. Tlumič výfuku.
 4. Vlněné klobouky.
 5. Šátky.

K dekoraci lze použít také vlněné motýly a šátky na hrudi.Tyto kompozice pomáhají vytvořit obraz člověka zvláštním.Chcete-li zdůraznit svůj status, můžete si koupit drahé hodinky nebo peněženky.Brýle také pomohou vytvořit obraz elegantního a vážného muže.

Pokud jde o šátek, je často používán pro neformální obraz.Je důležité si uvědomit, že není vždy nutné nosit šátek pro praktické účely, někdy to může být skvělý doplněk.V závislosti na vybraném stylu musí být člověk schopen ho svázat.

Pokud jde o šátek na prsa, je lepší dát ho do saka s oficiálním obrazem.Může být také řízena různými způsoby.Proto se seznamte se všemi možnostmi skládání šálu.

Proč je barevné schéma v anglickém stylu tak důležité?

Anglický styl má své vlastní charakteristiky, které ho odlišují od jiných stylů.Jedním z nich je nízkoprofilové a ne světlé oblečení.Všechny odstíny jsou velmi rezervované.

Hlavní barvy tohoto stylu jsou:

 • Tmavě zelená,
 • Hnědá,
 • Tmavě modrá,
 • Šedá,
 • Černá a bílá.

Ve vzácných případech můžete najít purpurovou, broskvovoua modré odstíny.Kromě diskrétních odstínů tento styl miluje určitý vzor - klec.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Jasné odstíny jsou obsaženy v jiných stylech, takže nejsou používány v anglickém obrazu.Podívejte se inteligentně pouze ušlechtilými odstíny.

Kde a jak tento oděv nosit?

Jak již bylo zmíněno, anglický styl může být klasický a neformální.V závislosti na konkrétním případě byste měli vybrat jeden z těchto obrázků.Pro každou příležitost si můžete vybrat správný obrázek.Hlavní věc, kterou je třeba si uvědomit, je, že tento styl je spíše zdrženlivý, netoleruje světlé barvy a vypadá elegantní a bohatý.

Pokud se člověk rozhodl mít takový obraz, musí se podle toho chovat.Inteligentní lidé mají takové šaty, a proto je třeba si pamatovat na etiketu a pravidla slušnosti.Anglický styl je vyjádřen nejen v oděvu, ale také v chování silnějšího pohlaví.

Jak vybrat obrázek?

Je třeba mít vždy na paměti, že jakýkoli styl může vypadat směšně, pokud je nesprávné je kombinovat.Každý oděv se musí vzájemně doplňovat.Totéž platí pro příslušenství.Mělo by to být vážný přístup k výběru šperků, protože zdůrazňují chuť mužů.

Vzhledem k tomu, že anglické kostýmy jsou lehce nasazeny, muž musí vzít v úvahu jeho postavu.Pokud jste v pořádku s touto otázkou, pak se nemusíte bát.Plump avelcí muži se musí snažit skrýt své nedostatky.Chcete-li to provést, vyberte si pro vás to pravé.Věnujte pozornost délce bundy.Anglický styl bude vypadat krásně jen tehdy, když se člověk dokáže představit ostatním v nejlepším světle pro sebe.