Jaký druh pokrývky hlavy, který se nosí s kabátem na muže: klobouk, čepice, čepice?

Většinou mladí lidé dávají přednost bundám nebo bundám z různých modelů, důvodem je, že nevědí, jak nosit kabát podle všech pravidel, protože to vyžaduje speciální etiketu na nošení a ne všichni jsou s ní seznámeni. V tomto článku, pojďme zjistit, jaký druh pokrývky hlavy nosit s kabátem na muže.

Několik doporučení ohledně výběru modelu a stylu kabátu a příslušenství, které kombinují, výrazně přispěje k diverzifikaci pánského šatníku v oddělení oděvů. Jedním z nejdůležitějších nuancí je čelenka. Mnozí muži, kteří nevědí, která hlavová příslušenství si vyberou jeden nebo jiný model kabátu, se rozhodnou, že je nebudou nosit vůbec. Zcela marně - správně zvolené příslušenství hlavy dává obraz originalitě a originalitě.

Jaký druh pokrývek hlavy, který se nosí podle pánského kabátu?

S nástupem chladného počasí si muži, kteří si vybrali svrchní oděv, ve prospěch srsti, přemýšlejí o tom, jaký druh hlavového doplňku k oblečení. Milovníci stylových klobouků nebo čepic, rady - vyzvednout plstěnou nebo velurovou černou, možná šedou, pokud je to klobouk, a pokud si vyberete čepici, pak by měla být vyrobena z vlny nebo kůže.

V pozdním podzimu nebo v zimě vyberte uzávěr. Věnujte pozornost sadám čepic a šálu.Nechte je být nenápadnými odstíny - béžové, šedé, hnědé, černé nebo modré odstíny.

Volný kabát, ležérní styl bude vypadat dobře s jasným kloboukem. V takovém luku je však jen jedno světlé příslušenství. Šátek volí barvu srsti.

Oficiální obchodní styl by se měl nosit s čepicí nebo kloboukem. Sportovní a ležérní styly dávají člověku právo vybrat si hlavu příslušenství k jeho chuti, být to klobouk, čepice, nebo dokonce pletený klobouk.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
V chladném počasí - nikdy nezanedbávejte klobouk, pokud nechcete předčasně vystavit pokožku hlavy plešatosti. Nechráněné žárovky v zimě kvůli mrazu a chladnému počasí jsou poškozeny, v důsledku čehož vlasy vypadnou. Ale špatné příslušenství zasáhne obraz.

Obrázky s uzávěry

Jaký klobouk nosit s kabátem? Kabát s příslušenstvím hlavy, potřebné znalosti, to je tato dovednost pomůže vytvořit unikátní, kompletní obraz. Podívejme se trochu.


  • Ushanka- na první pohled, jako by odezva z devadesátých let. Ale moderní stylisté jsou v tomto prohlášení jednoznačné, tento limit je nyní v trendu. Národní oděv, lepší než jakýkoli jiný klobouk, se zahřeje v těch nejtěžších mrazech a moderní designéři se snažili tak tvrdě, pracovat na stylech a různých materiálech, které nyníbutiky a na stránkách módních klobouků najdete modely kůže, kožešin, textilních možností a výrobků z semiše.
  • Pletený klobouk- vhodnější pro kluky a mladé lidi.Ale stále je to trend, ale ne pravidlo.Můžete si vybrat tenký, pletený model, nebo pletený, velmi teplý.Hlavní věc, kterou je třeba si pamatovat, je, jak organicky klobouk s kabátem vypadá a jak bude hotový obraz originální, s přihlédnutím k individuálním proporcím postavy a samozřejmě tvaru obličeje.
Poradenství! Neodstraňujte tenkou, těsně přiléhající čepici pod přísným pláštěm s přesně definovanými rameny - to vytvoří iluzi malé, komické hlavy.

Stylové klobouky

Kabát a klobouk, jak si vybrat ten správný klobouk na srst pod kabátem vypadaly originálně a zdůrazňovaly chuť?


Nejuniverzálnějším modelem je „Fedor“ nebo „Trilby“.Tradiční pole, páska a dva otvory na koruně, jsou nejběžnější a univerzální modely klasických klobouků.Nejlepší kombinace je klasický, lehký kabát a elegantní plstěný klobouk.

Důležité! Vyberte si kabát, příslušenství na hlavu, šátek, rukavice a aktovku ve stejném barevném schématu.

Co je nepřijatelné?

Opatrně a zamyšleně vyberte příslušenství pro hlavu s klasickým kabátem, sledujte několik důležitých tipů.Varování stylistů - aby se předešlo různorodosti obrazu, v kombinaci s jasným vzorem na čelenku, je nejvhodnější jeden barevný kabát.Nebo naopak kabát s originálním potiskem, nebo jasný vzor, ​​oblečení párované s obyčejným kloboukem. Nekombinujte obě tyto části skříně tak, aby si navzájem konkurovaly v počtu a jasnosti výkresů. Doplněk hlavy a kabát by měly být v jednobarevné barvě, měly by být kombinovány do tvaru i barvy.

Pokud si vyberete kožešinovou čepici, používejte ji výhradně v těch nejchladnějších zimních dnech. Volba srsti je vaše, ale nezapomeňte na styl srsti a jak harmonická bude tato volba. Barevná škála ve všech případech odpovídá nátěru, například v černém provedení, tmavé odstíny srsti a srsti se dokonale doplňují a vytvářejí klasický, správný obraz.

Závěr

Pro muže je klobouk s pláštěm pro muže znakem inteligence, dobrého vkusu a dokonalého stylu. Muži se musí naučit vytvářet obrazy, které přitahují pozornost a zanechávají na sobě dobrý dojem. To je klíčem k úspěchu v podnikatelském světě a mezi spravedlivým sexem!